Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

kada vam se zavrsi ispit vi se lepo javite ovde da cujemo utiske... :cvet

Anabel Lee

Naime, ne postoji raloga da se ispit otkaze, jer je u pitanju pismeni, pa moze da se uradi i u odsustvu profesora. sto se tice generacije koja sada slusa etiku, postoji informacija da ce profesor nadoknaditi predavanja u nekim subotama, ali me ne drzite za rec, jer to nije zvanicno. Samo sam nacula. U januarsko- februarskom roku je ispit 4.2.i to je zvanicno obavestenje koje sam dobila od predsednika veca cetvrte godine. Nazalost, ona ne zna nista o tome da li ce i kako biti nadoknadjena predavanja. Ja cu se to jos rasspitati, pa cu javiti cim nesto saznam.

Kremenko

Najbitnije je da nam dozvole da polazemo ispit,a za predavanja cemo se vec nekako snaci.

philoserbiana

jedna tuzna informacija-studenti koji slusaju etiku ove skolske godine moci ce da izadju na ispit tek u aprilskom isp.roku.Nadoknada predavanja ce biti do marta...tako mi rece koleginica,procitala je obavestenje na fakultetu.sada bar znam sta da spremam za januarski rok...uvek ima malo vremena...za one koji su odslusali etiku neznam da li ce biti ispit u februaru...ali mogu da pogledam u ponedeljak... :wave:

malena

AAAAA al bar su na vreme rekli,sad znam sta da spremam... :wall: :wall:

mina-L

 :wall: a meni je etika bila jedina nada da cu nesto dati u januarskom roku!

Darker

Jedina zvanièna informacija je da se jo¹ uvek ne zna :wink:

U svakom sluèaju, to va¾i za generaciju koja sad slu¹a etiku, jer valjda po zakonu ne mo¾e da se ispituje ispit koji nije ni odslu¹an :cvet starije generacije mogu sigurno polagati u januarsko-februarskom roku...

philoserbiana

ja sam se ogradila-rekla sam za tekucu generaciju vazi da ce ispit biti u aprilu  :cvet

katarina


Darker

Quote from: philoserbiana on 16-12-2007, 13:59:45
ja sam se ogradila-rekla sam za tekucu generaciju vazi da ce ispit biti u aprilu  :cvet
Ok, znam, ali TO JO© NIJE PROVERENA INFORMACIJA :cvet

philoserbiana

 :cvet :cvet :cvet
OK,onda cekamo zvanicno obavestenje...nadam se da ce to biti do kraja decembra... :~

Anabel Lee

Ja sam danas bila da se raspitam posto nikakvo zvanicno obavestenje ne postoji. Rekli su mi da je profesor u gipsu i ne moze  da se krece, ali da jos uvek nije sigurno da nece moci da nam drzi predavanja u januaru. On je zeleo studentima da izadje u susret i da tri subote drzi predavanja u trajanju od 3 sata i time nadoknadi ono sto smo izgubili. Do srede postoji sansa da mi jave da li je profesor u mogucnosti da nam nadoknadi ta predavanja. U svakom slucaju, apsolventi i studenti pete godine kojima je taj ispit ostao moci ce da ga polazu i u januarsko- februarskom ipitnom roku, kao i u svakom drugom. Cim budem nesto znala, javljam.

milena

Postoji obavestenje u studentskoj sluzbi, potpisano od strane prof.Vesne Kuntic. ...

MiKy

lako ce oni organizovati ispit za one koji su slusali ranije ali je problem jedino to sto on sada ne moze da drzi predavanja  :wall:

Anabel Lee

Evo konacno zvanicnog obavesetenja. Kako sto je vec neko gore napisao, to saopstenje da za ovu generaciju koja sada slusa ispit nece biti januarsko- februarskog roka postoji, ali nazalost samo u dekanatu, pa tako nisu svi u mogucnosti da se informisu. Medjutim, danas mi je asistentkinja prof. Stupara javila da ce se predavanja odrzati tokom februara i marta i da postoji velika sansa( o tome je prof. razgovarao sa Vesnom Kuntic, ali nisam sigurna da je to i konacna odluka) da se onda u martu SAMO OVOJ GENERACIJI  odobri poseban rok( pretpostavljam da i apsolventi imaju taj rok) i tako im bude omoguceno da polazu s obzirom na to da su izgubili jedan rok. A dalje ce se rokovi normalno organizovati.

Toliko od mene za sada, pa kad bude nekih novih informacija, javljam se.