Liga Sampiona 2006/2007

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 09:18:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ko Ce Biti Osvajac Lige Sampiona

Real Madrid
Barselona
Mancester Junajted
Milan
Inter
Bajern
Celsi
Valensija
Arsenal
Lion

Zemunac

Quote from: Alnus Glutinosa on 18-10-2006, 21:58:43
malo je pocela da me smara ona Barsa! :hm

pa nego sta, ronaldinja su ispreforsirali, jedini napadac im je eto, dok deco,guly,xavi i ostatak ne igraju vise kako su igrali
jedino messi moze nesto da uradi ,  dok inter ima snagu u adrijanu i uvek solidni crespo a tu je i recoba,stankovic, vieira
i legende cordoba i zanetti!!   :lol:



Alnus Glutinosa

E jeste, Mesi is the best! upravo sam ukapirala da samo zbog njega ponekad navijam za barsu!

A Adrijano... ja nikad nisam gledala ni jedu utakmicu da je on dobro igrao...mozda nisam gledala dovoljno  :hm... i pricali su kao da je zapao u neku psihicku krizu????

Zemunac

ma ne verujem on je ko bizon, kada bude proradio, inter osvaja ligu sampiona!!  :>

Alnus Glutinosa

Da, da, ako prezimi...

Zemunac

Quote from: Alnus Glutinosa on 18-10-2006, 22:49:42
Da, da, ako prezimi...

u sta vecina ne sumnja  :lol:    alnus kvota na mene da dobijem ono pivo je 1.10   :K  nemas sanse  :K


Brian_May

Zemunac u kom svetu ti zivis :happy:!!! Pa ove godine ce Manchester United na celu sa Vidom biti nesalomiv.... zivi bili pa videli!! >:D

hulio_salinas

kako sam se iznervirao sto je Barsa posrnula u Londonu... Murinjo je LIK...


Rokenrol

Barsa posrnula u Londonu,Barsa posrnula u Madridu....vidicemo kako ce sada ovu trecu tesku utakmicu za redom,opet protiv Celzija. Iskreno,ne volim Barsu i zelim im jos jedan poraz  >:D

Alnus Glutinosa

Posrnuce opet... mislim da im mnogo nedostaje Eto!  :hm

salexandar16

Pukla je i od Reala u Primeri i to glatko - 2:0

Zemunac

Quote from: Brian_May on 20-10-2006, 11:56:05
Zemunac u kom svetu ti zivis :happy:!!! Pa ove godine ce Manchester United na celu sa Vidom biti nesalomiv.... zivi bili pa videli!! >:D

jos mi reci da ce mozda nesto da osvoji   :/

a barselona je veliki smor!!

Vampire 666

Èelsiju bod, èetvorka veæ pro¹la
Reuters
Reuters

Fudbaleri Barselone i Èelsija igrali su nere¹eno - 2:2 u derbiju èetvrtog kola prve faze Lige ¹ampiona.

Posle dramatiènog meèa Èelsi je bod na stadionu Kamp Nou osvojio golom Didijea Drogbe u treæem minutu nadoknade vremena.

U drugom meèu grupe A Verder je pobedio Levski rezultatom 3:0, i tako prestigao Barselonu na drugom mestu grupe.

U grupi B Bajern je sa Sportingom igrao bez golova, a Inter je u Moskvi pobedio Spartak 1:0, pa sada Milanezi imaju bod vi¹e od Portugalaca. Bajern je pro¹ao u sledeæu fazu, jer Inter i Sporting, koji bi mogli da zavr¹e iznad njih, tek treba da odigraju meðusobni meè.

U grupi C sve je re¹eno - PSV je savladao Galatasaraj 2:0, a Liverpul ekipu Bordoa 3:0, pa su Englezi i Holanðani sa po 10 bodova nedosti¾ni za rivale.

U drugoj fazi je i Valensija, koja je u Donjecku igrala 2:2 sa ©ahtjorom. Roma je kod kuæe sa Olimpijakosom igrala 1:1. ©panci su prvi sa 10 bodova, Roma ima 7, a preostala dva kluba po dva boda.

hulio_salinas

koliko sam se iznervirao... ne mozete da verujete...   .grins.

odusevio me je Roni... nema ga nema, ali samo odradi jedan potez i objasni svima par stvari... legenda...

Murinjo je obican bambalic!!! nekad mi je bio skroz OK, ali sada je postao gadan...  :hm

Alnus Glutinosa

Ali samo jedan tim ima sve 4 pobede... :V  :~  :V

Jedan je Lyon!!!  :loptica

hulio_salinas

kad se igra sledece kolo?