Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Chef

24.6. Police na Uscu.

Miron

Cijena prava sitica :116:
Za ovo zadovoljstvo neophodno je izdvjiti najmanje 2500 din...ma samo dane otkazu!

skydiver

Punk svirke po Srbiji:

Skarpretter! Prljavi dripci! Antirost! AKADEMIJA| 24. april

24.4.2008., klub Ghetto Cacak, Atheist Rap!

26. aprila u Beceju u bife-u Debeli zmaj nastupaju Upside down, Fals reality i Lockdown, a ulaz se NE naplacuje

H`TRS i YU NAOPAKO u Kuglasu
27. april. 2008. u 22h
ufur 100 din

Danguba 28.4.
TOPALOVICI
KONTROLA MOZGA
POZDRAVI KEVU
100 MARAKA
9 ZIVOTA
+ bend iznenadjenja
ulaz: 100 din.

Rokenrol

Jos jednom pitam....da li zna iko ista o Bon Jovi-ju,da li nas opet zaobilaze u ovoj turneji....Suskalo se da ce i Beograd(pored Sofije,Budimpeste,Zagreba) biti na mapi njihove turneje...u Julu.Zna li iko ista?

besno pile

Quote from: Miron on 17-04-2008, 08:50:04
Cijena prava sitica :116:
Za ovo zadovoljstvo neophodno je izdvjiti najmanje 2500 din...ma samo dane otkazu!

zato,drugare u chamac i slushamo sa reke :happy:

Miron

Hahaha...u chamac nego sta...ma samo da prezivim koncert John Mclaughlina 16og u domu sindikata, i return to forever, ostalo cu lako...

philoserbiana

veceras na kalemegdanu na otvorenom izvodjenje karmine burane,gornji grad  :cvet

Miron

Sinoc bio John McLauglin........... :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
U nedelju obavezno svratite do doma sindikata svira chuveni trubach (i brat pokojnog Majkla) Randy Brecker...svirace zajedno sa Big Bandom RTS-a, a ulaz je simbolichnih 400 din

dissolved girl

nick cave !!!

fanstastican i bombastican!

olgica

Jeste, stavrno, covek je car!!!!  :Bog :Bog :Bog :happy: :happy: :happy:
Bilo je fantasticno!!!!

Bila sam i na Legacy festivalu proslog vikenda, bilo je superrrr, sve sto sam cula mi je bilo super!  :happy: :happy: :happy:

Miron

Sinoc The Police...ljudi odlichno....ne verujte novinama...

kaja


Koncert The Police je bio dobro odradjen, jer oni su profesionalci. Moja zamerka je to sto su pravili preduge pauze izmedju pesama, pa mislim da se publika hladila. Inace ja ih obozavam i bas mi je drago sto sam imala priliku da ih slusam i gledam uzivo.Ljudi oko mene su se bas super provodili, djuskali ,pevali, ma bili su sve neki super ljudi...A da bilo je jako toplo :wink:

Miron

U nedelju 6og u Sc je Return To Forever...joj sto je bilo dobro...Chick Corea, Stanly Clark, Al Di Meola, Lenny White...kakva ludnica...niz promasaja organizatora, sa losim ozvuchenjem kao krunom su uspeli da prevazidju sjajni matorani...ultimativni dozivlja zivota, pogotovo sto sam se rukovao sa svima... :Bog

olgica

HAGGARD + Remember Twilight
sreda 19.11.2008. SKC
Jedva cekammm!!!

philoserbiana

masssimo savic uskoro  :K2: