Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pig_am_am

komso,radili smo izrael, egipat i grcku   :wave:

djosla

koliko tacno ima ispitnih pitanja iz etike?? 

Darker


milena

Ko zeli da polaze 24.4. trebalo bi do petka (4.4.) da se (pri)javi asistentima, da bi imali priblizno brojcano stanje zbog rezervisanja amfiteatra, a potvrda je 23.4. (ne znam tacno vreme)..  :wave:

Jack

zna li neko jesu li ista ispitna pitanja kao prosle godine ili su se promenila?

malena

Ista su pitanja... Milena a gde si to procitala za potvrdjivanje,juce ujutru nije nista pisalo na oglasnoj tabli kod etike?

Darker

E ba¹ na toj oglasnoj tabli :wink:

chupava

potvrdjivanje etike za 24. april je do petka, a na faxu nema nikoga od asistenata...
ljudi, odakle ucite?
ima ona skripta pitanja-odgovori, nesto kucano...
da li pitanja od prosle godine ostaju i za nas nesretnike?

5Nili

Asistenti su u prostoriji preko puta skriptarnice,bar sam ih ja tamo nasao i prijavio se za 24.-ti...

Lilika

Jel ono prijavljivanje do petka obavezno? hocu reci, jel mozemo samo da se prijavimo 23eg, pred ispit.Ja jos ne znam kad cu da izadjem, zavisi mi od drugih ispita!

Darker

Jeste obavezno!

Mo¾ete jo¹ sutra da se prijavite, od 9 do 15h u uèionici preko puta skriptarnice (deo za soijalnu farmaciju)

Od pre neki dan se u kopirnici nalazi nova/stara skripta sa profesorovih predavanja (pre nego ¹to je oti¹ao u penziju), pa mo¾da ne bi bilo lo¹e da je pogledate... Nisu one folije, veæ ne¹to novo...

zoca

ja imam neke stare skripte...i ok za prvu trecinu pitanja i moze da se nadje odgovor, ali za druge dve...:((((

kruger

Moze li neko da mi pomogne :Bog :Bog :Bog,kad su sutra predavanja iz etike?
Hvala unaprijed :K

milena


kruger