Trachevi I Sportske Zanimljivosti

Started by sexoman, 10-06-2006, 10:31:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Da li su Ana i Novak u shemi?

da
2 (13.3%)
nisu
4 (26.7%)
mozda, nisam siguran/na
0 (0%)
ne zanima me
9 (60%)

Total Members Voted: 15

sexoman

'Ajmo ljudi malo vise traceva na nasem dosadnom faxu. Sto je samo tema o fudbalu posecerna? S'obzirom da imamo mnogo muskaraca!! :lol: Nemoj da ste dosadni!!! Zivlje to malo... :V

Bred


Masha

Pa koliko sam ja shvatila, a mislim da jesam, Novak Djokovoc i Ana Ivanovic! Brede, je l` ti to popusta koncentracija?  :wink:

Bred


Vampire 666

...pa ovo i nije sport...tracevi...to je uzbudljivije od samog sporta :wink:

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 17:02:46
...pa ovo i nije sport...tracevi...to je uzbudljivije od samog sporta :wink:

tracaro jedna......... :loptica :loptica :loptica :loptica

vladimir


Bred

#7
Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 17:02:46
...pa ovo i nije sport...tracevi...to je uzbudljivije od samog sporta :wink:
Slazem se ali onda za to nije potrebna nikakva koncentracija :K






Izvor: FoNet
Meksiko Siti -- Veliki vraè Meksiko Sitija dva puta dnevno izvodi specijalni obred obraæajuæi se "Svetoj smrti" za fudbalsku reprezentaciju.

Cilj je da za¹titi i donese sreæu meksièkoj reprezentaciji na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Nemaèkoj. Pred plastiènim kosturom obuèenim u zeleni dres meksièke reprezentacije i loptom u rukama, Antonio Vaskes pali sedam sveæa (magièni broj mitologije Maja), cigaru i miri¹ljave ¹tapiæe i izgovara molitve.

Obred ima dvostruku namenu - da ¹titi ekipu od zlih èini i da stvori pozitivnu atmosferu kako bi igraèi nastupali ujedinjeno. Vraè najvi¹e strahuje od susreta sa reprezentacijom Angole, po¹to se, kako je naveo, u toj zemlji praktikuje mnogo opasnije vraèanje i nije sasvim siguran da li æe moæi da neutrali¹e vrad¾bine njihovih vraèeva. On ka¾e da njegov rad neæe doprineti da meksièka reprezentacija "igra bolji fudbal, ali æe spreèiti da ih neko zaèara".

MaliZmaj

Latinsku Ameriku i indijance da mi ne dirate !!!!!   :L :L :L

zmajic

Quote from: MaliZmaj on 21-06-2006, 23:37:40
Latinsku Ameriku i indijance da mi ne dirate !!!!!   :L :L :L
Inace sta?!  :F  Da ne dobijemo mozda strelu u ....  :embarrased:  ili ces mozda skalp da nam uzmes...  :run  :lol:

MaliZmaj

 :V  :~   prvo cu da odigram ratni ples a posle cu da vas prinesem kao zrtvu  :lol: :lol: :lol:


shala ... ma stvaro bre oni su divni :)

nasty girl

#11
®eni se ko¹arka¹ Igor Rakoèeviæ! Jedina dilema: Pre ili posle Svetskog prvenstva u Japanu


®IVI KAO KNEZ... IGOR!


Pre dve godine pokleknuo je pred èarima Suzane Milutinoviæ koja ga je, kako upuæeni prièaju, posle kratkotrajne veze prevarila i udala se za drugog... U meðuvremenu, Igor se pomirio sa svojom Ivanom, biv¹om atletièarkom i apsolventkinjom na Medicinskom fakultetu

Jedan od na¹ih najboljih ko¹arka¹a Igor Rakoèeviæ , nekada¹nja NBA zvezda i prvotimac ¹panskog "Reala", kako saznajemo, odluèio je da se o¾eni svojom dugogodi¹njom devojkom Ivanom . Za razliku od veæine kolega koje vode buran noæni ¾ivot i ulaze u avanture sa (uglavnom poznatim) damama, popularni plejmejker dugo je razmi¹ljao da li (i kada) da stavi burmu na ruku svoje verne dragane... Meðutim, po svemu sudeæi, "toreador" æe uskoro stati na "ludi kamen". Dodu¹e, detalje sa svadbe znati¾eljnici neæe moæi da vide jer Rakoèeviæ planira da za¹titi svoj privatni ¾ivot od radoznalih pogleda.
Naime, ovaj dvadesetosmogodi¹nji sportista, koji je sa slavnim "Realom" potpisao èetvorogodi¹nji ugovor "te¾ak" milion i po evra, poznat je kao veran deèko koji uspeva da odoli naletima brojnih obo¾avateljki, meðutim, pre dve godine pokleknuo je pred èarima biv¹e misice Suzane Milutinoviæ koja ga je, kako prièaju upuæeni, posle kratkotrajne veze prevarila sa drugim a kasnije se i udala... U meðuvremenu, Igor se pomirio sa svojom Ivanom, biv¹om atletièarkom i apsolventkinjom na Medicinskom fakultetu u Beogradu, koju je posle maratonskih telefonskih razgovora pozvao da mu se pridru¾i u ©paniji. Emotivni Rakoèeviæ nije krio da mu, dok je igrao u "Minesoti", nije prijala hladna klima u Mineapolisu (¹to svakako nije bio sluèaj sa Valensijom, dok je nosio dres "Pamese", pa ni sada sa "Madridom"), kao i da mu nedostaju prijatelji i porodica, pa ne èudi ¹to je povukao ovakav potez.
Inaèe, na¹ reprezentativac je pre mesec dana dobio zau¹ke od svog saigraèa, Amerikanca Hamiltona zbog èega je bio spreèen da uèestvuje u fini¹u ¹ampionata ACB lige. I tada je pored njega bila Ivana koja ga je negovala pomogav¹i mu da se brzo oporavi od ove (deèije) bolesti.
Posle sezone u ¹panskoj ligi Rakoèeviæ je poèetkom juna posetio rodni Beograd i odgledao drugi meè polufinala plej-ofa ("Crvena zvezda" - FMP "®eleznik"), dok je njegova devojka iskoristila "slobodne dane" za obilazak brojnih butika sa venèanicama.
"Rakoèeviæ jo¹ uvek nije siguran da li æe se venèati sa Ivanom pre ili posle Svetskog prvenstva u Japanu, zbog obaveza koje ga oèekuju" , ka¾e na¹ izvor. "Poèetkom jula reprezentativci se okupljaju u Beogradu, a potom odlaze u Italiju, pa u Sloveniju gde æe nastupati na turniru i na kraju, sedam dana pre Japana, u Singapur. Igor i Ivana su trenutno na moru. U svakom sluèaju, venèanje æe biti organizovano u Beogradu, neposredno pre SP u Japanu ili na jesen".
Ako se ne predomisle pa se u meðuvremenu venèaju na nekoj egzotiènoj pla¾i...

zmajic

Drago mi je sto si nas obavestila o Igoru, ali bez ljutnje on mi nikad i nije bio zanimljiva tema. :run
Dobro igra i drago mi je da mu talenat nece propasti! A koga ce ozeniti, e to me bas .... Znam da mene nece!!!!  :lol: :K
Quote from: MaliZmaj on 27-06-2006, 16:44:17
:V :~ prvo cu da odigram ratni ples a posle cu da vas prinesem kao zrtvu :lol: :lol: :lol:


shala ... ma stvaro bre oni su divni :)
I meni su oni divni ljudi, fenomenalna rasa. :loptica
Jedino mi je zao sto ne mogu da zive po svojim obicajima, vec u rezervatima. Mada i jesu izumiruca rasa.  :( Dok Kinezi preplavljuju svet... zuti, mali smesni ljudi   :roll:

nasty girl

#13
dobro ako te ne zanim...tvoj problem...mene zanima...

a ti nemoj da ides u  :OFF jer se svaki sledeci  :OFF brise....

Bred

Zinedin Zidan se posle prijema kod predsednika ®aka ©iraka sa suprugom ¹panskom plesaèicom Veronikom i sinovima Encom (12), Lukom (8), Teom (4) i Elijasom (1) sklonio u svoju vilu na francuskoj rivijeri. Zi-Zu je preko menad¾era zatra¾io da ga svi ostave na miru dok se ne oseti sposobnim da otkrije ¹ta ga je nateralo da glavom u grudi udari Marka Materacija.

Zid æutanja prekinula je majka Malika Zidan, koju je Italijan uvredio na finalnom meèu u Berlinu.

- Muka mi je od svake reèi koju je Italijan izgovorio. Zahvalna sam sinu do groba jer je branio èast svoje majke. Nijedna osoba na svetu nije zaslu¾ila takve uvrede i ba¹ me briga ¹to je bilo finale Svetskog prvenstva. Prema Materaciju oseæam samo prezir i gaðenje i za sve ¹to je izgovorio u Berlinu ¾elim njegova muda na tanjiru - poruèila je preko prijatelja Malika Zidan, koja se polako oporavlja od te¹ke bolesti.

Izvor blizak francuskoj reprezentaciji otkriva i da je Materaci kapitena „trikolora“ od poèetka meèa zvao „æelavko“.

- Fudbaleri su èesto detinjasti, a Zidan je posebno osetljiv na nedostatak kose. Italijanski igraèi su ga od prvog minuta zvali „æelavko“. Nije kriv bio samo Materaci, veæ i ostali odbrambeni fudbaleri „azura“. Znam da ga takve uvrede nisu naterale da udari Materacija, ali su dodatno podigle napetost na terenu - dodao je jedan od èlanova francuskog nacionalnog tima.

Materaci je kasno sinoæ, ipak, priznao da je uvredio Zidana.

- Razmenili smo ru¾ne reèi, to je istina. Meðutim, nisam ga nazvao teroristom, niti sam vreðao njegovo poreklo. Najveæa glupost je da sam Zidanu opsovao majku. Ne mogu da verujem ¹ta sve ljudi izmi¹ljaju. Majka je za mene svetinja. Istina je da sam ga par puta povukao za dres, ali ¹ta je tu novo? On se okrenuo i arogantno me je pogledao. Odmerio me je kao da sam ðubre i rekao je: „Ako toliko ¾eli¹ moj dres, daæu ti ga posle meèa“. Bio sam ljut i, naravno, odgovorio sam na uvredu. Ali nisam rekao ni¹ta ¹to ne mo¾ete hiljadu puta da èujete za vreme meèa. Kakvo psovanje majke i supruge? Gluposti - izjavio je Materaci.

FIFA je najavila da æe pokrenuti istragu kako bi se utvrdio pravi krivac, dok su pisma podr¹ke Zinedinu Zidanu poslali Dejvid Bekam i al¾irski predsednik Abdelaziz Buteflika.

Muslimanske organizacije ¹irom sveta najavile su osvetu Marku Materaciju, a veæina francuskih fudbalera poruèila je da bi Italijana rado udarila u lice. Prvu priliku Galas, Trezege i Anri imaæe veæ 6. septembra kada „trikolori“ u Parizu doèekuju Italiju u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008.

A. Pijevac
FIFA spremna da kazni francuskog kapitena
Blater: Zidan bez „Zlatne lopte“!

Zbog namernog udaranja glavom Italijana Materacija i iskljuènja u 109. minutu finalne utakmice, Zinedin Zidan, kapiten francuske reprezentacije i zvanièno najbolji fudbaler Svetskog prvenstva mogao bi da ostane bez „Zlatne lopte“. To je juèe najavio predsednik FIFA Sep Blater, koji je izjavio da æe sve¾i fudbalski penzioner verovatno izgubiti titulu prvog asa Mondijala.

Na pitanje italijanskog lista „Republika“ o oduzimanju „Zlatne lopte“ Zidanu, Blater je istakao da „pre dono¹enja bilo kakve odluke, èeka rezultat istrage, koju je pokrenula Disciplinska komisije FIFA“.

- Dobitnika nagrade ne odreðuje FIFA, veæ meðunarodni ¾iri novinara. To znaèi da Izvr¹ni komitet FIFA ima zadatak da interveni¹e kada otkrije postupke koji nisu u skladu sa sportskom etikom - rekao je prvi èovek svetskog fudbala.

Blater je dodao da je zbog toga nalo¾io disciplinskoj komisiji da sprovede istragu o incidentu.

- Postoji princip pretpostavke nevinosti, dok se ne doka¾e krivica - rekao je Blater i dodao da ga je zaista zabeloleo kada je video da se Zidan tako pona¹a u velikom finalu.

„Republika“ ne pi¹e da li postoji moguænost kazne za Materacija koji je priznao da je uvredio Zidana.

U svakom sluèaju dani raspleta o sluèaju „nokaut glavom“ iz Berlina su pred nama.

I. V.