Ustav

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 00:46:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

QuoteSto se teksta tice, cim se Kostunjavi i Grobar dogovaraju, to ne moze da izadje na dobro.
nekako me extra podseæa na dogovarnje slobe i ¹e¹elja :F :F :F :F
©ta se tadiæ utronjao, i on fura populizam i demagogiju, pa ne sme da ka¾e ¹ta stvarno misli o kosovu u ustavu? A i Dinkiæ je opasan,nema ¹ta... Sve babe popi¹ane, a onaj Èeda kao ne¹to mrèi, ali ga niko ne slu¹a...

pop

Na zalost, Tadija me sve vise podseca na Kostunjavog sa lap-topom. Ako ovako nastavi, postace Voja XP, dok je Kostunjavi negde na nivou 95-ice.
Inace, rebalansom budzeta je predvidjeno 540 miliona dinara samo za referendum, od cega najvise para (pored onih za stampanje listica) ide stranci sa najvise poslanika - SRS.

Bred

Darker, po prviput mogu s tobom i politicki da se slozim  :]
pope, za poredjenje Xpa i 95ice  :K
sto bi se reklo-sve su to ista go*na a svake godine treba birati druge tek da znaju da im nista nije zagarantovano

pop

Po svemu sudeci, bice referendum o Ustavu 28. i 29. oktobra, tj. dvodnevni, a izbori za skupstinu nesto kasnije obzirom da ce g17 verovatno napustiti Vladu do 1. oktobra (nedelja).

Smrda

pope svaka cast na komentarima!!! :~ :~
nema potrebe da kazem da se slazem sa tobo...cisto zamazivanje ociju narodu :!

Darker

ma izlazim na ref.(ako se ne ufuram da ¹ljakam!!! :~ :~ :~) da zaokru¾im ne, pa ko ih j***

pop

Ja cu izaci ako mi plate bus do kuce, necu jos da placam za tu lakrdiju.

hulio_salinas

ja neæu glasati, jer su mi na upisu ukrali poslednju hemijsku koju sam imao...

.grins. .grins. .grins.

pop

Najveca ironija oko Ustava je sto svi ljudi s Kosova (koje je neizostavni deo Srbije) nemaju pravo glasa na referendumu o istom.

hulio_salinas

ajooooj...

to je ironija ironije...

to nisam znao èoveèe...

Vampire 666

Quote from: pop on 30-09-2006, 16:41:52
Najveca ironija oko Ustava je sto svi ljudi s Kosova (koje je neizostavni deo Srbije) nemaju pravo glasa na referendumu o istom.


A ko to nema glas...BTW referendum ce trajati dva dana(vikend jedan)...

pop

Definitivno je odluceno da ce spiskovi glasaca za referendum biti isti kao i biracki spiskovi za sve izbore (parlamentarne, predsednicke...), sto znaci da nema ljudi sa prebivalistem na Kosovu. Ukupan broj biraca je, cini mi se manji od 6 miliona (zaboravio sam tacan broj).
Kao sto sam i napisao u jednoj od prethodnih poruka, bice parlamentarnih izbora do kraja godine, a novost je da ce biti mozda i predsednickih. To i nije neka novost obzirom da se svi uveliko ponasaju kao da su u punoj kampanji (vec sam spominjao sporazum o spec. vezama sa RS, pa i ovo oko Ustava itd.)

pekmez

A kad je to ''definitivno odluceno'', malo pre?

pop

Voja 95 je danas na konferenciji za stampu otklonio nedoumice oko toga.

pekmez

Ja ne znam za to, ali ja cuh vesti u ponoc na radiju Beograd (inace to moji roditelji stalno drze ukljuceno, ja ne, hehe).