Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

nasty girl

ja kada sam cula juce dusa me zbolela................ a005 a005 a005 a005 a005

tacno sam znala da ce otkazati, zato jos nisam kartu ni kupovala... :ball2: :ball2: :ball2: :ball2: :ball2:

besno pile

17.marta u beogradu nouvelle vague

:Bog :Bog

potvrdjeno na myspaceu benda http://www.myspace.com/nouvellevague

Maslacak

Ni ja zato jo¹ nisam kupila karte... 'be¹ ga, izbaksuzirah. :ohwell:

Evo Pigi, ¹ta se za sad zna :>

"Bon D¾ovi" u julu na U¹æu
V. M. P., 06.02.2008 19:16:15   

SVE su veæe ¹anse da Beograd bude jedna od stanica na evropskom delu turneje amerièkih rokera "Bon D¾ovi", koja poèinje 22. maja iz Nemaèke. Èetvorka iz Nju D¾erzija - D¾on Bon D¾ovi, Rièi Sambora, Tiko Tores i Dejvid Brajan na svetskoj turneji predstavlja svoj deseti studijski album "Izgubljeni autoput" i obele¾ava èetvrt veka rada. Menad¾ment "Bon D¾ovija", koji su do sada prodali vi¹e od 120 miliona albuma, prihvatio je predugovor po kome bi grupa trebalo da svira u Beogradu 11. jula i to, najverovatnije, na U¹æu. Iako njihov honorar iznosi milion evra po koncertu, za Beograd im je, kako saznajemo iz pouzdanih izvora, ponuðeno 200.000 evra vi¹e, èime su porasle ¹anse da prvi put vidimo i èujemo "Bon D¾ovija" u Srbiji.
Izvor (http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=115748&datum=2008-02-05)

A evo i na ovom sajtu (http://www.poprockbands.com/bon-jovi/conciertos/prb.html), samo skroluj do dna strane.

E sad...da li æe se ne¹to promeniti zbog tekuæih dogaðaja  a005... nadam se ne... ali strahujem.

_d.0.t_

Prodaja karata za koncert Nika Kejva od danas

Ulaznice za koncert australijskog muzièara Nika Kejva i njegove prateæe grupe "Bed sids" u prodaji su od danas, saop¹tila je Beogradska arena, u kojoj æe koncert biti odr¾an 4. juna.


Ulaznice po ceni od 2.300, 2.600 i 2.800 dinara mogu se nabaviti na blagajni Arene i "Takvud sinepleksa", zatim preko Eventima, Bilet Servis, Kard Servisa, IPS-a, Mamut Stora, u restoranu Plato, kao i preko sajta www.arenabeograd.com. Karta u lo¾i iznosi 8.000 dinara.
Kejv je pre 18 godina gostovao u Beogradu, a novi nastup æe imati u sklopu turneje na kojoj promovi¹e novi album, "Dig, Lazarus, Dig!!!". To ostvarenje æe biti objavljeno 3. marta, a nedelju dana ranije moæi æe da se preslu¹a na internet adresi www.myspace.com/nickcaveandthebadseeds (http://www.myspace.com/nickcaveandthebadseeds)".


[blic]

Rokenrol

#454
Bedak mi je bas bio za Hladno Pivo,ali no frks,doci ce oni za koji mjesec ponovo,koncert je prakticno samo odlozen,i bice ga,cim se malo 'smiri',tako su se dogovorili organizatori i bend.To je informacija iz prve ruke,tako da,strpite se jos samo malo :wink: to je provjereno,rekli su mi juce ovi iz organizacije.
Ali Bon Jovi....sanjam ih otkad sam cuo glasine...daj Boze.Do prije nekolike godine nisam mogao povjerovati,nisam davao nikakve sanse da oni mogu doci.
Plus Lenny Kravitz,plus Mark Knopfler,plus Castle Fest...jadni moj budzet,donji sam,a umrijecu ako ne odem na te stvari,to mi je prakticno sve od muzike sto sam sanjao od malih nogu a da je moguce da idem na koncert.

Nightmaster

Na Castle Fest dolaze Whitesnake sa Def Leppard. To ne smem preskociti. Nisam isao na Whitesnake kada su bili preci mi je bio Toto. Sada nema izbegavanja. Jugdement Day :djavo

Miron

Eeee Toto...bese lepo...i ja sam preskocio whitesnake, al bio bi red posetiti taj castle fest, ono kao da ispostujem svoje gimnazijske snove...valjda ce biti crying in the rain...

pig_am_am

 :~[off] jao maslacak bas si me obradovala[/off]  :~

Darker

Hladno Pivo æe def. odr¾ati koncert na Ta¹majdanu, svi koji su vratili kupljene karte biæe preko maila obave¹teni o tome i imaæe prvao na 10% popusta prilikom kupovine novih karata...

Miron

Chuo sam da Clapton dolazi na jesen kod nas.... :smekerica:

Darker

©u¹ka se sva¹ta... Moramo da imamo kompenzaciju za Madonu :K

Miron

Klepton i Madona u isto kos...hmmm.... :hmm :>

Miron

Veceras Chris Rea...javljam utiske
Lock n loll

Darker


Miron

Hey ljdui...nikad ludji koncert...pre par dana neko mi reche da je chris rea predgrupa sam sebi, nasta sam se ja apsolutno iznenadio misleci da je to dezinformacija...mislim hello, ono nisje mi logichno...e pa sad da znate iz prve ruke istina je...Rea je svirao sa svojim bendom prvo nekih pola sata pesme u fazonu Shadowsa (ako ste culi za njih) i bilo je malo tripozno...potom je odsvirao nekih sat ipo sa sve bisem svog publici dobro poznatog materijala, iljudi su bili zaista ushiceni. Kao vecni pesimista bio sam iznenadjen cinjenicom da je ovaj koncert zakazan za areanu, kontao sam da bi i sava centar bio dovoljan. Medjutim, u areni je bilo zaista dosta ljudi...parter popunjen u pospunosti, a i tribine solidno (los sam sa procenama broja ljudi, pa da ne lupam...u svakom slucaju manje nego na kokeru)...i pored dobre svirke u secanju ce mi ostati nesto drugo...Verovali ili ne Chris Rea za vreme koncerta, pa ni na kraja nije progovorio ni jednu rech sa publikom...znachi ni good evening, ni good night ni thank you, nista Apsolutno nista!!! Sto jos cudnije od toga lik se kako se cinilo nikad ludje proveo...skakao po bini ko neki teski veseljak, i pravio atmosferu, ali bez i jedne reci sa publikom...
Eto toliko od mene...Darker... :wink: