Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

olgica

14.12.2007.
ASSEMBLAGE 23
Akademija

Maslacak

THERION
Opet  :~

podr¹ka: Sirenia, Vision Bleak

11.12.2007. SKC

...ne smem propustiti i ovaj put...

olgica

Wee! Weeee! Karta je 1800, i pocela je pretprodaja.
Nisi valjda propustila prosli put, bilo ja fantasticno, super, divno...... :happy:

Btw. ja sam stavila post za ovaj koncert pre mesec-dva.

Maslacak

Quote from: olgica on 05-10-2007, 11:15:32
Nisi valjda propustila prosli put, bilo ja fantasticno, super, divno...... :happy:

a005  a005

sorry za dupliranje, nisam videla, ne znam kako... a stavila sam èim sam bila obave¹tena...nisam ni imala pojma da se znalo toliko ranije :)

nasty girl

ma da odavno se znalo za therion...

saschka

Quote from: Maslacak on 01-10-2007, 18:28:09
Block Out
19.10.2007.
SKC, 21h

..cena karte 600 din u pretprodaji..

olgica

#381
Quote

sorry za dupliranje, nisam videla, ne znam kako... a stavila sam èim sam bila obave¹tena...nisam ni imala pojma da se znalo toliko ranije :)


Ma, nema veze. Samo nemoj da propustis i ovaj put! :K

Darker

Pa je l' therion ili opeth :hmm
:K

tarantulica

Jura Stubliæ ponovo u Beogradu

Jura Stubliæ i grupa "Film" odr¾aæe koncert 2. novembra u beogradskom Studentskom kulturnom centru. Oni æe tom prilikom izvesti svoje najpoznatije pesme koje su obele¾ile muzièku scenu biv¹e Jugoslavije.

Stubliæ je nedavno odr¾ao vi¹e uspe¹nih koncerata u Srbiji, a u Beogradu je nastupio pre tri meseca kada je napravio sjajnu atmosferu zahvaljujuæi starim hitovima - "Mi nismo sami", "Zamisli ¾ivot u ritmu muzike za ples", "Dobre vibracije", "Sjeæam se prvog poljupca", "Srce na cesti", "Neprilagodjen".

Prva pesma uradjena sa Darkom Rundekom i Branimirom D¾onijem ©tuliæem "Dijete ulice" prodata je u tira¾u od 20.000, a album "Live In Kulu¹iæ" progla¹en je za najbolji ¾ivi album u tada¹njoj dr¾avi.
Karte u pretprodaji na blagajni SKC-a ko¹taju 800 dinara.

(MONDO)

Darker

Ok, u Kst-u je pre svega par meseci bilo 500 :run

olgica

Block out sinoc, fantasticno!!!!!!!!  :happy:

Maslacak

Meni je isto bilo fenomenalno.
Ne znam ni ¹ta mi se desilo, bila sam kao u nekom transu...
malo sam se ¹oknula kad sam shvatila da je koncert trajao 3h  :hmm

Darker

Evo malo atmosVere sa istog :wink:










olgica


Jeca

#389
25. oktobar 2007. 20.30

Velika dvorana

Koncert
Neverne bebe
Posle 35 koncerata u 35 gradova na teritoriji cele biv¹e SFRJ rock grupa Neverne bebe, kao vrhunac turneje Iza oblaka, nastupa 25 i 30.oktobra u 20:30 u Sava centru, gde æe svojoj vernoj publici prirediti nezaboravne autorske koncerte, koji æe svakako i u muzièkom i u scenskom smislu biti jedan od dogaðaja koji æe obele¾iti ovu sezonu.