Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

shumshi


MiKy

sutra u 10 ce valjda biti...a to sto smo se danas maltretirali do kumodraza po vrucincini nikom nista...

Bred

sve to ulazi u radni staz...

zooca


TweeTy

Neko joj je ostavio poruku na vratima kako nije u redu to sto radi,i kako to uopste nije profesionalno.... :plez.Nisam uspela sve da procitam,ali neko je bas bio besan,s'razlogom.

tarantulica

A ko vam je rekao da nece da dodje?
Tj. da li je iko nashao za shodno da vas obavesti o tome...?  :hmm

zooca

samo su istakli obavestenje u minut do 12 otprilike,ljudi nisu ni obratili paznju,svi cekali da se pojave rezultati..  :shock

cvjetic

ja bejah danas...prvo je bilo obavjestenje da je upis ocjena sutra u 10...negdje oko 12 kad su trebali da izadju rezutati,misteriozno se pojavilo obavjestenje koje kaze da je OBJAVA rezultata i upis ocjena sutra u 10...sram je i stid bilo sto misli da su studenti toliki debili...i sto je od svog retardiranog predmeta napravila nauku...ja da zivim na novom beogradu,i da sam se iscimala do kumodrazu po onakvom vremenu kakvo je danas bilo,ja bih razvalila ona vrata,i odjurila kod dekana istog trena...dosta mi je vise svacije samovolje na ovom fakultetu...sram ih bilo sto nam srozavaju i ono malo samopostovanja sto ostaje posle svih omalovazavanja...

TweeTy

Super sto se sve to desava u sred ispitnog roka!

BK

Pogotovo junski rok je uvek bio problematican za cekanje rezultata i upis ocena, uvek smo cekali i nervirali se jer imamo drugi ispit za par dana,a umoris se i iznerviras dok dodjes...a kamoli KAD CEKAS...

MiKy

danas je uzela indekse u 10h a rekla da dodjemo po njih u 12h zamislite tek to...cekanje 2sata na 50stepeni..

Bred

imate predstavnika pa se zalite, stvarno je nekorektno!

zooca

da, i tek je pocela u 12 da ih potpisuje,tako da su tek bili gotovi oko pola 1.

mrvica

A toliko insistiranje na potvrdjivanju, pa od kog do kog slova su potpisi, pa mi sve te njene zahteve ispostujemo... Valjda to treba da bude obostrano! Elem, uspela je da od necega sto je trebalo da bude zanimljivo naprevi tezak ispit, pritom i kad naucis, ocene su... Pa recimo da su vise na farmaceutskoj hemiji... I posle vidi gde smo na listi za dom

tarantulica

Proshle godine su u januarskom roku ocene bile mnogo loshije nego u junskom...
Kako je vreme prolazilo, kao da je spushtan kriterijum...
Nije valjda da se ove godine odustalo od te taktike?