Optièke varke (Budite strpljivi da se otvore slike)

Started by hulio_salinas, 18-09-2006, 10:10:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Pogledajte ove stvari... Odu¹evio sam se

odgovore æete naæi posle svih slika

u¾ivajte


Slika1    Koliko ljudi vidite na slici?





Slika2. Da li su horizontalne linije paralelne ili ne?





Slika 3. Da li vidite crne ili bele taèke?





Slika 4. Da li vidite spiralu ili krugove?





Slika 5. Da li vidite sive taèke? Da li one postoje?





Slika 6. Zagledajte se u crnu taèku... Posle nekog trenutka nestaæe vam siva aura...





Slika 7. Fixirajte pogled ka centralnoj taèki i pomerajte glavu napred nazad?





Slika 8.  30 sekundi gledajte u 4 male taèke na licu... posle 30 sec prebacite pogled prema zidu ili prema nekoj jednobojnoj podlozi i poènite da trepæete... stvoriæe vam se lik na zidu... Koji je to lik?





Odgovori:

1. 9 ljudi
2. paralelne su
3. vide se i crne i bele, ali su nacrtane samo bele
4. sve su krugovi
5. vidite sive taèke, ali one ne postoje
8. ISUS HRISTOS

spojila sam poruke

zoe

Wow! Super je, narocito ovo poslednje! Mada i one nepostojece sive tacke su extra!

nasty girl


hulio_salinas


Masha

#4
Ja nemam problem sa otvaranje. Fora je super, ja imam ovo na kompu sem brojanja ljudi. I ne mogu da ih nadjem 9. Nasla sam do sada 6.

E, sad sam uspela. Nasla sam ih.

spojila sam poruke

Coolgemini

Ove varke su super,s tim sto sam ja njih upoznao kroz jednu bolju varijantu...Na kraju kao iznenadjenje vas ceka divna slatka vestica sa lepim zubicima :>

hulio_salinas

pa ne znam... ja ih imam u powerpointu, ali sam ih prebacio u formu, da ne biste morali da skidate ceo file


poz

sandric


Bojana 153

Pokusavam da izbrojim 9 ljudi, ali mi ne uspeva.Jel nije problem da mi neko objasni gde su?Ako vas ne mrzi...

hulio_salinas

1. glava u sredini
2. dedica sa ¹tapom i ¹e¹irom na licu prvog lika
3. ®ena
stub na kome se nalazi ptica razdvaja 2 profila
4. levi profil
5. desni profil
6. na levom profilu se nalazi jo¹ jedan lik frontalno postavljen
7. pored levog dorskog stuba, naslkan je èovek sa bradom na zidu (brada mu je u donjem desnom uglu zida)... malo te¾e za razmatranja jer je slika malo slabijeg kvaliteta
8. sa leva strane slike (suprotno od ona 2 prifila) jasno se vidi jo¹ jedan profil koji gleda na desnu stranu
9. ispred korena nosa prvog lika, naslikan je jo¹ jedan lik u kamenu... taj lik ima krunu... lako ðe¹ ga primetiti, ako obrati¹ pa¾nju... znaèi neposredno ispred korena nosa prvog lika...

Bred


M^i^M^a


pig_am_am

pa jeste da ima vise od godinu dana...

ali meni je sad ovaj isus svuda po sobi,pa sam morala da napisem utisak  :>

[off] i volela bih da zazivi tema i da neko postavi jos ovako dobrih stvari [/off]

makica

Quote from: hulio_salinas on 22-09-2006, 09:12:45
7. pored levog dorskog stuba, naslkan je èovek sa bradom na zidu (brada mu je u donjem desnom uglu zida)... malo te¾e za razmatranja jer je slika malo slabijeg kvaliteta

Ja ne mogu da vidim ovaj lik opisan pod brojem 7,ali sam zato pronasla joj jedan koji Hulio nije opisao....
Lik,cini mi se zenski,na plocniku iznad psa... :wink:

hulio_salinas

Ma moguće je da sam ja istripovao. To sam sam pisao, jer ni ja nemam rešenje.

Moguće je da sam umislio. :stid:

...

Jeste, stvarno je žena! Svaka čast!!!