Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

olgica

Koncert Diary Of Dreams sinoc, divnooo!!! :happy:  :happy:  :happy:  :happy:  :happy:  :>

Darker

To je sinoæ bilo, laadno?
Ajde baèi neke slièke? Nije da bih ikada ponovo oti¹ao u akademiju, ali eto, da "omiri¹em" atmosferu :K

olgica

Samo da i ja dobijem slike, posto je ovaj put drugarica nosila aparat, ja sam nosila na Dioramu.

Kremenko

29.u SKC-u -Zabranjeno pusenje(SA).

Rokenrol

Jao jeste dobro bilo na Pusenju...tako je veliki tu noc bio nas YUGO45  :lol2:
a i kasnije u Tasu,tu i tamo...

philoserbiana

u ponedeljak u 20i30h u narodnom pozoristu(scena rasa plaovic)koncert muzike iz 1230.godine,izvodi ansambl renesans i pavle aksentijevic.ulaz je slobodan,koncert se zove karmina burana  :cvet :cvet :cvet
datum 3.decembar  :~

olgica

LEGACY FESTIVAL!
30.maj
Obituary (Death Metal)
Dark Funeral(Black Metal)
Destruction(Thrash Metal)
Threshold(Progressive Metal)
Vader(Death Metal)
Septic Flesh(Dark/Industrial/Goth/Death Metal)

31.Maj
Jorn Lande(Heavy/Power/Prog Metal)
Amorphis(Death/Gothic Metal)
Belphegor(Black/Death Metal)
Rage ( Heavy Metal )
Unleashed ( Death Metal )
Finntroll(Folk/Epik/Pagan/Viking Metal)
TESTAMENT( Thrash Metal )

Sve na sajtu :
www.legacy-promotion.net/festival
festival.legacy-promotion.net

Weee!  :>

pop

Amerièki rokeri na turneju kreæu iz Beograda
„Sme¹ing pampkins“ ve¾baju u „Areni“
Autor: N. D®. | 05.12.2007 - 09:23

„Sme¹ing pampkins“, amerièki alternativni rok sastav, odr¾aæe koncert u „Beogradskoj areni“ 27. januara, a èlanovi benda doæi æe u Srbiju nekoliko dana ranije. Oni æe narednu veliku turneju zapoèeti upravo u Beogradu, a za predstojeæe koncerte u evropskim metropolama pripremaæe se upravo u „Areni“.

Do sada nije bio èest sluèaj da veliki svetski bendovi kreæu na turneju iz Beograda, a pravi kuriozitet predstavlja ¹to æe Bili Korgan i ekipa najmanje tri dana boraviti u na¹em glavnom gradu. To znaèi da bi, nakon dva dana uve¾bavanja, koncert u „Areni“ trebalo da bude perfektan. „Sme¹ing pampkins“ trenutno promovi¹u svoj poslednji album „Zeitgeist“, a kako zvuèe nove pesme u¾ivo moæi æe da se uveri publika u Beogradu, prva u Evropi.
Grupa je osnovana u Èikagu 1988. godine, a tokom devedesetih postali su jedan od vodeæih alternativnih bendova. Ipak, unutra¹nja neslaganja, kori¹æenje droga i opadanje broja prodatih albuma razarali su bend, ¹to je dovelo do konaènog raspada 2002. godine.
Aprila pro¹le godine objavili su da se bend ponovo okuplja u novoj postavi, i da radi na novom albumu. Od stare ekipe, tu su ostali Bili Korgan i D¾imi Èemberlajn, a novi èlanovi su D¾ef ©reder (gitara i vokali), D¾ind¾er Rejes (bas i vokali) i Lisa Hariton (klavijature i vokal).
Karte za koncert ko¹taju 2.000, 2.200 i 3.000 dinara, a samo u narednih pet dana uz primerak „Blica“ mogu da se kupe ulaznice sa popustom od 200 dinara. Ovo va¾i samo za prodajno mesto koje se nalazi u Beogradu, u Skadarskoj ulici 8/2 (tel. 011/334-8280), a potrebno je poneti „Blic“ od tog dana.

www.blic.co.yu (http://www.blic.co.yu)

Nisam jos cuo taj novi album, ali sam pre desetak godina bio veliki ljubitelj Pumpkinsa, pa se nadam da ce biti hitEva iz grunge ere devedesetih.

rodiæ

ja bih najvise volela da u bg dodje Depeche Mode,to ne bih propustila.a mogla bi i Brena da napravi neki koncert

Maslacak

Vratih se ja sa Theriona.
Nisam propustila dabome  :>
Otiðoh sama!  puc

Elem...
taèno bih ¹iznula da sam to propustila, a da mi je neko posle rekao ¹ta sam propustila :K

Koncert je bio povodom 20. godi¹njice benda i trajao je taèno od pola 10 do 00:25 sa pauzom od 10 min oko 23h  :shock
Fascinantni su, apsolutno! Svirka fantastièna, uve¾bani savr¹eno, kontakt sa publikom sjajan, ludaèka scenografija, kostimi, orgulje (i uncle Fester za njima :K), gluma, trbu¹na plesaèica :K...

D¾inovski komplimenti bendu za veliku posveæenost onome ¹to rade i za ljubav prema fanovima  :happy: :)): :a Retkost.

Jedino ¹to bih u SKCu zabranila cigarete i pivo u prvim redovim u parteru gde je gu¾va, jer se ugu¹ih (bar me nisu zapalili), a i ispoliva¹e me malo... no dobro...

Ne da je vredelo para, nego nema tih para za koje ne bi vredelo!  :loptica: :loptica:  :loptica:
(ok, ja sam fanatik)

Darker

Ok, ja sam zaboravio da je to bilo sinoæ :wall: :wall:
Setih se kad sam pro¹ao pored SKC-a oko pola 8, a raje nikad vi¹e...
jbg a005

olgica

@Darker Idi samoubij se!  :K

Bilo je divno, fantasticno, prelepo,...... jednom recju savrseno!!!!!!
Sreca sreca radost ushicenje!!!  :> :> :> :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :a
Steta sto nije bila i druga pevacica(prosli put su bile 2), ali ovoj svaka cast! Svaka cast svima!

@Maslacak Ispravila si grasku. Jel vidis sta si prosli bila propustila? :K   :cvet

Hocem josssss!!!!!

Maslacak

#417
Ah da, ali sinoæ sam nadoknadila!  :~
jooooj, Dareeee...mnogo mi je krivo ¹to si to propustio, pojma nema¹ kako su savr¹eni!

Dodu¹e, super je ¹to su sad nekako konaèno ta vremena da mo¾e¹ reæi:
"nema veze, doæi æe opet" :wink:

Evo neèijih slièkica :happy:
http://www.nadlanu.com/Site/Images,intLangID,2,intCategoryID,62,intItemID,56791.html

_d.0.t_

#418

olgica

Blia sam sinoc na koncertu Assemblage 23, bilo je extra, divno, superrrrrrr!!!!  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Wee! Weeeee!