Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

E jbg. ©ta znaèi zvanièno? Ako misli¹ da je napravio novi spisak pitanja na kome nema ta dva i stavio u kopirnicu-nije. Ako misli¹ da je preleteo ta dva i kad smo ga pitali: a ¹ta onda sa tim preletenim pitanjima, a on odgovorio: ona neæe biti-jeste.

Ako Marija ne bude na predavanju-ja æu ga zamoliti(a svakako bi ga neko zamolio, pa nismo ni mi blesavi :K) da nam na kraju tog predavnja ka¾e koja pitanja neæe biti. ©to neæe biti zvanièno skraæenje spiska pitanja, vi¹e bi bila olak¹ica-smernica vrednim studentima koji dolaze na njegova predavanja na koja pitanja da obrate pa¾nju, a na koja da ne bacaju ba¹ akcenat. On mora(i hoæe) po zakonu SVE da ispredaje.

1. ne verujem da æe ih zvanièno izbaciti sa spiska pitanja. Pre æe, dakle, ¹apnuti nama koji redovno dolazimo na koja da ne obraæamo toliku pa¾nju.
2. Pogotovo ne verujem da æe to javno objaviti, a u skladu sa tim mislim da bi mogao biti problem da vas javno obavestimo putem mailing liste, foruma ili èega veæ o tome... Jer bi to onda bilo zvanièno, ¹to za sada u pravom smislu te reèi svakako nije.
Toplo preporuèujem zbog toga da doðete u ¹to veæem broju na to poslednje predavanje... 19.aprila, subota, 14-17h

Anabel Lee

Pre svega hvala Darkeru ¹to je sve vreme prisutan i aktivan povodom ovog pitanja. Ja sam zbog nekih drugih obaveza ( Mini- kongres i slièno) morala na neko vreme da se iskljuèim iz ove teme, ali sam pratila sve ¹to ste pisali.

19.04. æu se sigurno pojaviti na predavanju i Darko i ja mo¾emo odmah na poèetku da ga zamolimo ono ¹to je Jelena M. predlo¾ila. Sigurna sam da profa neæe praviti problem oko toga, a svako pitanje manje studentima jako znaèi. I sigurna sam da je i on svestan toga. Posebno verujem da æe nam izaæi u susret, jer da nije bilo nepredviðenih situacija, veæina nas, ako ne i svi, bi veæ odavno mislila o drugim ispitima.

Onda se vidimo 19.04. Kao ¹to reèe Darker, doðite u ¹to veæem broju.

Pozdrav za sve.

schonne

jel ima neko pitanja tih svih 67? ili gde mogu da se nadju?

Marince

Da li neko mozda zna sta teba da se pise kod 58.-og pitanja "Elementi zdravstvenog etosa u zakletvama lecitelja starog i srednjeg veka"?Hvala :cvet

pig_am_am

Quote from: schonne on 11-04-2008, 12:42:15
jel ima neko pitanja tih svih 67? ili gde mogu da se nadju?
pitanja mogu da se nadju u fotokopirnici pored skriptarnice.

a do 58. pitanja nisam stigla  :K

Darker

Polako sa tim pitanjima, jo¹ to nije ni predavano, da bismo znali ¹ta da tu pi¹emo...

Bred

Pitanja i odgovori iz Uvoda u farmaciju! (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,3597.0.html)

zoca

i na kraju sta je izbaceno? jel' se zna?

olgica

Da li zna neko kada cemo dobiti potpise iz etike?

Ja se izvinjavam ako je vec bilo u temi, ali...  :cvet

majakf

jos se nista ne zna. pitacu profesora sada u subotu na predavanjima pa javljam st je rekao

Darker

Pa verovatno karjem semestra... Nije rekao ni¹ta na pro¹lom predavanju...

mima385

Jedan "mali" detalj!!!
Sutra je MARATON, i pola grada ce biti zatvoreno bas u vreme kad treba da krenemo na predavanje... Verovatno je kasno da se sve pomeri?

Lilika

zaboravila sam da pogledam kad je predavanje sutra... i koliko traje?

makica

Sutra je predavanje od 14h do 17h,tako pise na sajtu fakulteta. :wink:

Darker

Quote from: mima385 on 18-04-2008, 12:38:32
Jedan "mali" detalj!!!
Sutra je MARATON, i pola grada ce biti zatvoreno bas u vreme kad treba da krenemo na predavanje... Verovatno je kasno da se sve pomeri?
Da pomerimo maraton?
Pa, verovatno je kasno  :roll: :K