Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

*

Pa, imate rezultate na zvanicnom sajtu fakulteta :cvet

*

I, zasto ja ne mogu da izmenim post posle jednog minuta :F

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/istorija_farmacije_sa_etikom/ocene%2024.04.2008.doc

Jelena_Cvrle

Pa to su ocene od prethodnog termina nema od 6.maja....

Anabel Lee

Upis ocena iz etike je u ponedeljak u 10h. U OVOM TERNINU ÆE PROFESOR DAVATI I POTPISE STUDENTIMA, KOJI ISTI JO© UVEK NISU DOBILI. Molim sve studente da se pojave. Takoðe, sve vas molim da se prijavite i na mailing liste, kao i da popularizujete iste! Hvala!

pig_am_am

joj ja se stvarno izvinjavam  a005
bila mi je puna memorija na telefonu pa nisam slikala  a005

izvinite,molim vas. krivo mi je mnogo a005

Shix

 e ti si luda skroz...
ja sam htela juce da slikam,ali moj mob je toliko los da me sramota... :roll: nish se ne vidi
..evo ti $... :cvet

malavestica

pise, upis ocenea je od 10, pa me zanima, jel moramo da budemo tamo bas u 10, ili moze i malo kasnije? mislim, obicno kazu, upis ocena od do...  :hmm

Wolf

Prvo sam cuo da je upis ocena u ponedeljak od 10 do 12, ali sam onda
cuo da upisa nece biti zbog toga sto je umrla profesorka Stupar...

cartman

На сајту факултета нисам нашао никакве податке, а и преко мејлинг листе нисам ништа добио о одлагању уписа оцена, ваљда ће ипак бити сутра.

mina-L

Znaci moze da se dodje posle 10! Mada ja imam neki osecaj da upisa nece ni biti,al bolje da odemo kad vec nema obavestenja na sajtu!

malavestica

pa ja sam cula da je u komi.. valjda nije stvarno umrla, strasno.. jadan covek..

philoserbiana

ovako....treba da zovemo institut danas posle 8h da bi nam potvrdili  :cvet

shmizla

Ako neko nesto zna, molim Vas, neka napise... Da znamo da li da dolazimo na fax...

makica

Ja sam dobila informaciju da se danas predaju indeksi,pa ce profesor upisati ocene u toku ove nedelje.
Znaci idemo danas na faks. :cvet

mina-L

ja cuh da ce indexi vec sutra biti gotovi! :hmm