Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Kamicak

Ako je neko propustio koncert Chemical brothersa 13. juna u areni,neka se smatra srecnim covekom.Drustvo malo ali odabrano uputilo se ka odredistu puno dobre energije i ocekivanja,a posle nemilog dogadjaja je uoblicena teorija sledeceg sadrzaja:organizatori koncerta su,vozikajuci se putevima nase lepe zemljice,opazili 2 Rumuna kako cuce i kao da cekaju prevoz.Razmisljali su da ih povezu citave 2 sekunde,pre no sto su to i ucinili.Zatim su im ponudili da 13.juna dodju u arenu i pustaju neku muziku.Ustvari nesto sto mozda,pored ostalog,lici i na muziku.Odusevljeni ponudom,uverivsi se da nece biti i propratnog kopanja i drugih vrsta teskih fizickih poslova,prihvatise.Tako je nama lakse da verujemo da Chemical brothersa (crva) NIJE NI BILO,te da su nas te veceri zvucno i vizuelno maltretirali pomenuti Rumuni.U suprotnom je nezaobilazan epitet najveceg koncertnog promasaja u poslednjih par godina,po skromnom misljenju vaseg izvestaca i jos mnogih poznatih istoj.
p.s. ne verujte onom sto citate u stampi,verujte meni :)

Darker

Diorama u Akademiji!
30.06. 23:00h
(Klub se otvara u 21h)
1000 dinara ulaza :wink:

Btw,karte za Tool su 2300 za parter...

wolfeitzckie

 Не разумем камичак, шта се теби тачно није свидело? Био сам тамо и стварно ме занимају утисци других. Дакле, шта тачно није ваљало?

Maslacak

Quote from: Kamicak on 15-06-2007, 12:31:54
te da su nas te veceri zvucno i vizuelno maltretirali pomenuti Rumuni.

nisu joj se svideli zvuk i slika :>

wolfeitzckie, i nas (bar mene) zanimaju komentari drugih ljudi, tako da... ¹ta se tebi svidelo? :happy:
ja nemam pojma, mene CB apsolutno ne interesuju, niti sam imala ¾elju da odem, ali kamièkov post me je ba¹ zaintrigirao :K

Kamicak

Prosto receno,otisla sam da cujem CB,koje poznajem sa albuma,a dobila dvosatno drndanje-tipicna DJ krs zurka,kakvu sam poslednji put posetila sa nekih 16,17 godinica :) drago mi je ako si se dobro proveo wolf :ziveli

wolfeitzckie

Окет, сад схватам, хвала на одговору. Из твог поста се то није разумело. Драго ми је зато што ти је драго, али се нисам баш  :ziveli провео (мали бекс 150 кинти), било је више  :b7: , а помало и  :besetz: .
Све у свему, било је океј.

aziraphale

Quote from: Kamicak on 21-06-2007, 08:07:06
Prosto receno,otisla sam da cujem CB,koje poznajem sa albuma,a dobila dvosatno drndanje-tipicna DJ krs zurka,kakvu sam poslednji put posetila sa nekih 16,17 godinica :)

jbga kamicak, uglavnom je tako na tim i slicnim stvarima. (jedan od razloga zasto nisam bio na CB). meni se to desilo na jednom exitu kada sam zeljno iscekivao ltj bukema i malo odmora od techno zlostavljanja koje se culo tih dana na tvdjavi, ali umesto lepog i melodicnog druma dobio sam "dvosatno drndanje-tipicna DJ krs zurka,kakvu sam poslednji put posetio sa nekih 16,17 godinica".

e sad, druga je stvar kako bi chemical mogao da zvuci u nekoj zivoj varijanti sa gitarama i semplerom...

dissolved girl

a ja bas cula skroz pozitivne utiske sa razlicitih strana.
no,nevermind.


29. jun 2007.


Jarboli ,Brod Krivi Stojko

tarantulica

DVD snimci sa koncerta Van Gogha ce biti poslati tek u septembru, a spisak ce izaci do 15. jula.
A rekli su da ce to da urade u shto kracem roku...  a005

Darker

Pa gde æe¹ kraæe???
Pa zamisli da  si morala da èeka¹ da objave DVD? dobila bi ga naredne godine...

Kamicak

Ima li utisaka sa RHCP?Cujem da je bilo jedva sat i nesto svirke,al to je izgleda standard

nasty girl

Quote from: Kamicak on 27-06-2007, 13:56:33
Ima li utisaka sa RHCP?Cujem da je bilo jedva sat i nesto svirke,al to je izgleda standard

Peppers-i u junu u Inðiji (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,4678.90.html)

saschka

Da li iko na ovom forumu slusa Indie muziku ili Britpop uopste? Otkrila sam par novih vrhunskih bendova. I nemam s kim da podelim odusevljenje, a ni da popricam o tim stvarima. Bila sam na koncertu Kaiser Chiefs-a i provela se nikad bolje. Bilo je malo ljudi za prostor koji je predvidjen, ali su dosli iskljucivo fanovi. I kako da se ne provedem lepo kad je oko mene masa veselih likova koji znaju sve tekstove napamet i skacu do iznemoglosti.U principu, odgovara mi ta otudjenost od mainstream-a, ali bih volela da cujem da jos neko deli moja muzicka interesovanja.

AquArius

cao saschka  :wave:

Prebacih ti post u ovu temu,
s obzirom da te je jedan koncert
naveo na ljubav prema Brits-ima  :>

Evo, ja se prijavljujem kao jedan od ljubitelja bendova kao sto su: Arctic Monkeys,
Franz Ferdinand, Placebo, Kaiser Chiefs, The Killers (jesu Ameri, al' su "nasi"),
Maximo park ..

a znam da nas na forumu ima jos.  :happy:

Ako ti se svidja ta vrsta muzike onda pravac KST sredom - BRITs vece ..


saschka

Pa gadno gresis. Jedan koncert me nije naveo na ljubav prema Britu, vec je poseta istom posledica te ljubavi. Divno je sto ima meni slicnih. Zao mi je sto ne vidis moj osmeh. Inace Kaisere volim jos od pre 4 godine kad sam i prvi put cula `Employment` (nisam sigurna u korektan pravopis) i odusevila se. Znam za Brits /in the Beats/u KSTu sredom, ali mi nije vise privlacan za posetu. Inace Shiprazhje je bilo dobro, a sada postoji i letnja varijanta pod nazivom `Krivi Stojko`, negde na Adi. Nisam obisla mesto. Jel` neko zna nesto o tome?