Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Ne verujem da je moguæe da se neki ispit ne odr¾i iz ovih razloga...
Ipak je to pismeni ispit...  :wink:

pig_am_am

pa da,u pravu si,glupo je...a iz razloga sto sad nece biti predavanja,a posle mozda nece stici profesor da ispredaje... (govorim za one koji sad slusaju)?

Kremenko

Devojka koja je dosla da nas obavesti da necemo imati predavanja je rekla da cemo sigurno imati ispit 04.02..Na institutu ne pise termin u januaru,mada ga neki pominju?!O cemu se radi?

tarantulica

Jedan je januarsko-februarski rok  :>

Mislim da æe profesori veæ smisliti neko re¹enje, da predavanja ipak budu odr¾ana  :cvet

willie the scot

sta je sa decembarskim rokom?

all bets are off?

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

willie æe da secka...

philoserbiana

rekli su:za sve informacije javite se asistentima,soba preko puta skriptarnice...cini se da su rekli da ce biti istaknuto na o.tabli do kraja nedelje sve u vezi sa ispitom u decembru  :hm

tarantulica

Bio bi red da to ¹to pre objave...
Mada i dalje mislim da ispit u decembru ne bi trebalo da bude problem...
Ako profesor ne mo¾e da doðe na ispit, prosledi pitanja asistentima, pa mu oni posle odnesu radove da ih pregleda...

:hm

philoserbiana

danas sam pregledala og.tablu-nema novih informacija,i dalje stoji raspored ispita za decembar i februar kao sto su nam saopstili ranije

tarantulica

Ok, petak je veèe  :smekerica:, da li je neko video neko obave¹tenje za decembarski rok?

philoserbiana

danas sam pogledala raspored na oglasnoj tabli,sve je isto,sve je po starom,nista nisu promenili... :cvet

MiKy

ma nikad nije otkazan ispit kad profesor nije u mogucnosti da dodje...nama je prof. iz organizacije drzala ispit jer je Parojcicka bila na putu

tarantulica

To i ja mislim....
Digla se frka ni oko èega....

:ball2:

mina-L

Ajd ako moze neko opet da pogleda ima li kakvih novosti za etiku :cvet

philoserbiana

ja sam gledala do juce,nema novosti...

ZEX

pise na oglasnoj tabli da je decembarski rok samo za studente koji su slusali predavanja prethodnih godina, a da ovi sto sad slusaju mogu da izadju na ispit tek u januarsko- februarskom roku sto znaci da ce ispit biti odrzan 20.12. pozdrav!