Trachevi I Sportske Zanimljivosti

Started by sexoman, 10-06-2006, 10:31:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li su Ana i Novak u shemi?

da
2 (13.3%)
nisu
4 (26.7%)
mozda, nisam siguran/na
0 (0%)
ne zanima me
9 (60%)

Total Members Voted: 15

lycos

moje  misljenje_trebalo je da iskulira i odigra tekmu do kraja,a posle tekme da mu *ebe kewu..

vladimir

A moje:trebalo je da ga zvekne glavom po faci, da se onaj magarac seti njega svaki put kad se pogleda u ogledalu... :F

trinity

vladimire nemoj da si subjektivan ja ne vereujem da mu je materaci rekao tako nesto, a o zidanu govori sve i njegova majka koja umesto da smiri sina i pokaze da je on trebao da bude profesionalac ona dodaje ulje na vatru, zao mi je sto materaci nema majku verovatno bi ona isto branila svog sina
Da li mislis da decko koji je ostao bez majke sa 15 godina moze tako nesto da izgovori...
Koliko jadana moras da budes da bi tudjem detetu rekla onako nesto kao sto je rekla Zidanova majka, a da pritom znas da on nema majku...
Verujte mi do sada sam obozavala zidana, ali posle ovoga bila bih presrecna da mu oduzmu zlatnu loptu..

lycos

a i pitanje je sta je od svega toga istina..samo materaci zna sta mu je rekao i  da li je zasluzio_ glavu u stomak ili pesnicu u facu

vladimir

Quote from: trinity on 14-07-2006, 09:31:43
vladimire nemoj da si subjektivan ja ne vereujem da mu je materaci rekao tako nesto, a o zidanu govori sve i njegova majka koja umesto da smiri sina i pokaze da je on trebao da bude profesionalac ona dodaje ulje na vatru, zao mi je sto materaci nema majku verovatno bi ona isto branila svog sina
Da li mislis da decko koji je ostao bez majke sa 15 godina moze tako nesto da izgovori...
Koliko jadana moras da budes da bi tudjem detetu rekla onako nesto kao sto je rekla Zidanova majka, a da pritom znas da on nema majku...
Verujte mi do sada sam obozavala zidana, ali posle ovoga bila bih presrecna da mu oduzmu zlatnu loptu..

Na slicnu foru je Materaci prosle godine isprovocirao Sevcenka.Materaci je takav igrac:prljav, pokvaren i sluzi bas za takve zadatke.A u Italiji je takav stil igre normalan:da defanzivci imaju za cilj da na sve moguce nacine isprovociraju protivnicke igrace.A to je nesto zbog cega ne volim italijansku ligu i njihov fudbal.I mislim da je njihov fudbal i kodeks u toj igri tesko s*anje!!!
A da Materaci ima posledice u nedostatku vaspitanja se i vidi iz prilozenog...I da, moze tako nesto da izgovori covek koji nema majku.Kad je neko ljigavac, taj nema ni kodeks ni obraz.A Materaci je takav.Smesne su mu i izjave koje daje ovih dana, umesto da se pokrije usima i cuti.Uostalom, citajte novine pa cete se i vi smejati.
Zidan je zasluzio Zlatnu loptu jer je zaista bio najbolji igrac prvenstva.A steta je sto uvek nadrljaju oni koji su isprovocirani, a prljavi provokatori se uvek provuku.Nadam se da ovaj put nece biti tako ( i Sinisa Mihajlovic je nagrabusio kad je Patrika Vijeru vredjao na rasnoj osnovi, valjda ce i Materaci ), jer verujem da cast i pravda jos uvek postoje u fudbalu.Ili je sve nestalo pod ogromnom pritiskom sponzora i velikim novcem koji se u fudbalu obrce...U tom slucaju prelazim da gledam Prvenstvo u bocanju! :>

Darker

Mene samo èudi kako Zidan, sa tolikim iskustvom, da nasedne na tako debilnu stvar... I samo zbog toga, krivim njega, a ne Materacija... Brate, ako 20 godina igra¹ fudbal, dosad su ti se napsovali svega i svaèega, pogotovo ako si musliman u Francuskoj, a sa tolikim parama koje mlati¹, mogao si da naðe¹ pametniji naèin da im vrati¹, a ne da dozvoli¹ da te pred 3 milijarde ljudi neko isprovocira, i da time direktno svom timu onemoguæi¹ osvajanje zlata, jer si upravo TI glavni ¹raf koji je dobio i Brazil i Portugal... A da je Materaci gnjida koju treba zgaziti i obrisati cipelu, nema sumnje, ali koji si ti kvalitet, kada dozvoli¹ da te takva buba¹vaba isprovocira??

willie the scot

krajnje debilan potez...ma sta mu je rekao materaci...sad se vadi kao rekao mu da je terorista...allah ekber!!!allah ilallah!!!dzihad dzihad cetri noge...

Bred

#22
Upravo tako Darker, I kako sad u buducnosti izbeci da se takve stvari ne ponavljaju kad sad svi znaju da mu je majka vise nego slaba tacka?









FIFA kaznila Zidana i Materacija
  (Izvor: Agencije)     


Kapiten fudbalske reprezentacije Francuske Zinedin Zidan ka¾njen je sa tri meèa zabrane igranja i 7.500 ¹vajcarskih franka zato ¹to je glavom udario Italijana Marka Materacija u finalu Svetskog prvenstva u Nemaèkoj.

Materaci je ka¾njen sa dva meèa zabrane igranja i 5.000 ¹vajcarskih franaka zbog svog dela krivice za incident u drugom produ¾etku finala.

Na kraju regularnog dela bilo je 1:1, a Italija je dobila utakmicu boljim izvodjenjem penala.

S obzirom da je Zidan zavr¹io karijeru i da vi¹e neæe igati profesionalno, on kaznu neæe moæi da odradi, pa se obavezao na tri dana takozvanog dru¹tveno korisnog rada u jednoj od akcija FIFA.

U saop¹tenju FIFA navodi se da je Zidan pristao na tu vrstu kazne, a uèestvovaæe u nekoj od humanitarnih akcija posveæenoj deci.

Pre izricanja kazni, èlanovi Disciplinske komisije FIFA u èetvrtak ujutro su sat i po saslu¹avali Zidana.

Pro¹le sedmice izjavu je dao i Materaci.

"Obojica fudbalera su istakli da su reèi Materacija bile uvredljive za Zidanovu porodicu, ali su takodje obojica potvrdili da italijanski fudbaler nije vredjao Zidana na rasnoj ili verskoj osnovi. Tokom saslu¹anja i Zidan i Materaci su istakli da ¾ele da se izvine zbog incidenta koji je u velikoj meri pokvario finalnu utakmicu svetskog prvenstva", navodi se u saop¹tenju FIFA.


nasty girl

Quote from: vladimir on 13-07-2006, 17:01:21
A moje:trebalo je da ga zvekne glavom po faci, da se onaj magarac seti njega svaki put kad se pogleda u ogledalu... :F

u potpunosti se slazem sa tobom...

willie the scot

previdjate kljucnu stvar-zidan je slagao da mu je materaci opsovao majku teroristicku!to je i sam priznao...

Darker

Pazi, to uop¹te nema veze, poenta je da je bio isprovociran, a nije smeo da bude sa tolikim iskustvom :wink:

willie the scot

pogledaj kako se zove tema.ne radi se samo o neodgovornom ponasanju prema timu i prema klincima koji gledaju u njega kao u boga.

Darker

Ma to su kretenski novinski naslovi iz blica... Poenta je ono gorenavedeno...

willie the scot


lijepa bosanka

Ma koliko dobar igraè bio.....pokazao je neprofesionalnost......pokazao je kakav je zapravo....da je ostao divljak....kao i ostali njegovi  koji su okupirali zapadnu evropu....

To sto njegova majka poziva na osvetu....uop¹te me ne èudi.....to je vezano za njihovu religiju.....ni¹ta neobièno!!!!

Ovaj put sam na Materacijevoj strani,prvenstveno zbog takvog pona¹anja Zidanovih....

Drago mi je ¹to su Italijani pobijedili!!!!!