Raspored polaganja ispita za naredne rokove- V godina

Started by Nina, 24-05-2006, 13:35:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MiKy

jel su oni datumi za decembar na sajtu fakulteta vazeci za ne apsolvente?

cvjetic


xxx

mikele,postoji jos jedan problem...pored poklapanja kinetike i prakticnog iz tehnologije stavili su da je 6.12. i prakticni iz medicinske biohemije...mislim da su ovog puta bas preterali... :djavo

Enea

stvarno nema smisla!  :djavo


miiikkkkkeeelllleeeee??

mikele

Е овако.Ја мислим да не могу два испита са исте године да се преклапају,тако да ћемо видети да некако померимо практични из биохемије јер је за кинетику већ резервисан амфитеатар па је то тешко ''померљиво''.А што се технологије тиче,тај испит је са 4 године,тако да теоретски могу два испита са различитих година да буду у истом дану.Ту ћемо да пробамо да омогућимо студентима који мисле да полажу оба испита неки други термин.Али то је под знаком питања.
Ја ћу у петак да одем или код проф.Кунтић или директно на институте па да видимо шта ће бити.

Enea

ok, ja spremam samo jedan, a mislim da cjete tesko uspeti techno da pomerite..

mikele

Па и не мислим да померам,већ уколико има студената које хоће да полажу оба испита,тј и кинетику(или биохемију) и технологију(мада питање је да ли ће бити таквих),да се њима омогући да полажу оба испита.
Ако има таквих нека се слободно јаве или мени или Соњи,студенту продекану(доле у просторији студената или мени преко пм на форуму),па ћемо нешто средити.
Јер мало је безвезе да ја све то питам,а да онда не буде никога ко ће полагати оба испита у једном року.

Enea

pogreshno sam se izrazila.. mislila sam na dodatni termin, u sred vezbi koje traju, a dobro znamo da sada ima brdo grupa..

ehej, kako god.

DRZIM FIGE mikele da uspesh, ako ima onih zbog kojih bi se cimao..

xxx

kinetika je u amf tako da mislim da nema pomeranja...ali sto se  ne bi pomerila biohemija,to im barem nije problem jer mogu da nas stave u laboratoriju i u 8 neki drugi dan...mada institut je takav da bas i ne voli da izlazi u susret studentima...barem ja tako mislim...

Hana

Da li neko zna kada je prakticni iz medicinske u januaru?

tarantulica

Potvrda praktiènog i usmenog je 11.1. od 9 do 10

Praktièni je 15.1. u 9h  :cvet

Hana

Hvala. Ne mogu da verujem da je tako kasno?! :cvet

tarantulica

Tako sam prepisala sa oglasne table pre 3 dana  :cvet

Nina

Још кад би неко знао да ли ће усмени ипак бити после 20ог  :help:

alfie