Liga Sampiona 2006/2007

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 09:18:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ko Ce Biti Osvajac Lige Sampiona

Real Madrid
Barselona
Mancester Junajted
Milan
Inter
Bajern
Celsi
Valensija
Arsenal
Lion

hulio_salinas

 :police:  Dosta  :police:

Ne svidja mi se nacin
na koji suprostavljate
misljenja. Je l' moze
to malo lakse ili da
se malo cisti tema?
Ajde bre, opusteno.

Pedja

E to su ti legende,foruma ... tzv huligani farmaceutskog foruma  :K

Roben

Pobeda Liverpula u Barseloni
(http://nono9.us)
Fudbaleri Liverpula pobedili su kao gosti Barselonu rezultatom 2:1 u derbiju osmine finala Lige ¹ampiona.

Barsa je povela golom Deka u 14. minutu, a nere¹en rezultat na poluvremenu obezbedio je Kreg Belami dva minuta pred odmor.

Konaènih 1:2 obezbedio je Jun Arne Rise u 74. minutu.

Revanð¹ na Enfildu igra se za 13 dana.

Inter - Valensija 2:2

Fudbaleri Intera i Valensije odigrali su nere¹eno 2:2, u prvoj utakmici osmine finala Lige ¹ampiona.

Golove za Inter na Meaci postigli su Kambijaso u 29. i Maikon u 75. minutu, dok je Valensija dva puta stizala prednost domaæina preko Davida Vilje u 64. i Silve u 87. minutu.

Inter tako nije uspeo da stekne prednost pred revan¹ na Mestalji koji se igra za dve nedelje.

Porto - Èelsi 1:1
 
Fudbaleri Porta i Èelsija igrali su na stadionu Dragao 1:1 u prvom meèu derbiju osmine finala Lige ¹ampiona.

Porto je poveo u 12. minutu golom Mejralesa.

®oze Murinjo je odmah umesto povreðenog D¾ona Terija uveo Arjena Robena, a izjednaèenje je stiglo u 16. minutu, golom Andreja ©evèenka.

Revan¹ na Stamford Brid¾u igra se za 13 dana.

Bez golova na Olimpiku
 
U prvoj utakmici Lige ¹ampiona fudbaleri Rome i Liona odigrali su remi bez golova na Olimpiku, pa æe èetvrtfinalista iz ovog duela biti poznat posle drugog meèa koji se igra na ®erlanu.


B92.net/sport

Alnus Glutinosa

Lion igrao nereseno!  :wall:

a005

Pedja

Jao Inter,sta uradi?   a005

mikele

Каква иронија,голове за Ливерпул су дали Белами и Рисе
А они су управо били учесници оног инцидента од пре неки дан.Сада ће Рафа стално да их тера да се по хотелу јуре са штаповима за голф :K :K :K

Roben

још већа је иронија што је Белами наместио го Рисеу  :K :K :K

mikele

Хулио знам да си више волео да добије Барса,али јбг,шта да се ради.
Ако си гледао текму могао си да видиш какав је мајстор Рафа,у потпуности је надмудрио Рајкарда.Роналдиња је штоповао 100% :pljes: :pljes: :pljes:
Барса је још и добро прошла.
Али зато ће реванш бити мелем за душу и тело :K :K :K :K

hulio_salinas

Mikele, da. Slazem se. Jesam, gledao sam utakmicu i stvarno je tako bilo. Dobra je tekma bila. Uzivao sam.

Ali, kao sto si rekao, ono za 13 dana ce verovatno biti melem za dusu i telo. Pogotovo prvo poluvreme!

:Bog

Phenomenon

Kao sto sam vec napisao u Calcio-u. Inter ako prodje Valensiju treba da slavi kao da je osvojio Ligu Sampiona.

Pedja


johny cage

ajde da prognoziramo za utorak :smekerica: ja kazem da prolaze: liverpool, valensija, chelsea i lion.

hulio_salinas

Quote from: johny cage on 05-03-2007, 19:21:02
ajde da prognoziramo za utorak :smekerica: ja kazem da prolaze: liverpool, valensija, chelsea i lion.

Ja cu svim srcem navijati da bude suprotno!   :K :K :K

Mozda bih voleo samo da Lion prodje, a ovi ostali da popadaju...   :K :smekerica: :smekerica:

Phenomenon

Quote from: johny cage on 05-03-2007, 19:21:02
ajde da prognoziramo za utorak :smekerica: ja kazem da prolaze: liverpool, valensija, chelsea i lion.

Apsolutno se slazem sa tobom

johny cage

Nisam ocekivao ali prosla je Roma!!! Bravo Totti!!!