Stonsi u Beogradu!

Started by Bred, 09-05-2006, 11:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zoca

drugari lepo se provedite veceras (naravno ko ide na koncert)...pa da cujemo sutra utiske...

tarantulica


Bred

#47
s tim da kazu da je u cg bilo jako malo ljudi u odnosu na broj prodatih karata

------------


„Stonsi“ u Beogradu, konaèno
Autor: M. Radojkoviæ |



Set-lista
„Stonsi“ æe na koncertu odsvirati oko 20 pesama. Konaèan spisak pesama koje æe pevati nije poznat, ali se oèekuje da to budu sledeæe pesme:
Start Me Up
You Got Me Rocking
Rough Justice
Bitch
Live With Me
Ruby Tuesday
Midnight Rambler
I’ll Go Crazy
Tumbling Dice
Band Introduction
You Got The Silver
I Wanna Hold You
B Stage
Miss You
It’s Only Rock ‘n’ Roll
Satisfaction
Honky Tonk Women
Sympathy For The Devil
Paint It Black
Jumpin’ Jack Flash
Encore
Brown Sugar

„Stonsi“ u Beogradu. Nakon pro¹lonedeljnog fenomenalnog koncerta na pla¾i Jaz u Budvi i svirke na privatnoj zabavi u Barseloni, Mik D¾eger i „Stonsi“ stigli su u Beograd juèe u kasnim popodnevnim èasovima, spremni za veèera¹nji koncert na U¹æu. Nakon ¹to se privatni avion prizemljio na beogradski Aerodrom „Nikola Tesla“, uputili su se ka „Hajatu“ ne napustiv¹i pistu - vozila su ih èekala u blizini aviona, a nisu morali na obaveznu carinsku kontrolu.
Nakon ¹to je poslednjih godina dolazak legendarnih rokera u srpsku prestonicu najavljivan, pa vrlo brzo i otkazivan, gotovo da je bilo nemoguæe ubediti ljude da zaista dolaze.
Sinoæ se i to desilo. D¾eger, Rièards, Vud i Vots sleteli su sinoæ u Beograd i krenuli pravo ka „Hajatu“, gde su ih èekali luksuzni apartmani - D¾eger je sa devojkom La Vren Skot odseo u predsednièkom apartmanu od 248 kvadrata sa pogledom na Kalemegdan i reku Savu. Oèekuje ga pun komfor - ogromna kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, radna soba, klavir, mermerno kupatilo sa raznim kupkama, sauna, veliki krevet... Kit Rièards, Ron Vud, Èarli Vots su najverovatnije sme¹teni u diplomatskim apartmanima velièine 144 kvadratna metra, koji se po udobnosti ne razlikuju od onoga u kojem æe D¾eger provoditi vreme.
Na èitavoj turneji, pa tako i na koncertu u Beogradu, uz „Stonse“ je pet kuvara koji æe spremati hranu za D¾egera i bend. Veæina èlanova benda voli organsku hranu, obo¾ava meso (naroèito piletinu), a èesto su na njihovom meniju specijaliteti indijske kuhinje.
Dobro èuvana tajna rok cirkusa „Rolingstonsi“ je bekstejd¾ koji je grad za sebe. Ekipa „Blica“ imala je priliku da zaviri u zabranjenu zonu pred koncert na Jazu. Veliki deo bekstejd¾a je kuhinja. Ogromni beli ¹ator podeljen je na nekoliko velikih prostorija. U najveæoj se nalazi dovoljno stolova i stolica da mo¾e komotno da se organizuje èitava svadba, a tu su i ogromni fri¾ideri sa vodom, sojinim mlekom, pa razlièitim vrstama mesa, povræa.
Reporteri „Blica“ obi¹li su juèe koncertni prostor na U¹æu sa Dejlom Skersjetom, dugogodi¹njim menad¾erom produkcije „Rolingstonsa“.
- U aprilu ove godine posetili smo U¹æe da vidimo kako izgleda koncertni prostor, kako bismo sve ispravno realizovali. Radovi su tekli po planu, a dobro je ¹to nije bilo ki¹e koja mo¾e da zasmeta izgradnji bine koja je 100 metara ¹iroka, 30 metara visoka sa mostom koji ulazi u publiku 65 metara i te¹ka 800 tona - prièa Skersjet i dodaje: „U radovima je uèestovalo 500 ljudi, upotrebljeno je 42 kamiona, 11 autobusa. Zadovoljan sam srpskim radnicima“.
Kada je osvetljenje u pitanju, Skersjet ka¾e da je ono stiglo u sedam kamiona i „mo¾e da osvetli jedan omanji grad“.
- Nije te¹ko raditi sa „Stonsima“, svi su mi podjedanko dragi, a najvi¹e volim kada ih èujem kako pevaju „Simpathy for the Devil“ - ka¾e Skersjet.
Ovogodi¹nju evropsku turneju „Stonsi“ su zapoèeli 5. juna nastupom u Verhteru, do sada su odsvirali 12 koncerta. Sve koncerte su poèinjali sa „Start Me Up“, a nastupi su trajali oko dva sata. „Stonsi“ æe na U¹æu biti sat vremena pre poèetka koncerta, nikakvu probu neæe imati, veæ æe direktno izaæi na scenu. Kako saznajemo od organizatora, do sada je prodato oko 50.000 karata. Oèekuje se spektakl veèeras.

Zvanièno - Miliæ Vuka¹inoviæ ne svira
Muzièar Miliæ Vuka¹inoviæ rekao je juèe da je odluka da ne nastupi kao predgrupa na koncertu u Beogradu konaèna.
„Neæu nastupiti jer sam ostao dosledan sam sebi, a zahvaljujuæi Raki Mariæu, koji nije na¹ao za shodno da odredi gde je kome mesto meðu predgrupama“, rekao je Vuka¹inoviæ agenciji Beta.
Na nedavnoj konferenciji za novinare povodom nastupa „Stonsa“, Srðan Gojkoviæ Gile, frontmen „Elektriènog orgazma“, koji æe biti predgrupa na koncertu, i Vuka¹inoviæ nisu mogli da se dogovore o tome ko æe od njih nastupiti prvi. Vuka¹inoviæ je tada rekao da odbija da bude takozvani opening act, odnosno da svira prvi. Miliæ Vuka¹inoviæ je juèe rekao da je bilo poku¹aja da ga nagovore da ipak svira, ali da on na te nagovore ne bi pristao ni za milion evra i dodao da prekida saradnju sa „Mjuzik starom“.



Gile: Mik D¾eger izgleda nestvarno na bini
Jedan od novotalasnih heroja u Srbiji, Srðan Gojkoviæ Gile, ovih dana promovi¹e novo izdanje - album „Live EL ORG - New Wave“, a istovremeno ima èast da njegov bend „Elektrièni orgazam“ bude jedna od predgrupa legendama „Rolingstonsima“.

- Za mene je fenomenalan oseæaj da budem na istoj bini pre „Stonsa“. Gledao sam ih sad u Budvi, po èetvrti put u ¾ivotu, i to je ne¹to zaista nauènofantastièno. Sve je superspektakl. Poèev od bine, preko laserskog ¹oua, ozvuèenja... Pre toga gledao sam ih u Londonu i Budimpe¹ti. Meni, te kolegama iz benda Ljubi i Banani, „Rolingstonsi“ su obele¾ili ¾ivot. Ljuba ih je gledao u¾ivo devetnaest puta i zbog njih poèeo da ¾ivi u Americi. Na¹ koncert pored „Stonsa“ je ostvarenje deèaèkog sna. D¾eger je potpuno nestvaran na bini. On trèi dva sata, a ja sam se umorio od stajanja. Njihov koncert prevazilazi svaki klasièni koncert, to je ¹amanski ritual u kom su svi u kolektivnom transu - ka¾e Gile i dodaje da bi voleo da upozna D¾egera i ekipu.
- Naravno da bih voleo da ih sretnem, ali ne verujem da æemo imati prilike za to. Mi nastupamo po danu, a oni po mraku. Oni su dr¾ava za sebe. Za njih se napravi pravi mali grad u okviru koncertnog prostora gde su nedodirljivi. Postoje èak tri sekjuriti zone i njih retko ko mo¾e da proðe, mo¾da samo glavni menad¾er - dodaje Gile, kome je svojevrsna èast ¹to se svrstao meðu muzièare koji su svirali pre „Stonsa“.
- Ne verujem da ih zanima da nas slu¹aju kao predgrupu, kao ¹to ni mene èesto ne zanima ko svira pre nas na koncertima. Meðutim, lepo je uvrstiti se meðu one koji su bili njihova predgrupa poput AC DC, „©arlatansa“, Van Morisona, „Metalike“... - ka¾e Gile i otkriva repertoar za koncert.
- Imamo taèno pola sata. Probraæemo na¹e udarne numere. Dogovor je da nastupimo pre engleskog gostujeæeg benda, kojeg bira austrijski menad¾ment „Stonsa“. Tonsku sliku æe za na¹ nastup raditi Vlada Negovanoviæ. Pretpostavljam da æe se na¹ nastup èuti bar upola slabije nego nastup „Stonsa“, ¹to je i logièno - ka¾e Gile i najavljuje da æe krajem avgusta krenuti na amerièku turneju.
V. Ð. Ðura

blic


a ako ovako izgleda bina kod nas, ja mogu samo reci :Bog


Darker

Pozdrav ispred Ushca,iako se kapije otvaraju tek za pola sata,vec se ljudi okupljaju,vlada nervoza medju organizatorima i pandurima,ima 30 stepeni,tonske probe se chuju,sve je spremno za spektakl!Shto ne znam pola pesama-nema veze,long live r'n'r!!!!

tarantulica

#49

Dok neko ne postavi bolje slike, dobre su i ove... :wink:







Bilo je fenomenalno, ogromna energija, haos na bini i u publici, neverovatno dobra organizacija  :Bog :Bog :Bog


Darker

Evo malo i iz mog ugla:










Ovako: organizcija po meni fenomenalna, dakle nismo èekali ni¹ta-najopu¹tenije smo u¹li i iza¹li, cene piæa su bile neverovatne, ali dobro, navikli smo, ali mislim da je to bilo najtoplije pivo od 130 dinara koje sam popio, po¹to je KI hteo da ga baci( pivo i leba se ne bacaju  :K :K)
Brankov most je u povratku bio zatvoren za saobraæaj pa kad je grunuo maraton preko mosta(tarantulice ostavi i tu slièku, please) bila je frka da se ne sru¹i, ba¹ se ljuljao haos...

Taèno i precizno je poèela svirka u 21:30, velikim vatrometom i start mi up pesmicom, dalje je i¹lo po  set listi koju je bred ostavio u gornjem postu, i taèno i precizno je zavr¹ila 2 sata kasnije. Svaki detalj isplaniran, ali tako da omoguæi i spontanu reakciju :wink:
Mik je sve vreme prièao na srpskom, iako je dakle unapred isplanirano bilo ¹ta æe da ka¾e - car je ¹to se potrudio :Bog :Bog :Bog
Atmosfera fenomenalna, komunikacija sa publikom neverovatna, ozvuèenje, efekti, prateæi bend (saksofonisti, basisti, trubaèi, prateæi vokali, klavijature - 20 ljudi na stage-u)
©to se set liste tièe, po¹to nisam fan, svega recimo 9 pesama mi je bilo poznato, moram da priznam da su mi ove nepoznate ostavile veæi utisak. Odu¹evljen sam, oèekivao sam neke pesmièice, a ono bluz savr¹en, pa ona crnkinja ¹to je pevala sa njim, ma fenomenalno... :Bog :Bog
Pa Kit Rièards otpevao dve pesmice, a izgleda kao da jedva dr¾i mikrofon i gitaru, ali dr¾i se starkelja, ali Mik... èovek ima vi¹e kondicije od mene, trèi sve vreme, peva, skaèe, a ima 64 godine... :wall:

Posle 45 godina i dva dana od prvog nastupa, dali su domaæi zadatak da neko ponovi spektakl... O0

tarantulica

Uh, to na mostu je bilo nezaboravno iskustvo... Kako su svi stali, pogledali se i jurnuli kad su shvatili shta se deshava.... Prvi put da sam videla trezne ljude koji se ljuljaju dok hodaju  :run





Znam da su josh neki forumashi bili na koncertu, pa bi i oni mogli da ostave slike i utiske  :cvet


Jack-Jack

Quote from: tarantulica on 15-07-2007, 10:44:48



Znam da su josh neki forumashi bili na koncertu, pa bi i oni mogli da ostave slike i utiske  :cvet


Jesu jesu,bili su. Eto recimo mene u donjem levom uglu slike. Onaj izgubljeni u sivoj kosulji :). Mada to znaci da sam bio na mostu a ne koncertu,al dobro  :K

Dzegeru Miku stvarno skidam kapu kako zna da zapali raju. Evo ja, kao neko ko ih ne slusa, mogu da kazem da je bilo sjajno. Znam samo one najpoznatije njihove pesme, al' i pored toga je stvarno bilo super. Ozvucenje, organizaciju i atmosferu su opisali Darker i Tarantulica i, sto bi Cola rekao "Nista ja tu ne bi dir'o" :), sa svime se slazem.
Dodao bih samo moje odusevljenje predgrupom. Ne mislim na "the greatest serbian band in the world", kako je Gile odjavio Orgazam :), vec na bend "The Answer", iz Severne Irske valjda. Likovi su sjajni. Izgledaju i zvuce k'o da su izasli iz neke 78'(sa pozitivne strane, naravno :) ), i fenomenalni su. Pravi, autenticni zvuk iz tog perioda. Sjajno!

Quote from: Darker on 15-07-2007, 10:38:22

Brankov most je u povratku bio zatvoren za saobraæaj pa kad je grunuo maraton preko mosta(tarantulice ostavi i tu slièku, please) bila je frka da se ne sru¹i, ba¹ se ljuljao haos...


E to je bio stvarno trip. Jako cudan osecaj. Prvo sam pomislio da samnom nesto nije u redu, al kada sam video da prvo KI a potom i ostali imaju iste probleme, onda je bilo OK. nisam sam :). Zanimljivo, a u isto vreme pomalo zastrasujuce. Svaki cas cekas neki "bigger bang u Savu" kao nastavak koncerta :)

Eto toliko, a sto se slika tice, pa nemaju svi tako fancy telefone ko vi, znas! :)

mare


pereca

U zivotu necu uspeti da se nakajem sto ne odoh na ovak koncert.
Ubicu se!!!!!

lidija

neverovatan dozivljaj!!! ovo je jedna od stvari koja se mora doziveti!!! oni su fenomenalni!!1 :Bog

besno pile

izgleda da svi delimo isto misljenje i fascinacije koncertom.
ja sam odusevljena.
iako sam znala unapred sta ce otprilike da sviraju i kako ce to igledati,posto sam ko pravi shtreber proucila njihovu turneju i setliste,matorci su me ipak oduvali....posle brown sugar sam samo otvarala usta na suvo ko riba,reci su nestale....
sjajno,stvarno.
ceo spektakl....ozvucenjne....bina....energija....nacudniji skup ljudi,ali civilizovanih i prezadovoljnih....i naravno pomahnitali dzeger :)

jedina zamerka-organizacija na shankovima.cekala sam 45 min kako bih uzela vodu,i na kraju sam je dobila u casi?!(krajnje glupo!plasticna casha je bezbednija od plasticne flashe?!)

Masha

Reporter „Blica“ u bekstejd¾u rokera pred koncert na U¹æu

Kako su se „Stonsi“ spremali za koncert

Veæ znamo. „Stonsi“ su na U¹æu svirali za anale. A kako je bilo pre koncerta? U ¹ator Mika D¾egera u bekstejd¾u moguæe je uæi samo pomoæu trika. Ili pomoæu nalepnice koju imaju èlanovi porodice „Stonsa“, njihovi prijatelji i radnici, mahom Englezi, koji opslu¾uju D¾egera i ekipu. „Blic“, naravno, nabavlja nalepnicu i u dru¹tvu Ace Regine i poznatog frizera Milana Sariæa ulazimo u ¹ator dva sata pre poèetka koncerta. A unutra...
U prvoj, najveæoj prostoriji ogromnog belog ¹atora nalazi se kafiæ. Zovu ga „Krèma kod zmije zveèarke“. Za stolovima sedi dru¹tvo „Stonsa“. Prièaju i pijuckaju. Iz dela u kom su sobe èlanova grupe kroz zavesu se pojavljuje Èarli Vots.
„Kakve su veèeri u Beogradu? Mogu li da budem u majici sa kratkim rukavima ili da obuèem ne¹to toplije?“, pita Vots mladiæa iz obezbeðenja koji mu obja¹njava da je napolju toplo.
„OK, to mi odgovara“, ka¾e èuveni bubnjar i ulazi u salu za bilijar. Nakon nekoliko minuta èuje se udarac ¹tapa o lopticu i glasno: „Jeeeee!“.
Unutra¹njost ¹atora je kao da ga je opremao Del Boj! Crni zastori sa zlatnim detaljima prekrivaju zidove, a veoma kièasta, crvena sobna lampa sija sa police iznad televizora. A televizor?! Nikakvo èudo tehnike! Obièan „to¹iba“, ekran 72, sme¹ten je u staru drvenu, izgrebanu komodu iz koje vire glave eksera. Ispod je VHS video rikorder na kom su kasete „Skrivena kamera“, „The little princes“... Na televizoru je drvena zmija zveèarka, a u uglu, kod vrata, velika lutka kauboja. Tu su i mape Divljeg zapada i preovlaðuje vestern stil pome¹an sa detaljima koje bi Del Boj uneo u svoj stan u Pekamu. Nakon ¹to smo se odomaæili, re¹ili smo i da popijemo ne¹to. Dok iz fri¾idera uzimam meksièko pivo „korona“, prilazi mi Rièards: „Zdravo“. „Zdravo, Rièards“, otpozdravljam dok na pultu kuhinjskim no¾em seèem limun da stavim u pivo. „Hoæete li da i vama iseèem malo limuna za vodu?“, pitam. „O ne, hvala, dobro je i ovako“, ka¾e mi uz osmeh. Obezbeðenje je u pripravnosti. Ne skidaju pogled sa mene. Shvatam da dr¾im no¾ u ruci, a Rièards je na pola metra! Sreæa ¹to nisam manijak, veæ samo nepromi¹ljena plavu¹a koja meksièko pivo ne pije bez limuna! D¾eger se ne pojavljuje. U „Krèmi kod zmije zveèarke“ Englezi za koje ne znamo da li su èlanovi porodica ili prijatelji komentari¹u da mu nije dobro. U njegovoj sobi su lekari. Èujemo da se pominje umor, vitaminske injekcije, maska sa kiseonikom... „Auuu, neæe valjda otkazati koncert!“, Aci Regini ka¾e frizer Milan.
Nakon desetak minuta èlan ekipe uzima drvenu zmiju, a zveèanje najavljuje poèetak probe ¹to znaèi da moramo da napustimo ¹ator. Mik se oporavio, pa „Stonsi“ ulaze u sobu za probu, a mi izlazimo. Tu je neobièni automobilèiæ kojim „Stonsi“ obilaze bekstejd¾. Englez iz obezbeðenja pu¹ta nas da se slikamo u kolima. Nakon sat vremena, obezbeðenje pravi ¹palir kroz koji D¾eger, Vots, Rièards i Vud izlaze na scenu. Spektakl poèinje! Nakon dva sata, koncert je pri kraju. Na prve taktove „Paint in black“ iza bine se formira kolona automobila. Iza policijskog BMW su dva crna i jedan sivi „mercedes“. Iza je beli kombi, a na kraju kolone jo¹ jedan policijski BMW. „Stonsi“ izlaze sa bine, sedaju u vozila i odlaze u „Hajat“ na spavanje.

„Stonsi“ su napustili Beograd juèe u popodnevnim èasovima. Od ranog jutra u „Hajatu“ je bila poprilièna gu¾va, a D¾eger i ostatak ekipe hotel su napustili oko 16 èasova, na zadnji izlaz, i uputili se na aerodrom gde ih je èekao privatni avion koji je oko 17 èasova odleteo u Bukure¹t, njihovu sledeæu stanicu na turneji.

Veliko kotrljanje pokraj Dunava
Presreæni smo ¹to smo ovde. Konaèno smo stigli - rekao je Mik D¾eger publici u Beogradu koja je èekala punih 45 godina da „Kotrljajuæe kamenje“ stigne u Srbiju.
- Dobro do¹li u klub - dodao je Kit Rièards. I zasta, „Rolingstonsi“ su u subotu uveèe na U¹æu napravili spektakl za pamæenje, onakav kakav decenijama prave svuda u svetu. ©ou je poèeo u 21.30 sa pesmom „Start me up“. Na desetine hiljada uzbuðenih ljudi sa podignutim rukama, uz zvi¾duke odu¹evljenja, doèekalo je D¾egera, Rièardsa, Vuda i Votsa, kao i njihov prateæi bend. Kada su se upalila svetla na ogromnoj bini, svima je bilo jasno da prisustvuju istorijskom dogaðaju. Ovaj koncert se u stvari gleda na velikom centralnom video zidu ispod koga veliki „Stonsi“ izgledaju kao èuveèuljci koji trèe levo i desno na sto metara ¹irokoj pozornici.
- Dobro veèe, Srbijo! Zdravo, Beograde! - pozdravio je Mik D¾eger prisutne na srpskom, naravno, a masa mu je uzvratila gromoglasnim aplauzom i ovacijama. Sledeæim pesmama „You got me rockin“, „Rough justice“ i „All down the line“ bend je napravio sjajnu atmosferu u publici. Igralo se, prosipalo se pivo, pevali su se refreni i nijednog trenutka nije bilo dosadno. Refren pesme „You cant always get what you want“ horski je pevalo 50.000 ljudi. Lisa Fi¹er, atraktivna crna pevaèica, svojom pojavom i glasom do¹la je do izra¾aja u pesmi „I’ll go crazy“, pa su ona i D¾eger zaigrali na bini. Ubrzo joj je D¾eger dao „kompliment“ na srpskom.
- Jaka ti je haljina, al’ su ti ru¾ne sandale - rekao je Mik i nasmejao publiku do suza. Kit Rièards je takoðe pobrao sve simpatije, a publiku je posebno odu¹evio kada je pevao „You got the silver“ i „I wanna hold you“.
Ubrzo „Stonsi“ su stali na jedan mali deo bine koji je poèeo da se odvaja i da klizi po mostu koji se 65 metara protezao u publiku. To je bila idealna prilika da ih mnogi koji su stajali daleko od bine vide izbliza. Tu su izveli neke od najveæih hitova kao ¹to su „Satisfaction“ i „It’s only rock’n’roll“. Uz „Honky tonk women“ su se vratili na veliku binu sa koje se protezao ogroman jezik na naduvavanje. Za sledeæu pesmu D¾eger je obukao crveni kaput (presvlaèio se inaèe nekoliko puta), sa pozornice su pu¹teni veliki plamenovi uvis, sve je bilo obojeno u crveno, a poèinjali su prvi taktovi pesme „Simpaty for the devil“. U publici je nastalo potpuno odu¹evljenje i svi su poèeli da igraju. Sledeæa „Paint it black“ samo je dolila ulje na vatru. Za kraj su odsvirali „Jumping Jack Flash“, a zatim su iza¹li na bis i izveli „Brown shugar“. Poklanjanje publici na kraju izazvalo je iskreni aplauz svih prisutnih, koji je trajao nekoliko minuta, a prekinuo ga je spektakularni vatromet. Sa video bima se plazio veliki crveni jezik... N. D®.

D¾eger pre koncerta jeo ribu
Za „Rolingstonse“ mora da bude sve najbolje. Najkvalitetnija hrana, najskuplja piæa, najfiniji porcelan i escajg... Ni¹ta ne prepu¹taju sluèaju. Njihov menad¾ment se raspitivao koji je najbolji ketering u Srbiji. Èast da nabavljaju i spremaju hranu za „Rolingstonse“ pripala je „Euroketeringu“. Dragana Ferlinc, vlasnica „Euroketeringa“, koja je od pro¹le nedelje bila u bekstejd¾u i dru¾ila se sa D¾egerom i njegovom ekipom, ekskluzivno za „Blic“ otkriva ¹ta je njenih 13 kuvara spremalo za Mika i ekipu.
- Spremali smo hranu za 300 ljudi iz njihove ekipe: producentski tim, ekipu za svetlo, zvuk... binske radnike, menad¾ere, a na dan koncerta i za slavne muzièare. Mojih 13 kuvara, zajedno sa njihova tri, spremalo je za svaki obrok 12 razlièitih jela. Nije postojala ¾elja koju nismo ispunili. U 17 èasova naruèili su 50 kilograma sve¾eg ramsteka i 12 kilograma teletine bez kostiju. Sve je moralo biti isporuèeno u 20 èasova. Uspeli smo - ka¾e Dragana i dodaje:
- D¾eger je pred koncert jeo ribu list sa kuvanim povræem. Na njihovom meniju mora da bude iskljuèivo organska hrana.
Gospoða Ferlinc je jedna od retkih koji su imali èast da razgovaraju sa muzièarima.
- Èarli Vots mi se ¾alio da mu je vruæe, da je umoran... Rekao mi je da mu je krivo ¹to nije uspeo da vidi grad. Deril, basista, rekao mi je da nikada pred nastup ne pije ni kap alkohola, ali mu je toliko bilo prijatno dok smo æaskali posle ruèka da je popio èa¹u vina - ka¾e Dragana. Iako je ovih dana skoro danonoæno radila, ona ka¾e da nije umorna jer je u ekipi „Stonsa“ sve organizovano, a ljudi su izuzetno prijatni.
- „Euroketering“ je od „Rok end mora“ dobio kompliment da smo ba¹ mi na celoj njihovoj turneji uradili najbolji ketering, bolji i od onog koji smo imali u Parizu.

izvor www.blic.co.yu

zoca

jedina zamerka-organizacija na shankovima.cekala sam 45 min kako bih uzela vodu,i na kraju sam je dobila u casi?!(krajnje glupo!plasticna casha je bezbednija od plasticne flashe?!)

ja radim marlboro zurke pa znam pravila...niko ne sme da ti da bilo sta u flasici bilo da je staklena ili plasticna..i to nije hir sankera vec ljudi koji to organizuju...kao stvar obezbedjenja..

Darker

Ma dobro, nije mi ni padalo na pamet u toku koncerta da idem na ¹ank, a pre toga sam tra¾io i dobio led u èa¹i vode(to bih platio i 1000 din u tom trenutku) da sperem ukus vrelog piva za 130 din u pola èa¹e, jeeeeeeeeee