Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Quote from: Korisnicko Ime on 11-05-2007, 11:30:12
Ja stvarno ne kapiram sta se desava:

Koncert Scorpions odlo¾en za jesen!!

Koncert rock sastava "SCORPIONS" koji je trebalo da se odr¾i 26.5. u Beogradskoj Areni je odlo¾en za jesen!!
Kartu mo¾ete vratiti na mestu gde je kupljena.

Koncert ZZ TOP je otkazan!

eventim-yu

:hmm
:wall: :wall:

AquArius

SKC
SKC REGGAE FEST

(Jah Jah Belgrade City)

17. i 18. maj 2007
Ba¹ta i Klub SKC
19:30 - 05:00

Program:

Èetvrtak 17. maj:

Mistake Mistakes (Ser)
Irie FM (Ser)
Jah Thunder (Jam)
Capleton & the David House Crew (Jam)
Irie Riddim (Ger)

Petak, 18. maj:

Waking Dub (Ser)
Coyote Hornsman (Ser)
Del Arno Band (Ser)
Ohoroho & Countryman (Slo)


Karte se nalaze u pretprodaji na blagajni SKC-a, Kralja Milana 48, Beograd. telefoni: 011-360 20 00 i 011-360 2010. Cena kompleta karata za 2 dana je 1800 dinara, a cena karte za jedan dan je 1200 dinara.


O Festivalu

Festival realizuje SKC Beograd uz organizacionu podr¹ku nevladine organizacije EUpulse (www.eupulse.org) i Rototom Sunsplash, reggae festivala iz Italije. Obuhvata muzièki deo i dodatne sadr¾aje (izlo¾ba i radionica afro-reggae nakita, tematske video-projekcije, radionica-izrada dread locks...). Osnovna ideja je da se publici predstavi sam vrh svetskog reggae-a u kombinaciji sa domaæim reggae umetnicima. Cilj je afirmacija reggae pravca u na¹oj javnosti kao i podr¹ka mlaðim grupama. Veæi deo programa æe se de¹avati na otvorenom, u Ba¹ti SKC-a, kako bi reggae vibracije bile izra¾enije. Planirani su i dodatni sadr¾aji koji æe dogaðaj upotpuniti i uèiniti ga nalik onima koji se veæ godinama unazad de¹avaju u Evropi i svetu. Atraktivni izvoðaèi i ekskluzivnost koju donosi Capleton, privuæi æe veliki broj fanova iz okolnih zemalja. Nakon Gentlemanovog koncerta (17. maja 2006.) u SKC-u, Beograd æe ponovo biti balkanska reggae prestonica (Jah Jah Belgrade City).


www.skc.org.yu

AquArius

'ajmo jos malo (negativnog) trenda

31. maj - D¾ulijet Luis i Licks - ODLO®ENO ..

hronicno?
zar ne?

Maslacak

Zna li neko ZASTO??

Neko se zezao da je sve to bog postavljanja Tome Nikolica za predsednika skupstine :K
Sala, sala...ali meni je sad sve to toliko jadno i cudno, da pocinjem da verujem... :wall: :wall:

nasty girl

Quote from: Maslacak on 15-05-2007, 11:18:33
Zna li neko ZASTO??

Neko se zezao da je sve to bog postavljanja Tome Nikolica za predsednika skupstine :K
Sala, sala...ali meni je sad sve to toliko jadno i cudno, da pocinjem da verujem... :wall: :wall:

el mi verujes da sam i ja to prvo pomislila, ali opet ne znam.. :hmm :hmm

Korisnicko Ime

Izgleda da nam pristize TOOL

http://www.toolband.com/index_frames.html

Darker

AAAAAAAAAAAAAAAAA
Extravissimo!!

Maslacak

:loptica :loptica NA MOJ RODJENDAN!!!  :loptica :loptica

...joj, samo da zaista bude...  :pst




tarantulica



Koncert Marije ©erifoviæ 8. juna u Beogradu

Pobednica Pesme Evrovizije za 2007. godinu, Marija ©erifoviæ odr¾aæe 8. juna koncert kod Neboj¹ine kule u Beogradu.

U agenciji Beoton redakciji MONDA je reèeno da æe Marija odr¾ati solistièki koncert, ali sa mnogim gostima, pre svega predstavnicima zemalja biv¹e Jugoslavije koji su nastupili na Pesmi Evrovizije u Helsinkiju.

Za sada je potvrdjen dolazak Dade Topiæa (predstavljao Hrvatsku na Evrosongu), Makedonke Karoline Goèeve i Marije ©estiæ, koja je u Helsinkiju predstavljala BiH.

Karte ko¹taju 400 dinara i 2.000 dinara za VIP mesta.

Koncert poèinje u 21 èas.

(MONDO)

besno pile

e,ja idem u VIP lozu  :K

Fodi

Brazilka Bebel Gilberto 9. juna imace koncert u Beogradu. Iskreno  i toplo vam preporucujem (gotovo apelujem, s'obirom na neverovatnu koncetraciju "Ceca, Karleusa i ostalih) da, ako ste u mogucnosti odete i odslusate ovu, u svakom pogledu, neverovatnu devojku. Nedavno je snimila svoj treci album, a za prvi album, koji je i proslavio producent je bio nas covek Mitar Subotic Suba koji se, na zalost, ugusio u pozaru u Brazilu spasavajuci upravo materijal za njen prvi album. (http://suba.isallineed.net/biography.htm)
Kako i sama Bebel kaze ...na neki specifican nacin vezana je za Srbiju i jedva je cekala da dodje. Postoji i mogucnost da jedan od gostiju bude i David Byrne (nezvanicno).
Svedski sastav Koop takodje gostuje u Beogradu i to 1 juna na Kalemegdanu. Svojim specificnim stilom i pojavom sumljam da ce bilo koga ostaviti ravnodusnim.

AquArius

#326
ako je Koop anywhere near Nicola Conte ..
kao sto negde iskopah da jeste
onda ih vredi i cuti i slusati

:happy:


..boga mi .. Koop odlican!


_d.0.t_

koncert Koop-a je premesten sa Kalemegdana na rukometno igraliste na bazenu 25. maj
uskoro vise informacija na www.refractfestival.net


pored Koop nastupaju i:

Petar Rudic (Srbija)
Vuneny (Bosna i Hercegovina)
Naked (Srbija)
Foltin (Makedonija)
Just banks (Austrija)
Maks Ecklmayr (Austrija)
Stefan Viehbock (Austrija)

Darker

Predgrupa Kaiser Èifs-ima
Block Out
©to se mene tièe-bolje od killers-a:-):-)

besno pile

 :roll:
(jedan koncert manje....)