Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

5Nili

Stvarno bezveze.Iako je ispit lagan i za vecinu predstavlja formalnost,ovo bas remeti planove i nema smisla.Nije mi jasno zasto nije nadjena zamena jer ovo je vec drugi rok koji gubimo.

shmizla

Bzvz je sto nisu uspeli da to srede za april, pa da taj rok ne izgubimo... Ovako mislim da je predrok u maju glup, jer vecina sprema nesto mnogo ozbiljnije i teze od etike za jun... Bar znam da iz moje grupe niko nece polagati to u maju, a svi bi izasli da moze u aprilu  :ohwell:

makica

U potpunosti ste u pravu,predrok u maju nista ne znaci!
Stvarno nije fer da izgubimo dva roka! Trebalo je da pronadju nacin da ispredaju taj ostatak njegovih predavanja.
Pitam se sta bi bilo da je u pitanju neka hemija,neki dvosemestralni ispit...da li bi smeli da puste da vreme samo prolazi,a sa njim i rokovi... :ohwell:

pig_am_am

 :ball2: do sad bi pola studenata cetvrte godine vec imalo polozenu etiku...

meni nije jasno kako nema neka zamena...

Lili

Kolege,mene zanima samo jedna stvar: Da li postoji nesto sto mozemo da uradimo? (Ovo pre svega pitam pretstavnika godine). Ako postoji i najmanja nada da se situacija promeni u nasu korist-hajde da se pokrenemo i prikupimo potpise da nam se ipak odrzi ispit u aprilu!
P.S.Ne mogu da verujem da je situacija toliko neresiva. Zar ne postoje asistenti koji bi mogli da nadoknade ta predavanja...Da se ne lazemo-predavanja iz etike posecuje mali broj ljudi,a sve kolege koje poznajem vec imaju gotove skripte iz kojih ce uciti. Ako su uslov za odrzavanje ispita,predavanja-sto ih ne odrze asistenti. Ne sumnjam da ce posao uraditi podjednako dobro kao profesor!  :cvet

5Nili

Slazem se i siguran sam da ako bi se neko od predstavnika angazovao oko ove stvari ne bi bio veliki problem da se sve zavrsi pozitivno po nas  :wink:

makica

Slazem se i ja,a sigurna sam da ce nas vecina kolega podrzati!
Treba pokusati nesto,najgore je sedeti skrstenih ruku i cekati... :nonono:

katarina

Samo da ne docekamo da se vrati stara profesorka, cula sam da je bas stroga.

mina-L

valjda necemo biti te (ne)srece da docekamo da se ona vrati! Nije fer,ovako ce nam se svi ispiti zgomilati u junu,ajde nesto da uradimo! :box

philoserbiana

ako se secate profesor je govorio kako predaje na vise fakulteta...plus on je penzioner,a zvali su bas njega da zameni profesorku koja je na porodiljskom...po zakonu asistenti ne smeju da drze predavanja i ne  moze se izaci na ispit ako ista nisu odrzana...bedak je sto gubimo dragocene rokove  :ohwell:
ajmo da smislimo neki drugi nacin  :hm

katarina


sonja_nektarijevic

Danas bila kod Prodekana za nastavu da podsetim za "nasu stvar"  :)

Sve zavisi od profesorovog oporavka - sve je otvoreno za taj dodatni rok - u martu, koji bi delom resio problem nagomilavanja ispita i remecenja planova za april i jun; ostaje da se saceka i vidi hoce li profesor uspeti da zavrsi predavanja do tada.

Sto se tice predloga da asistenti drze predavanja - nemoguce. Zato i jesu asistenti, a ne profesori.

Jedino, da pokrenemo pricu da se nadje zamena.... Ali nisam sigurna da li to hocemo zaista?
...


Anabel Lee

#327
Ljudi, ne znam sta da vam kazem. Imam potpuno isti problem kao i svi vi. Otici cu sutra kod prodekana za nastavu da vidim sta moze da se uradi, ali bojim se da necu nista uspeti, jer sve vam pise u philoserbianinom postu iznad. Ocekujte moj post sutra i izvinite sto se ranije nisam javila. Pozdrav!

Sonjci,oslale smo istovremeno post. Posto si ti to vec odradila, sad imamo konkreetan odgovor. A za zamenu si definitivno u pravu, jer ako nam neko drugi drzi predavanja, onda ce i da nas ocenjuje, a pitanje je da li ce nam to biti medvedja usluga.

bla,bla,bla

Zna li neko uop¹te koliko æe da traje oporavak profesora i kada æe on poèeti da dr¾i predavanja?!

coldfusion

Da li neko zna kada je termin ispita u martovskom apsolventskom roku?