Koncerti u Beogradu

Started by Bred, 09-05-2006, 11:39:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Nemam pojma, video sam najavu u novinama

Darker

Na jesen dolaze i Alphavile i Coolio, ne znam taèno kad, ali èim saznam, ovde sam :K :K
dancho, imam ja ne¹to od Marize, ali u audio formatu, pm, ako hoæete da obavimo neki deal ispod ¾ita :K :K

Smrda

nisu jos pustene karte za Vaya con Dios...
a suska se da dolaze Seal i Prince u novembru..ne zna se jos datum

Darker

Seal je otkazao nastup, odnosno nije ga ni zakazao, do¹lo je do neke zabune u Sava Centru :wink:

Smrda


dancho

Darkeru, ja veze nemam sa tim pm formatom. Ako radi u winampu, moze...

AquArius

Quote from: dancho on 04-10-2006, 08:24:34
Sinoc je Mariza bila fenomenalna.
Davno nisam bio na tako jakom koncertu.

Atlantik i Mediteran, Afrika i Evropa, radost i tuga, sve je to u njenom glasu.

Mariza je markiza, kraljica, carica.
:Bog :Bog :Bog
Jel slusate vi to uopste?
FADO je cudo.
Ako neko ima mp3, moglo bi u download.

Fado.
Sudbina.
Nije tuzan, vec kao i zivot, moze biti svakakav.
Ali ga vecina dozivljava melanholicno.

Ona je bila prosle godine i rekla je da joj je to bio jedan od najboljih koncerata (i nije rekla to tek tako, po svemu sudeci).

dancho

takav kontakt sa publikom davno nisam video.
Prvi koncert Incognito mozda....

Darker

Quote from: dancho on 05-10-2006, 07:30:41
Darkeru, ja veze nemam sa tim pm formatom. Ako radi u winampu, moze...
hahahahhahaha, Dancho, jel ti to mene zeki¹??
Po¹alje¹ mi pm, pa se dogovorimo da ja tebi to nekako doturim, mutnim kanalima piraterije :K :K :K :K

dancho

Darkeru, ja sam malo mator i priglup, (zato i zavrsih na faxu) :K  mani vise pm . Jeste  :OFF, ali saljem ti uskoro fotke iz Gideona u Vrscu, tamo da odrzimo koncert za krigle i flajke...

Adonis_Vernalis

Jos dublji off, ali sta se mora - mora se...

Dancho je pravi virtuoz na Krueger und Brendt uredjaju... Za neupucene, to je mnogo dobra pivchuga koja se proizvodi u jednoj selendri blizu Vrsca i koju poznaju samo lokalci (npr. ja) ili ljubitelji (npr. Dancho)...

:)

Smrda

a ti ima veze sa koncertima...kako???? i posle samo mene bred kritikuje....
ccccc.......
znaci pivo+Mariza= :~

Darker

FIRE OF ANATOLIA - Plesni spektakl iz Turske 16. Oktobra u Beogradu. Karte su u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!!

LEB I SOL - 19. i 20. Novembar 2006. u Beogradu. Karte uskoro u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!

ALPHAVILLE - 12. Novembra 2006 Zvezde osamdesetih nastupaju u Beogradu. Karte uskoro u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!

VAYA CON DIOS - 16. Novembar 2006. Karte uskoro u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!

COOLIO - 14. Oktobar 2006 EXPO XXI Novi Beograd. Karte su u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!

BRYAN ADAMS - 28. Novembra 2006 u Beogradu. Karte uskoro u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i IPS radnjama sirom zemlje!

MASIMO SAVIC - 9. Novembra 2006 u Beogradu. Karte uskoro u prodaji u Bilet Servisu, Mamutu i svim IPS radnjama!!


Info na: www.biletservis.co.yu

Bred

„Dedstars“ u Domu omladine

©vedski èudaci, gotik indastrijal sastav „Dedstars“, nastupiæe 11. oktobra u beogradskom Domu omladine. Ovaj bend predstavlja kombinaciju i me¹avinu muzièkih stilova ali i vizuelnog identiteta koji podseæa na Merlina Mensona i „Sisters of mersi“. „Dedstars“ su se predstavili domaæoj publici na „Egzitu“, kada su dobro zagrejali publiku pred koncert grupe „Him“.

N. D¾.

Japanke sviraju u SKC-u

„Dirtrucks“ èine tri mlade devojke iz Tokija koje sviraju amerièki ju¾njaèki rok, a beogradskoj publici æe se predstaviti 16. oktobra u Studentskom kulturnom centru. Melodiènost i zarazni vokali su glavni aduti ove ¾enske trojke, pored nesumnjivo simpatiène èinjenice da se radi o tri devojke koje su tek ne¹to vi¹e od svojih instrumenata. Ovo im je druga evropska turneja i zanimljivo je da se vraæaju u Evropu posle samo devet meseci. Gosti koncerta su novosadski pank rok sastav DMT.

N. D¾.
D¾oana Vaser svira u Beogradu

„Joan as Police Woman“, d¾ez trio sa pank senzibilitetom, odr¾aæe koncert 18. oktobra u Domu omladine. D¾oana je atraktivna, muzièki obrazovana ¾ena koja je slavu stekla kao violinistkinja, ali sada nastupa svirajuæi gitaru i povremeno klavir. Svirala je sa Lu Ridom, Lori Anderson, Nikom Kejvom, ©eril Krou, „Sizor sisters“, „Sebadoh“... D¾oana je bila ljubavnica genijalnog muzièara D¾efa Baklija u vreme njegove fatalne odluke da nestane u mutnim dubinama Misisipija. Beogradskoj publici æe predstaviti svoj debitantski album „Real Life“.

blic

AquArius

"Za zatvaranje ba¹te KST je spremio jedan odlièan koncert. U nedelju 15. Oktobra od 23 èasa nastupiæe Smoke ′n′ Soul (rege), Samostalni Referenti (ska) i Rampage (hard-kor). Sponzor koncerta je Frikom a oni koji su bili na pro¹logodi¹njem koncertu Samostalnih Referenata u ba¹ti KST-a znaju ¹ta to znaèi, a za one koji nisu bili reæi æemo samo da æe to biti sladak provod!"

Posl'o mi KST mailom pa ko voli nek' izvoli.
:>