Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Jack-Jack

#420
Chris Rea
04.03.2008.
Beogradska Arena (na zvaniènom sajtu stoji Hala sportova a ovu vest sam na¹ao na navedenom izvoru, al dobro, bitno da se èovek pojavi)

Ranije je najavljivan, a evo sada i potvrðen :igra:

"Karte po ceni od  2300, 2500 i 2700 dinara mogu se nabaviti na sledeæim prodajnim mestima: blagajna Beogradske arene (telefon blagajne 011/ 220 20 50), Eventim, Bilet Servis, Card Service, Tuckwood Cineplex, IPS, Mamut Store."

Izvor: http://www.arenabeograd.com (http://www.arenabeograd.com)

Darker

Idi bre, pa i da imam odakle mi toliki ke¹?
:K

ArUeNaWiThRa

hmm, pa ne znam gde da stavim drugo ovo mi je najlogicnija tema. nego hor u kome pevam Viva Vox ima koncert sad u subotu u 20h u Domu vazduhoplovstva u Zemunu.Karta je 200din. bice fino, mada nam ove godine nije toliko ozbiljan program,al zanimljivo ce bit stoga.eto nekih sat ipo pevusenja i jos nekih tacaka. pa vas eto pozivam, ko rad i ne ide na maskenbal:)
:cvet

philoserbiana

bilo je koncerata sinoc koliko hoces  :lol:

Darker

16:00
СМЕШИНГ ПАМПКИНС ОТКАЗАЛИ КОНЦЕРТ У БЕОГРАДУ

БЕОГРАД – Америчка рок група „Смешинг пампкинс” отказала је свој концерт у Београду, који је требало да буде одржан 27. јануара, наводи се на сајту тог бенда.

„Смешинг памкинс” су одустали и од наступа у Будимпешти који је био заказан за 29. јануар - два дана после оног у Београдској арени.

На сајту групе за сада се не наводе разлози отказивања концерата у Србији и Мађарској, већ је само изражено жаљење што се то догодило.

„Пратите сајт због нових информација”, додаје се у кратком обавештењу.

Јавност ће те информације добити у понедељак и тада ће се дефинитивно знати хоће ли концерта бити или неће, речено је данас агенцији Бета у продукцијској кући „Тера ностра промоушнс” из Београда.

Концертом у Београду требало је да почне европски део турнеје „Смешинг пампкинса”, који су током прошле деценије уживали сличну славу као америчке гранџ групе „Нирвана” и „Перл џем”.

Бета

www.politika.co.yu

besno pile


makica

Neeeeeeeeeeeeeeee!!!! Pa zasto su otkazali???
Bas nisu fer a005

Darker

Ali zato...


Hladno Pivo
29.02.2008.
Hala Sportova, Novi Beograd

shumshi

 :loptica: :loptica: :loptica: :loptica: :loptica: :loptica:

u momentu mi je srce stalo, da necemo biti tu, ali na srecu nije tako...

jeeeee!!!!

:16: :16: :16:

olgica

Weeeee!!!! :happy: :happy: :happy:
Najssssssss!!!!

P.S.Molim admine da ne obrisu post mog radovanja!  :cvet

pop

Uh, bas ce biti extra HLADNO PIVO !
Inace, nesto nam je mrsava ponuda dobrih koncerata... Nacuo sam da ce Lenny u okviru Love revolution ture nastupiti u Srbiji, i to mozda na Exit-u, medjutim na zvanicnom sajtu nista ne pise o tome  :hm

Darker

Ove godine metalci rulaju :djavo
Gde su bili kad sam bio maji? a005

dissolved girl

nick cave.

4.jun.

arena.

:thanx: :thanx: :thanx:

olgica

Weeeee!  :happy:  :shock  :Bog
Ja i dalje ne mogu da verujem!

http://www.b92.net/kultura/pop/vesti.php?nav_id=281774

wolfeitzckie

Quote from: dissolved girl on 24-01-2008, 00:07:53
nick cave.

4.jun.

arena.

:thanx: :thanx: :thanx:

Јој људи, ај да се не радујемо превише да не избаксузирамо, ал' ово је концертни догађај деценије.