Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

shmizla

I iz cega se na kraju uci? Ja imam neke skripte, pitanja pa odgovor, ali mi rece  drug, on je stariji, i to je ranije polozio, da su to pitanja profesorke, a ne njegova??

Darker

Skripta-folije; jedna skripta koja se trenutno nalazi u kopirnici i predavanja (kojih nema i neæe biti na netu!)

Enea

@ Darker
[off]A hocjemo li se sutra ponovo sresti?![/off] :siza:

pig_am_am


djosla

#439
zavrsili smo grcku,i rim smo vecinom presli,ostao je jedan manji deo

Darker

hahaha, pa je l' smo pre¹li veæinom, ili manji deo? :K :K
Presporo to ide da bismo danas i i 19. zavr¹ili... :roll:

malena

Danas je tako zbrzao predavaja da sam Bog zna sta treba a sta ne...  :hmm :wall:

zoe

Да ли још увек постоји могућност потврде за 24. април?
Видех на огласној табли да је потврда 23. (ал ме ондак мало збуњује што су тражили потврду прошле седмице :hmm)
Данас још чух на факсу да се као помиње неки 10. април за потврђивање... ајаој, баш не волем "рекла-казала" :ohwell:
Зна ли неко нешто поуздано? :hm

SoFi

Da li iko zna kada je potvrda za studente koji bi da polazu 6.maja?Hvala.

Darker

Potvrda je 5.og maja, ali je profa rekao da bi zbog rezervisanja amfiteatra bilo lepo da ¹to ranije(èitaj:danas :K) to potvrdite.
Kontam da i dalje mo¾e za 24. da se potvrdi, a biæe valjda i zvanièna potvrda 23.04.
Svake nedelje potvrda etike :K

©to vi¹e puta potvrdite, to su veæe ¹anse da æete zaista imati priliku da izaðete na ispit :plez :K

milena

Quote from: zoe on 07-04-2008, 20:14:11

Данас још чух на факсу да се као помиње неки 10. април за потврђивање... ајаој, баш не волем "рекла-казала" :ohwell:


10.aprila valjda izlaze spiskovi za ispit iz gnozije koji ceka deo studenata, pa je zato opredeljivanje do tad;

Ko je vec potvrdio izlazak na ispit ne mora to da radi i dan pre, bar je nama asistentkinja tako rekla.. Sve je ispalo ovako komplikovano jer nismo od starta imali dva termina, vec smo kasnije dobili..  :cvet

chupava

ljudi, kako ucite ovo? kako vam ide?
ja bih pre naucila astrofiziku nego ovo...

shmizla

Ja jos nisam pocela, a izlazim sad 24... Meni svi rekose da je ovo nije tesko...  :hm

Jelena M.

Elem imam jednu molbu za predstavnika IV godine.Da li bi mogla nekako da ubedis profesora da 19. aprila, na predavanjima  izvrsi korekciju pitanja, tj. da izbaci ona pitanja preko kojih je preleteo, a oni koji su isli na predavanja znaju o cemu pricam. Kada smo ga na proslim predavanjima pitali u vezi toga, on nam je rekao da npr. pitanja broj 30. i 31. ne dolaze u obzir, jer on se tu nije zadrzavao za razliku od profesorke.A takvih pitanja (preko kojih je preleteo) ima poprilicno. Mislim i da izbaci 5 pitanja ipak znaci za one koji nisu bas ludi za istorijom...
Hvala unapred... :cvet
A da...verujem da ce tebe uvaziti jer pitas u ime cele generacije... :lol:

shmizla

Jel to zvanicno da pitanja 30 i 31 nece biti?