Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mina-L

Ni ja,ocigledno ih jos nije stavio! :hmm

Marince

Profesor je rekao da ce pitanja ostaviti u kopirnici.Provericu sutra pa cu javiti :cvet

Goku

Pitanja imaju u RC-u na svakom raèunaru na particiji 'predavanja'.

mina-L

Jel su ta pitanja u RC profesorova ili pitanja koja su vazila jos kod profesorke? Ne razumem zasto ne stave normalno na sajt pa da odatle skidamo nego ostavljaju u RC! :namcor

willie the scot

sta je rekao stupar kako ce da izgleda ispit kod njega?

jel vaze za decembar ista ispitna pitanja od prosle godine?

tarantulica

Da li on pita usmeno ili æe ostati pismeni ispit?

maracaca

     da li se zna termin ispita u decembarskom roku?

Kremenko

On bi voleo da pita usmeno,ali zbog broja studenata polagace se pismeno . Vaze ista pitanja.Rekao je na proslom predavanju da cemo na sledecem(tj.sutra) saznati termine za januarsko-februarski ispitni rok.

MiKy

za decembar ce verovatno izbaciti na tablu kraj `instituta`  :wink:

pig_am_am

uh ja bih vise volela usmeno. ne volim pismene!

pa to je tako lepo gradivo za pricati. sve ostalo mulim. ali opet vise volim usmeni  :>

mina-L

Danas je profesor dao nekih 67 ispitnih pitanja,mislim da je i rekao termine ispita al ja ne cuh pa ako moze neko ko je to cuo da napise!  :cvet
P.S i ja vise volim usmeni,al sta cemo kad nas ima mnogo!

malena

E ja sam danas bila i nisam cula nista za te termine,ali rekose da je rekao,ja sam kasnila,  :stid: i sta je to rekao ko se do sada potpisivao dolazio je redovno vise nema potpisivanja...   :roll: Tako nesto,hoce li znaciti nesto ti potpisi je li rekao?  Ja se ni jednom nisam upisala!!!!!  :stid: :batina

MiKy


pig_am_am

sta samo  :>
dosta sestro. malo li je   :>  :K

philoserbiana

nisam cula da je profa rekao tacan datum ispita,samo nesto neodredjeno,otprilike  kom periodu traje rok.to nam ne vrsi posao.rekao je da vise voli usmeno ispitivanje itd. :wink: