Liga Sampiona 2006/2007

Started by Vampire 666, 24-09-2006, 09:18:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ko Ce Biti Osvajac Lige Sampiona

Real Madrid
Barselona
Mancester Junajted
Milan
Inter
Bajern
Celsi
Valensija
Arsenal
Lion

Roben

какав Милан распад екипа  :wall: :wall: :wall:

mikele

Милан испада од Бајерна,гарант. :wink:
А остали парови и нису неки,као да је жреб био диригован,један фаворит на једног ''аутсајдера''.
По мени пролазе Бајерн,Челзи,Ман Јун. и Ливерпул.
Енглези је** кеву,алал вера :Bog :Bog :Bog

Roben

не би се сложио да су ови остали аутсајдери
посебно не Валенсија а и ПСВ има добру екипу
Милан може да се провуче али какву екипу имају боље да испадну

mikele

Па Роби ја сам мислио аутсајдери на папиру,зато сам и ставио ''аутсајдери''.  :hmm
Слабо ми нешто запажаш у последње време,да се ниси можда заљубио а? :wink: :wink:
А Милан као Милан,увек може да се провуче(као и 2005 када је играо финале са Ливерпулом,али на сву срећу изгубио је),али надам се да се неће провући јер Бајерн из утакмице у утакмицу игра све боље(играј данас кеца против Вердера :wink: ),има одличног тренера који зна како се осваја ЛШ(и то два пута) и који се враћа у игру и за титулу у Немачкој.
Тако да се надам да ће Милан бити  :bubble:

Pedja

Neka crkne vise ovaj Milan. Vecito se provlace pa posle pricaju kako je Inter prokleta ekipa a nije im dosudjen cist penal u valensiji...

Mrzim Milan  :box

Phenomenon

Quote from: mikele on 11-03-2007, 09:24:22
А Милан као Милан,увек може да се провуче(као и 2005 када је играо финале са Ливерпулом,али на сву срећу изгубио је)

Milan se 2005. provukao, a vodio 3-0, Sevcenko promasio prazan gol sa 1,5m i na kraju izgubio na penale.
Izvini, ko se tu provukao?!?!?!?!

mikele

Quote from: Phenomenon on 11-03-2007, 15:42:59
Quote from: mikele on 11-03-2007, 09:24:22
А Милан као Милан,увек може да се провуче(као и 2005 када је играо финале са Ливерпулом,али на сву срећу изгубио је)

Milan se 2005. provukao, a vodio 3-0, Sevcenko promasio prazan gol sa 1,5m i na kraju izgubio na penale.
Izvini, ko se tu provukao?!?!?!?!
Дечко ти очигледно не читаш добро моје постове.Милан се провуко на путу до финала,а нисам ни споменуо да се провукао у самом финалу.Финале је одиграо екстра,али је изгубио на невероватан начин.То им се вратило јер су се кроз цело такмичење провлачили.Ееее то сам ја хтео да кажем. :wink: :wink:

johny cage

Kladite se na Romu i verujte u cuda! Ima da  :neee manchester.

Phenomenon

Sry, mikele, nisam te lepo razumeo.
Kladite se na Chelsea, na Mestaji dvojka 100%

mikele

И ја мислим да Челзи добија у гостима,вероватно 1:0. :wink:

Roben

Quote from: Phenomenon on 12-03-2007, 18:42:30
Sry, mikele, nisam te lepo razumeo.
Kladite se na Chelsea, na Mestaji dvojka 100%
:hmm :hmm :hmm
:nene: :nene: :nene:

Phenomenon

Roben, 100%!
Kao sto sam vec rekao, samo Chelsea prebaci u drugu!

zabica

kad se igraju 1/4 finala?

biwi

MOJI FAVORITI U 1/4 FINALU SU MANCHESTER UTD, PSV, VALENCIA I BAYERN!
KOJI BRE CELZI, VIDITE I SAMI DA SE RASPADAJU, PA TAJ MURINJO DA JE IOLE NEKI TRENER NE BI MOLIO IGRACE DA OSTAJU U EKIPI VEC BI IH ODMAH OTERAO I DOVEO DRUGE, BAR MU SE TO MOZE... A O PSV JE I SUVISNO DA PRICAM!!! MAN UTD JE TRENUTNO GLAVNI FAVORIT, DA NECE MOZDA VUCINIC :roll: :roll: :roll: I MANCINI DA PRODJU PORED VIDICA I FERDINANDA :smekerica: :smekerica: :smekerica: JOHNY NE BUDI SMESAN MOLIM TE.....

mikele

Quote from: zabica on 15-03-2007, 23:46:07
kad se igraju 1/4 finala?
Први мечеви се играју 3. и 4.априла.

Milan   -   Bayern           03/04 »   11/04 »
PSV   -   Liverpool      03/04 »   11/04 »


Roma   -   Man. United   04/04 »   10/04 »
Chelsea   -   Valencia   04/04 »   10/04 »