Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 16 Guests are viewing this topic.

Maslacak

ja sam potpuno otuðena od mainstreama, ali ne toliko na indie i britpop stranu :>

sorry za off

Kako je bilo na Diorami?

tarantulica

Previshe toplo i zagushljivo...
Ali lepo kad sedish ispred i cirkash sokic, a chuje se isto kao da si unutra...  :happy:

Maslacak

Ah, da...
Znaèi bilo je super! 8)

Darker

Pa pazi, svirali su dva i po sata( dakle nije bio festivalski cert :K ), ali ovde se javno zaklinjem, da kad bi Metalika do¹la da svira za d¾abe u Akademiji, ja bih u njaboljem sluèaju bio ispred... Ono je stra¹no. Seæa¹ se kako je bilo na Block Out-u zimus? E sad je bilo 10x gore :K

tarantulica

Jura Stubliæ i Film u KST-u 6. jula

Hrvatski pevaè Jura Stubliæ, jedna od najveæih zvezda jugoslovenskog novog talasa, nastupiæe sa svojom grupom "Film" u Klubu studenata tehnike (KST) u Beogradu, a koncert je zakazan za 6. jul.

Stubliæ je u prvoj polovini 1980-ih bio voða slavne grupe "Film", koja je sa "Azrom", "Prljavim kazali¹tem" i "Haustorom" u Hrvatskoj, i sa "Elektriènim orgazmom", "©arlom akrobatom" i "Idolima" u Srbiji èinila prvi talas jugoslovenskih "nju vejv" bendova.

Kada se originalni "Film" raspao, 1986. godine, Stubliæ je osnovao potpuno novu grupu, "Jura Stubliæ i Film". Pod tim imenom nastupa i danas.

(Nadlanu.com)



Bilo je ono bash bash extra   :>
Fenomenalno  :V :PI :pljes: :Lj :ziveli :loptica

Darker

Helloween & Gamma Ray, 17.11.2007. Hala Sportova

olgica

Stvarno je Diorama bila extra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super!!!!!!!!!!!!!! Fenomenalana!!!!!!!!!!!!!!!!1
Publika i oni su bili skroz mokri,ali to nikom nije smetalo! Divno vece!
Btw, sto se tice ebm-a, electro-a, darkwave-a, dolazi japanski bend Gothika u septembru, koncert je isto u Akademiji,
karte su oko 400, ili 500 din.

Darker

U Akademiju vi¹e ne idem - da mi plate :K

saschka

Tool septembra u Bg. Karta je oko 2300din ovih dana. Bice ih i na Sziget-u.

Darker

Quote from: saschka on 21-07-2007, 21:32:59
Tool septembra u Bg. Karta je oko 2300din ovih dana. Bice ih i na Sziget-u.
Saschka, hvala ali o tome smo veæ prièali podosta u ovoj temi:
ovde  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,22.msg105772.html#msg105772)
i
ovde  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,22.msg117124.html#msg117124)
:cvet

olgica

THERION/SIRENIA/VISION BLACK 11.12.2007. U Beogradu.
Iako su bili skoro (u februaru) dolaze ponovo! :)

olgica

 DIARY OF DREAMS
10.11.2007 Akademija
Karte u prodaji od septembra.
Weee! Weee!  :)

Darker

Za¹to opet akademija, za¹to :wall:

besno pile

25. avgusta u okviru TUBORG GREEN BEAT FESTIVALA  na kalishu nastupa Roisin Murphy(izmedju ostalih).

ulaznice su vec u prodaji.jednodnevne 1000 din,a za oba dana 1800 din

olgica

#359


Ne znam. Mislim da sam negde videla da je bend trazio.