Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

mrvice, profesorka je mojoj generaciji izjavila, verovatno se ponavljam- "necete vi meni dizati prosek ocena na etici: i "kad mozete da naucite sve formule iz farmaceutske hemije da naucite, mozete i sve godine"... mis'im, sta reci sem :wall:

MiKy

svako leci svoje komplekse na neki nacin...

milena84

U koliko sati pocinje ispit iz etike sutra? Jel' u 12h?  :hmm

MiKy


MiKy

kako je bilo danas?
kakva su vam bila pitanjca?

milena84

Pa onako, nisu bila mnogo teska, zavisi kako koja grupa. A rezultati su tek 11. jula!!! Strasno!

tarantulica

Poshto je potvrdjivanje za septembar 10. jula, trebalo bi neko da obavesti profesorku da nije logichno da rezultati budu 11.

Ili je mozda reshila da svi koji su sad polagali i poloze, tako da nema frke i razmishljanja o septembru  :wink:

milena84

Pitali smo je vec, i rekla je da svako ko ne polozi, moze da potvrdi istog dana, mislim 11. jula. Samo ne znam kako to pregleda kad joj treba dve nedelje da objavi rezultate!  :wall:

Bred

detaljno, svaku rec i slovce :wink: :K

snezana18

kada je ispit iz istorije farmacije sa etikom?da li se polaze usmeno ili pismeno?da li mozda neko ima predavanja iz 2006/07?I pitanja sa ispita?

tarantulica

Raspored ispita (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,71.msg121100.html#msg121100)

Za ostale odgovore prelistaj malo ovu temu  :cvet

Nadja

Da li je ispit pomeren za 14 h? cula sam takvu info, molim vas ako neko zna nek napise! hvala!

tarantulica

Kad je bio ispit danas?

I kako je pro¹lo?  :wink:

Nadja

bio je ipak u 14h!:)
pitanja su mi bila sledeca:
1. arapski autoriteti posle avicene. lekoviti oblici secer-med farmacije.
2. srpska srednjovekovna manastirska i svetovna medicina i farmacija. izvori za proucavanje. kult svetih vraca kod srba.
3. eticki normativi u farmaceutskoj praksi.

pitanja su otprilike napisana a ne doslovce :)
poz!

Lord Vaako



U koliko sati su rezultati? Znam da je to u petak, 14.-og, ali u koje vreme... :shock