Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

ma sigurno profesor ima onaj potpis- pecat... asistenti mogu sve da zavrse...

milena


pig_am_am

#587
...i stoje u korpi preko puta skriptarnice  :wave:

da li neko zna...

posto su neka deca pozvana na usmeni (da ih jos malo pitaju i to...) - kad ce to da bude?  :hmm

malavestica

pa valjda se dogovaraju sa profom.. znam da su ovi nezadovoljni ocenama pa hteli da odgovaraju, trebali to da odrade juce od 10..

Anabel Lee

Upravo tako. Meðutim, prof. nije na kraju sve ni pitao, pa im je rekao ili da poni¹te ili da upi¹u ocenu. To ba¹ i nije fer, ali moramo mu uzeti u obzir to ¹to mu se sva¹ta izde¹avalo u zadnjih par meseci.

malavestica

da znas.. coveku svaka cast! ja bi nas sve poslala dodjavola da sam na njegovom mestu  :pst

pig_am_am

jedna devojka iz moje grupe je trebala da odgovara za prolaz... pisalo je da dodje na konsultacije... pa zato pitam.
jer se bojim da udjem tamo kod asistenata... :ninja: a trebala sam to da joj saznam  :wall:


hvala vam obema na ovim informacijama  :cvet :cvet

malavestica

svasta, pa jos nisu poceli da ujedaju. valjda .. :wink:

pig_am_am

nisu...nego se ja stidim   :shy:  :prdajz:

Anabel Lee

pig_am_am, ako ¾eli¹ sutra sam na faxu, pa mogu ja da razovaram sa njima. Nije nikakav problem. Javi na private.
Inaèe, O.K. su one devojke, samo mo¾da znaju da se iznerviraju kada im trista studenata uðe u kancelariju da ih pita gde su potpisani indeksi, a oni u kutiji ispred...

Bred

[off]i ja bih se iznervirao[/off]
:K :wink:

maracaca

Kolege, da li ce se ispit iz etike odrzati 03.06, 10-12.00 h

hvala na odgovoru

philoserbiana

ispit ce biti 3.juna i traje 1,5 sat
hvala Bogu zavrsila sam i sa ovim ispitom...zadovoljna sam i bilo mi je lepo da ucim ovo gradivo.profesoru stuparu svaka cast sto nam je pomogao ove godine uprkos svim njegovim zivotnim nedacama  :cvet

Bred


maracaca

Da li neko zna kada su rezultati ispita