Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Anabel Lee

Quote from: 5Nili on 19-03-2008, 16:04:12
Ne bih mnogo da pametujem,ali cudno mi je da neko od apsolvenata jos uvek nije dao etiku,ako ih i ima to je vise nego zanemarljiv broj...U svakom slucaju,bravo za predstavnike sto se bore za interese svih nas :wink:

Meni je to bio argument da mo¾emo ispit da stavimo bilo kada, ali pravila za zakazivanje ispita su jasna. To je to. Sad, gledajte da prijavite taj ispit, a koliko sam ja razumela, male su ¹anse da se ispit pomeri. Danas æemo iamti konaèan odgovor, bar se tako nadam, pa æu vam javiti ¹ta ka¾u moænici! :wink:

malena

Ali stvarno nije u redu... Dva roka nemamo i sad nam zakazu ispit kad vise od pola ljudi sa cetvrte godine ne moze da izadje...  :nene: :wall:

shmizla

Ma iskreno, vrlo su nekorektni ispali, da zakazu termin kada velikom broju ljudi to nece odgovarati, em zbog Djurdjevdana, em zbog medicinijade... Evo, posteno, svi bi mi do sada polozili tu etiku, da smo imali normalne rokove. Znam ja da on nije namerno slomio nogu, ali realno, zbog njega smo izgubili 2 roka.. 2! A svi znamo koliko je etika "teska" i koliko treba da se spremi! I iskreno, znam bar 20 ljudi koji bi izasli da je ispit dvadeset i nekog aprila, a nece izaci u maju, iz ovih ili onih razloga!! Krajnje je korektno da omoguce 2 izlaska, jedan oko 24 aprila, dakle PRE maja, a jedan u maju.. Pa kad kome odgovara... A uzmite i u obzir da cemo mi u maju imati i kolokvijume iz broma, analitike, i tehnologije.. Kao i da svako od nas sprema nesto daleko teze od etike za jun, neko farmaceutsku,neko gnoziju... Na sta lici sad njihovo ponasanje? Nece da omoguci termin pre maja, zasto??? Kao nema mesta u amfiteatru? Pa nek zakaze ispit u 7 uvece, kome znaci, docice. Pa ne mora ni da bude tu, ionako je pismeno, nek dezuraju asistenti.. Ne mora odmah ni da ih pregleda, neg pregleda kasnije, samo nek omoguci svima koji zele to sada da polazu, da to i ucine, a ne da nas ucenjuju sa rokovima.. a oni su krivi sto to do sad vec nismo odradili. Ne, nego nece da nam ucine, jer im se moze. Samo zato. Bezobrazluk!!!

kruger


Darker

Neko obja¹njenje je da po zakonu ispit ne mo¾e da se zaka¾e 3 dana posle zavr¹etka predavanja...

Ali o kakvom zakonu prièamo, kad je jo¹ od decembra u pitanju izuzetak i vi¹a sila :hmm :hmm

katarina

Pa onda oni ne veruju u nase sposobnosti da za tri dana mozemo da naucimo poslednje predavanje(ako uzmemo, hipiteticki, da smo prethodna ucili redovno)! Neka ovo posmatraju kao vanrednu situaciju i nek omoguce studentima da polazu ispite i nadoknade izgubljene rokove. A mi smo bre krivi! Ja se u ovoj situaciji osecam kao ona kesa sa pijace, okacena o ofinger, pustena da se viori kako vetar duva, koja pri tom ne moze da se otkaci i krene svojim putem. Pa nisu ni oni mashine, nista nije nemoguce. Malo mi je muka kad spomenem peticiju, ali da li bi ona nesto mogla da resi, ili da se ustanovi koliko je ljudi zainteresovano za 24. april a koliko za 6. maj???

shmizla

Ma ljudi svi koje ja znam su za taj 24 april... Samo to moze jos samo u ponedeljak da se pokusa, posle ne mozemo vise da prijavimo ispit...

Darker

U ovom sluèaju, mislim da peticija ni¹ta ne vredi...

philoserbiana

peticije ne vrede ni zizljiva graska  :nene:

Keleraba

A jel zna neko sta pisemo na prijavi,da li je to aprilski ili junski rok?

5Nili

Aprilski rok,junski pocinje krajem maja...doduse i aprilski traje do 25.aprila,a ispit je 6.maja... :ohwell:

philoserbiana


malena

I nadje li se bar kakav tracak nade da nam pomere ispit?  :hmm Stvarno nema smisla... :wall: :wall:

Anabel Lee

Kako stvari trenutno stoje, ispit ostaje 6.5.

kruger

Dajte ljudi pa propali smo :djavo,termin je bas los,a izgubili smo i tolike rokove,ko ide na Medicinijadu ocigledno ne moze stici na ispit,zar bas ne mozemo nista uraditi :hmm?