Liga Sampiona 2006/2007

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 09:18:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ko Ce Biti Osvajac Lige Sampiona

Real Madrid
Barselona
Mancester Junajted
Milan
Inter
Bajern
Celsi
Valensija
Arsenal
Lion

Masha

Buuuuuu! Ja bas ne volem sto je pobedio Milan. Mislim, manje-vise sam ravnodusno posmatrala ovu utakmicu jer nisam imala favorita. Ali, da su bas opusteno pobedili - jesu.

Luximus

Svim srcem sam navijao za Liverpul, jer kao vatreni navijac Intera, AC Milan mrzim iz dna duse!  puc Inzagi je pravi baksuz! Slucajno daje golove (dobro, drugi nije bio slucajan), a kad treba da zatrese mrezu, lopta mu prodje kroz noge i pogubi se... Ljigav mi je! Svaka cast za Gatuza. Decko je lud totalno, i stavlja glavu dje drugi nece ni nogu! Da imam 11 Gatuza u ekipi, svaki bi mi igrao u prvoj postavi!

mikele

Ни ја нисам имао неког изразитог фаворита у овом финалу,али ми је драго због Малдинија.Човек је легенда,не само италијанског,већ и европског фудбала. :pljes: :pljes: :pljes:
Само да вас подсетим да је човек одиграо 8 финала Лиге(Купа) шампиона и од тога је добио 5. :Bog
Две титуле је узео са Ван Бастеном,Гулитом,Рајкардом...
Једну са Дејом,Бобаном,Масаром...
Две са Инзагијем,Гатузом,Пирлом...
Човек је жива легенда

Wolf

Ma on jeste legenda, ali igra za pogresan klub :shock
Bas sam se smorio zbog Liverpula...

Phenomenon

Forza Milan!
Kaka je legenda i malo mi je krivo sto on nije svojim golovima resio pobednika, nego je to uradio Pipo. To bi mu bas bila kruna sezone, ali nema veze, bitno je da je Milan pobedio i dokazao svima da je 2005. cista slucajnost.

hulio_salinas

Zao mi je sto je Milan prvak, jer je to ekipa koja degradira fudbal. Ne bi toliko degradirali da im prvi spic nije Filipo Inzagi.  :shock

Zbog takvih igraca fudbal stagnira i nazaduje.

=============

Najvise mi je zao sto utakmica nije bila dobra. Utakmica je bila kontrolisana by Milan. Nije bilo fudbalske lepote, vec samo silovanja lopte i terena. Mislim sam da ce lopta puci od muke. Neka pobedi bolji, ali samo neka igra kako se igra. Ono je... No more comments...

Roben

е стварно утакмица је била смор
прво полувреме сам пола дремао пола гледао  :bljak:

hulio_salinas

Ma jbm ti finale, kad za malo nisam zaspao...  :>

Duke

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku
zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku
                                      /dr. Nele Karailic

Milan je dokazao snagu uigranost i iskustvom dobio mec

Ako milan degradira futbal, sto im onda ovi MAJSTORI nisu pokazali kako se to radi i ponizili ih sa 5:0? navijanje je jedno, realnost...

lycos

italijani su majstori taktike..to su dokazali i prosle godine kao reprezentacija, a i sada u L.S. Ja volim atraktivan fudbal,i zato mi je milan puc 

hulio_salinas

Navijanje je jedno - OVAKAV Milan ne degradira fudbal.
Realnost je drugo - OVAKAV Milan degradira fudbal.

"Vidis trn u tudjem oku, a ne vidis... la la la..."

Phenomenon

Milan degradira fudbal? Ja se iskreno ne secam ni jednog poteza igraca Liverpula koji je bio za aplauz, dok sa druge strane dovoljni su samo potezi Kake, kada je vozao po terenu odbranu L'pula. Seti se revans tekme u polufinalu protiv Mancestera, zatim mec u Minhenu sa Bajernom...

hulio_salinas

Nisam rekao da je Liverpul odigrao NEDEGRADIRAJUCE. Pazite sta ja pricam i sta vi pricate.

I DA. Milan degradira fudbal.

Phenomenon

Quote from: hulio_salinas on 25-05-2007, 18:27:25
Nisam rekao da je Liverpul odigrao NEDEGRADIRAJUCE. Pazite sta ja pricam i sta vi pricate.

I DA. Milan degradira fudbal.

Navedi razlog. Cime? Ja sam ti naveo utakmice, koje su bile prelepe za oko, za ljubitelje fudbala, a pogledaj znacaj tih utakmica. Nisu mi jasni tvoji kriterijumi, pa mi reci ko onda po tebi ne degradira?

hulio_salinas

Barselona, Celzi, ManUTD, Real, Arsenal, Valensija...