Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 18 Guests are viewing this topic.

shiky


lane

Шики ће сутра бити баш активна!
Са Неверних беба, правац на нашу журку!  :igra:

Ја нећу ићи на концерт, знам само неколико њихових песама и оне су стварно одличне, али опет није то то када осталих 99% не знам...
Желим леп провод онима који иду!

olgica

Sirenia ne dolazi sa Therion-om.    :(

MiKy

kako je bilo na `nevernim bebama` ? jel ide neko veceras? :~

Kremenko

Idem ja,prenecu vam utiske sutra  :wink:

shiky

Ej bila sam ja 25og  :happy:
Meni bilo fenomenalno!Devojke stvarno savrseno pevaju!Ma savrseno je blaga rec  :>
Cak mi se cini da bolje zvuce uzivo...sve pesme su mi bile bolje uzivo.Malo mi je Milan bio smesan kad je uzeo da se gubi,satro baci stolicu,udara po klavijaturama i tako to :trfr:
Bio je i minut cutnje za Tosu i Lazara Ristovskog(klavijaturista Smaka)
Tu su me malo rastuzili,krece Zajdi,zajdi,devojka koja fenomenalno peva,gitara takodje vrh,a preko celog video-bina Tose... :ohwell:
Svidela mi se mnogo elektricna violina(pratili su ih za neke pesme)
E da bio je i onaj iz Parnog valjka,otpevali su onu pesmu sto imaju duet..onda je on otpevao neku svoju pesmu i krenuo samo par stihova jesen u meni..zao mi je sto nije celu..A kako je bilo veceras?Kremenko ispricaj nam  :wink:

mikele

Вечерас је било малтене исто као и пре пар дана.Али ја сам одушевљен и свирком и певањем.Ма одушевљен сам свиме што сам видео и чуо.
Људи су свирали преко 3 сата.Еееее то се зове концерт.А публика је била у трансу,тако да је концерт превазишао моја очекивања.
Закључак:вредио је сваку пару :wink:

Kremenko

Bas sam se super provela,slusala sam ih i ranije,ali su se bas potrudili da zvuce i izgledaju u Sava centru.I vizuelno i auditivno je bio pravi spektakl.Ne znam da li su to videli ostali,ali Aki je zaplakao kad je pevao Vreme ljubavi. On nije dugo gostovao u Beogradu,prvi put posle petnaest godina na koncertu posvecenom Indexima(to je bilo pre par nedelja).Jana i Jelena su bile fenomenalne,malo je Milan preterao sa poziranjem,ali mu ne zameram bio je uzbudjen sto ceo SC peva njegove pesme.Na kraju je SC pevao Tuznu pesmu,a oni su nas ispratili pesmom Da ima nas(otvorili su koncert sporijom verzijom te pesme koja se zove Pogledaj u nebo).

Maslacak

Nema rock koncerta bez poziranja i i¾ivljavanja na instrumentima :K
Oni su sjajni muzièari.
I devojke sjajno pevaju.

I nepobitna je èinjenica da MNOGO MNOGO bolje zvuèe u¾ivo. Oni i jesu bend za svirke i koncerte, ne za CDove :) Ja sam CD npr kupila tek kad sam ih se naslu¹ala u¾ivo, i to mi je bilo totalno razoèarenje, nije ni pribli¾no dobar zvuk.

Ali ja njih volim da slu¹am i gledam na pravim, opu¹tenim svirkama, kada izvode i svoje, ali i tuðe stvari... e to je tek do¾ivljaj. Nisam bila na koncertu, mnogo sam se istro¹ila ovih dana...ali njih èovek ipak relativno èesto ima prilike negde da èuje i vidi :happy:

saschka

..vecheras je bio koncert Kralja Chachka u Studenjaku..
..izvestila bih ranije,ali nisam ni ja znala dok me ortak nije pokupio..
..jel` chuo neko ranije za ovu muzichku pojavu?..

Darker

Rijana
Bgd Arena
24.11.2007

Kremenko

Jel` ide neko veceras u SKC-Jura stublic(Film)?

tarantulica

Quote from: Kremenko on 02-11-2007, 17:31:10
Jel` ide neko veceras u SKC-Jura stublic(Film)?

Ba¹ me zanima kako je bilo....

Letos u KST-u je bilo fenomenomenalno  :happy:

Ivke

Aleksandra Radovic je u SC 11.11.

AquArius

Cockercina je to odradio u stilu matorog pevaca matorih balada.
Na nivou i sa vrhunskim muzicarima, uz najbolje hitove,
tako da su i oni koji su dobili kartu od tetke ciji bratanac radi u nekoj firmi,
djuskali uz ritmove poznatih stvari.

Ispunio je ocekivanja.
I rekao da ce se vratiti.


Na stranu sto je organizacija u Areni bila us*ana,
uz ono divno kisno i vetrovito vreme.