Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mullala

Kad vec pricamo o koncertima u Beogradu, sinoc je Eros u Novom Sadu bio dobar  :~
Koncert je trajao nekih 2 sata i 15 minuta, covek dva puta izasao na bis i stekla sam utisak da se super zabavljao sve vreme.
Najbolje su mu zvucale pesme Musica e' (mada je publika posle svakog dela pesme aplaudirala misleci da je kraj :lol: ) i Fuoco nel Fuoco... Naravno, i ostalo nije bilo nista losije, ali valjda su ove meni omiljene pa mi je ostao utisak o njima... I Un'altra te je zvucala interesantno, on je svirao akusticnu gitaru, bend je bio na pauzi. Bas je bilo slatko.
Guzva nije bila preterana (da sam ocekivala veliku guzvu ne bih ni isla), ali smo posle culi od obezbedzenja da je nesto pred pocetak koncerta u parteru na jednom ulazu probijen kordon (!!!) i da je masa ljudi usla bez karata.
Eto malog izvestaja o koncertu u Novom Sadu...

Alnus Glutinosa

evo i ja da kazem da mi je bilo prelepo sinoc na koncertu... kada se Eros pojavio i zapevao totalno sam bila u transu... o tako je bilo lepo i romanticno...  :angel: :angel: :angel:

SandraD.

i ja sam cula da se bas posvetio,nije to odradio onako pro forma,kao sto neki znaju.To je pravi pevac,kad ne mozes da raspoznas razliku izmedju snimka i pevanja uzivo....cula sam da je nesto mnogo zahtevao od organizatora,silne neke sprave za vezbanje i tako to,a i kao da mu je devojka neka novosadska manekenka,pa da je zato dosao...

zoe

Pa Novosadjanke su poznate po lepoti! Kad moze Lotar Mateus, sto ne moze Eros?! :)
Znam da sam  :OFF ali , sorry, morala sam...

Masha

Ide li neko na koncert Joe-a Satriani-a?  :loptica

Darker

Možda odem, probam za dž, ali pošto sam ga ispušio za Paca za dž, razmišljam se da li da uopšte odem :> :> :> :> Vrlo ljubazan brka na balkonu levo, ali na Pacu je stvarno bilo 2 miliona ljudi... A satrianijev bivši bend čekam 30.jula!!!!!!

Masha

Evo, ja sam se skoro vratila sa Satrianijevog koncerta i bilo je zaista fenomenalno! Ako je jos neko od vas bio neka se javi pa da sredimo utiske! Pozz
P.S. Darkeru, da li smo mozda bili u isto vreme na istom mestu?

trinity

ja sam se extra provela mislila sam da ce svirati i jos neke pesme ali i sa ovima je bilo super
Najvaznije da je bilo Always with me, always with you i Surfing with the alien
Jel ima neko neku dobru sliku ili filmic meni se lose vidi (jbg los mi telefon)
boga mi bilo nas je dosta farmaceuta na koncertu
Ja sam cak i kupila (tacnije dobila) poster, nalepnicu i majicu...


Masha

E, trinity dargo mi je da nas je bilo dosta. Mozda smo i sedeli jedni do drugih, a da to nisamo ni znali  :wink:. Evo dobrog razloga da mi oprostis ono pitanje oko placanja apsolventskog  :loptica. Sto se slika i snmaka tice tu ne mogu da ti pomognam jer ih nisam ni pravila. Pozz

trinity

Nemam ja sta tebi da oprastam  :[
A i od sada ti je sve oprosteno unapred
Mozes da pitas sta god hoces
Kad se Joe pojavio na sceni bukvalno sam zaplakala do tada mi je i dalje bilo neverovatno da je sve to stvarnost
Stvarno je genije

Darker

#70
QuoteP.S. Darkeru, da li smo mozda bili u isto vreme na istom mestu?
Nismo, na¾alost, nisam stigao... A i pokoleban sam posle neuspe¹nog poku¹aja upada na Paca De Luciu :embarrased: :embarrased: :embarrased:
Zato se vidimo 30.07. obavezno!!!!!!!!!!

P.S.
10.10.2006.
Wasp, Beograd!!!!!!

nasty girl

e dal su pocele da se prodaju karte za morbid angel i koliko kostaju....

rade

Za one koji imaju avanturistickog duha, Schengen vizu i nesto malo vise kesa, obavestenje da je u Rimu sutra (06.08.2006.) koncert Madonne.
Vidimo se tamo.

:ziveli   R

zoe

A ja se mnooogoooo radujem Beer festu!!! :V :V :V Dakle od 16.-20.08! Lele, ce da bude ludnica, ko i uvek! I ne propustite da odete na sva ona luna park cuda kad budete malko pod gasom!!! :~ :~ :~

nasty girl

#74
i ja se radujem mnogo beer festu.... :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli :ziveli


N  O  K  T  U  R  N  A  L
M  O  R  T  U  M
( U k r a i n a )

        +
MAY RESULT(S e r b i a )
27. 08. 2006