Liga Sampiona 2006/2007

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 09:18:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ko Ce Biti Osvajac Lige Sampiona

Real Madrid
Barselona
Mancester Junajted
Milan
Inter
Bajern
Celsi
Valensija
Arsenal
Lion

Zemunac

jedno je sigurno INTER dobija valensiju!!

mikele

Хулио по том питању се слажем,најважније је да утакмице буду екстра.
Али све зависи од почетка.Чим почне прва утакмица,Рафа ће кренути са партијом шаха јер зна да су му шансе мале ако крене да се надиграва са Барсом.Тако да због тога мислим да ће бити јако чврс меч.
Е сада ако Ливерпул да рано гол,онда ће бити шоу програм јер ће Барса кренути да напада све јаче и јаче како време буде одмицало,а Ливерпул ће претити контрама преко Луис Гарсије и Беламија.
А ако Барса да прва гол,онда ће бити мало спорији темпо јер то одговара малтене свима.
Ма много сам се ја распричао,утакмица се ближи па ћемо видети.
Поздрав свим љубитељима ове чудесне игре :wave: :wave: :wave: :wave:

hulio_salinas

Ma daaaj Boze da bude otvorena utakmica i za jedne i za druge.   :Bog

Da uzivamo u carima ove cudesne igre... Uz Pivo i grickalice....   :luda

mikele

Хулио немој да бринеш.И Ливерпул има својих проблема(ако хоћеш пребаци вест и део за ЛШ)
Пази сада ово:

Krejg Belami tukao saigraèa?
(http://nono9.us)

Napadaè Liverpula Kreg Belami mogao bi da bude ka¾njen sa èak 80.000 funti, ukoliko se poka¾u taènim optu¾be da je u trening kampu u Portugalu tukao jednog saigraèa, javili su bitanski mediji.

Menad¾er Liverpula Rafael Benitez izjavio je britanskim medijima da æe kazniti svakog igraèa koji je prekr¹io klupska pravila tokom èetvorodnevnog boravka na mini-pripremama u Portugalu pro¹le nedelje.

Ipak, jo¹ nije sasvim jasno ¹ta se dogodilo. Prema nekim izve¹tajima, pijanka se u èetvrtak uveèe zavr¹ila tako ¹to je Belami napao i povredio Norve¾anina Jona Arnea Risea. Pojavili su se izve¹taji i da je, nevezano za tu tuèu, do¹lo do sukoba Jir¾ija Dudeka, Robija Faulera i D¾ermejna Penanta.

Neki turisti koji su bili sme¹teni u blizini igraèa Liverpula, tvrde da je u noæi izmedju èetvrtka i petka kod fudbalera dolazila policija i da je buka bila nepodno¹ljiva.

Liverpul se u Portugalu pripremao za utakmicu osmine finala Lige ¹ampiona protiv Barselone, zakazanu za sredu na Nou Kampu. Klub tvrdi da su pripreme protekle prema planu i da su svi igraèi dobro radili.

"Igraèi su vredno radili, ali mi æemo pokrenuti disciplinski postupak i kazniæemo svakog za kog se utvrdi da je prekr¹io klupska pravila", rekao je Benitez. "To sam rekao i igraèima. Oni razumeju i prihvatili su tu odluku", dodao je trener.

Benitez je istakao da je atmosfera u ekipi veoma dobra i da svi jedva èekaju meè sa Barselonom, bez obzira na izve¹taje koji govore suprotno.

(Beta)

hulio_salinas

Prebacio sam iz Primere.  :police:

Nego, ovo je vrlo zanimljivo. Svima nam je poznato da engleski NAVIJACI prave sra*e gde god da odu van "ostrva". Izgleda da to rade i IGRACI. Ahahaha. Kakva nacija!   :K :K :K

mikele

Ја сам читао у журналу да је Белами тукао Рисеа по ногама са штапом за голф!!! :shock :shock :shock
Замисли који је то психо.Туко га је јер овај није хтео да пева караоке у неком клубу,онда су се ту закачили и све су смирили остали играчи.Када су се вратили у хотел,Белами је узео штап за голф и кренуо је да тражи Рисеа и када га је нашо,пљас,пљас по ногама.
Зато му следи педала из клуба :loptica :loptica :loptica
Ако и треба :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor

Roben

ово ко у серији "Жене фудбалера"  :lol2: :lol2: :lol2:

Pedja

Da,pisalo  u novinama ,koji debil  :batina    :>

Veceras prenose Real-Bajern

Ali valjda ce sutra da prenose Inter-Valensija  :roll:

mikele

Сутра је Барса-Ливерпул.
Исплати им се,о истом трошку две текме преносе уживо(Мадрид и Барселона) :wink: :wink:

Roben

грешиш синак  :nene:
Реал преноси Шарановић а Барсу Аца Стојановић тако да нема уштеде

hulio_salinas

Roben, ti gresis sinak!  :nene:

Pa valjda su otisli o istom trosku i jedan i drugi. Ista viza, iste propusnice, iste aviokarte. Nema komplikacije.

mikele

Quote from: Roben on 20-02-2007, 20:50:04
грешиш синак  :nene:
Реал преноси Шарановић а Барсу Аца Стојановић тако да нема уштеде
Немаш ти појма,па не иду само они, то иде цела екипа.
Тако да није им све једно да ли шаљу једну екипу у,рецимо,Барселону,а другу у Глазгов. :hm :hm
А овако прво оду у Мадрид,одраде посао,па само наставе до Каталоније.А ?Шта каже наша паметница на томе?
А водитељи?Они су ту најмањи проблем :wink: :wink:

Roben

Quote from: mikele on 20-02-2007, 22:57:12
Quote from: Roben on 20-02-2007, 20:50:04
грешиш синак  :nene:
Реал преноси Шарановић а Барсу Аца Стојановић тако да нема уштеде
Немаш ти појма,па не иду само они, то иде цела екипа.
Тако да није им све једно да ли шаљу једну екипу у,рецимо,Барселону,а другу у Глазгов. :hm :hm
А овако прво оду у Мадрид,одраде посао,па само наставе до Каталоније.А ?Шта каже наша паметница на томе?
А водитељи?Они су ту најмањи проблем :wink: :wink:
синак једна екипа је отишла у Мадрид а друга у Барселону гледај мало Б92 па ћеш видети
што значи да је друга могла и у Италију исто би их коштало

mikele

Quote from: Roben on 20-02-2007, 23:01:19
Quote from: mikele on 20-02-2007, 22:57:12
Quote from: Roben on 20-02-2007, 20:50:04
грешиш синак  :nene:
Реал преноси Шарановић а Барсу Аца Стојановић тако да нема уштеде
Немаш ти појма,па не иду само они, то иде цела екипа.
Тако да није им све једно да ли шаљу једну екипу у,рецимо,Барселону,а другу у Глазгов. :hm :hm
А овако прво оду у Мадрид,одраде посао,па само наставе до Каталоније.А ?Шта каже наша паметница на томе?
А водитељи?Они су ту најмањи проблем :wink: :wink:
синак једна екипа је отишла у Мадрид а друга у Барселону гледај мало Б92 па ћеш видети
што значи да је друга могла и у Италију исто би их коштало
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Ето толико од мене

Roben

пази да ти не изађу чворуге  :K :K :K