Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Goku

Nisu obele¾ene, ali ima valjda oko 80-90 - nisam siguran a mrzi me da brojim. U sv. sluèaju cena je 200 din (ili 190 bez korica  :K)

malena

A jel to sigurno skripta iz koje treba da se uci kod prof. Stupara da je ne kupujem bez razloga?  :hmm :hm

Kremenko

On je folije dao kolegi koji je to odneo da se kopira.To nam je literatura,a ako izadje knjiga do januara,mozete i knjigu da koristite.

pig_am_am

ja bih knjigu. nekako me bas interesuje ovo gradivo,pa mi bzvz da citam teze sa folije.
miky,tek su bila dva predavanja,pa ne bih da iznosim neke previse sveze utiske.kad ih ispecem,sita cu se napricati  :wink:

MiKy

ma nema brige on je sigurno bolji od nje...samo jos fino da da pitanja i literaturu i nema zime  :cvet

Marince

Nemoguce je uciti sa tih folija,sve je po tezama,verovatno mu je cilj da se dolazi na predavanja i da se dopisuje sta on prica,a mene to tako mrzi :wall:

Kremenko

Dodji na predavanja i bice ti sve jasno  :wink:

mina-L

Ja bas volim da ga slusam,zanimljiv je,a tek kad prica o odnosu lekara i farmaceuta... :lol2:

philoserbiana

ljudi,profa uopste ne prica o gradivu puno,vise iz sopstvenog iskustva  :cvet

mina-L

Da, tu si u pravu skroz, kao ¹to pre rekoh-vrlo mi je interesantno da ga slusam ali ne znam ¹ta od toga mo¾e doæi na ispitu i ¹ta se tra¾i!

katarina

Jesu li pitanja za usmeni ista kao kod profesorke?

Kremenko

#206
Izgleda da jesu, profesor je rekao da ih imamo i na netu.Na sledecem terminu ce nam reci i datum ispita u januarsko-februarskom ispitnom roku.Bice dva termina ...
Gledala sam sad na sajtu fakulteta i nisam uspela da nadjem pitanja.

philoserbiana

pokusacu da nadjem pitanja,leni nisam usoela.profa je simpatican covek.treba pratiti predavanja i dopisivati sa slajdova i naravno potpisati se na papir radi evidencije  :smekerica:

mina-L

ja uzeh onu skriptu u kopirnici,ali ono su ciste teze!

philoserbiana

ja ne nadjoh pitanja...da li ih je iko pronasao?  :~