Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Dukica

#135
na pogresnom mestu sam se raspricala o utiscima sa Durana,ocigledno...
sve hitovi,svi djuskaju,skoro nisam bila u publici sa sluhom i ritmom,kao sto ova bejase...publika je bila fenomenalna,svi su sve znali,sve pevali,i to lepo,mogu reci... svirali su preko 2h,sto je za gdin.Darkera ,verovatno znacajno :>.da nisam  prehladjena,bilo bi bolje,al i ovako je bilo super,samo,ja nisam bila deo toga,iz,jelte,zdr.razloga. na kraju koncerta,kad ih je Bonbon predstavljao sve,vrlo zanimljivo je predstavio basistu-John Taylor,rekavsi 10 puta-"Play that fuckin' bass ,John",sto je publika ponavljala za njim ,takodje 10 puta... sebe je predstavio tako sto je nekoliko puta pitao-"whats my fuckin' name?" ...super,super....vec pri izlazu sa Sajma,svi su se drali-" play that fuckin' bass John",cak i u autobusu....meni licno,Planet earth, Rio, i Come undone su najbolje zvucali...baja na gitari,razvalio,a par puta je john taylor slemovao,k'o da je ponedeljak u kst!!!! sjajno....



a da,kad je taj kool&the gang,ako neko zna? danke



**spojila sam poruke**

aziraphale

eto, ogresio sam dusu o mullalu. a pricali smo jedared, cini mi se, preko nekoliko flajki piva u bloku B na drugom spratu o muzici i kojecemu.


i? kada ima taj koncert block outa?

Darker

Azira, proèitaj par postova unazad :wink: :wink:
Pi¹e lepo 27.10.

Smrda

kool&gang ti je crnacka grupa...generacija snapa,s&s music factory,salt&pepa....manje vise imaju istu muziku...

mullala

Quote from: aziraphale
eto, ogresio sam dusu o mullalu. a pricali smo jedared, cini mi se, preko nekoliko flajki piva u bloku B na drugom spratu o muzici i kojecemu.


i? kada ima taj koncert block outa?
Ma ima 27.10. sa jos nekim grupicama. Bas sam htela da idem, ali, na zalost, necu moci... Ovaj put se zezajte bez mene... :)
P.S. Blok B? Onog piva se secam, ali mi je taj blok B nesto mutan :lol:

Korisnicko Ime

Madredeus
11. novembar 2006. 20:30
Sava Centar
http://www.savacentar.com/kultura_vest.jsp?articleId=547

Dukica

ma znam ko su,nego kad su i gde?

Smrda

cini mi se 7.11. u hali sportova,ali nisam sigurna...provericu...

hulio_salinas

e nacuo sam nestro da dolazi Bryan Adams u Beograd krajem novembra...

koliko je to istinito????

Smrda

proverila, jeste sedmog u hali sportova Cool&theGang

Darker

#145
Quote from: hulio_salinas on 22-10-2006, 20:08:17
e nacuo sam nestro da dolazi Bryan Adams u Beograd krajem novembra...

koliko je to istinito????
Pa prilièno, jo¹ samo da krenu plakati...
Tj.opet je glavni problem Arena... :hm

hulio_salinas

axa... znaci u areni je to planirano...  o ne... samo da ne pada kisa...
sta god da saznas javi mi...

tnx...

Darker

ja¹ta, podrazumeva se...

Rokenrol

#148
I ja sam bio na koncertu Duran Durana i bilo je extra. Na mene najveci utisak je ostavila pjesma 'Ordinary World'

Bryan Adams , kao i jos neki koncerti, zavise od toga da li ce Arena dobiti neke dozvole.

Baby Jane

Koliko ja znam,Bryan Adams dolazi 28-og novembra u Bg...
To mora da se vidi mada ce karta biti najmanje dve hiljade :(
Al ipak nije on bilo ko :smile: :smile: :smile: