Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Morbid_Angel

ne vidim za¹to bi,pobogu,ispit bio odlo¾en zbog takvog praznika

katarina

Quote from: Morbid_Angel on 13-03-2008, 10:55:49
ne vidim za¹to bi,pobogu,ispit bio odlo¾en zbog takvog praznika
Zato sto je velika slava taj dan.  :cvet

Lilika

I pola ljudi nece biti u bgu!

Darker


5Nili

Meni je 6.maj vise nego idealan :happy:. mislim da bilo najpravednije da nam daju oba termina jer nam nisu dali januar i april  :wink:

AVENDON

Quote from: 5Nili on 13-03-2008, 23:33:49
Meni je 6.maj vise nego idealan :happy:. mislim da bilo najpravednije da nam daju oba termina jer nam nisu dali januar i april  :wink:

Sa ovim se definitivno slazem. Meni isto vise odgovara 6. maj , ali takodje potpuno podrzavam i ljude koji hoce 15. maj (apsolventska ex i medicinijada)

Kad profesora nije bilo toliko dugo, najmanje sto moze da uradi jeste da nam omoguci da izadjemo u dva termina!

Morbid_Angel

Quote from: Lilika on 13-03-2008, 11:11:07
I pola ljudi nece biti u bgu!
Dobro,znaèi,uskoro,kad pola ljudi u ovoj dr¾avi bude slavilo kinesku Novu godinu,onda æemo i to pridodati listi na¹ih neradnih dana.Ko slavi ili ide na slavu 6.maja,njegova stvar i nema veze s nama koji hoæemo tad da izadjemo na ispit.U razvijenom svetu odgovorni ljudi koji hoæe ne¹to da postignu ne rade samo 1.januara.

lijepa bosanka

Andjele,ne se ljuti¹!  :wink:
Va¾no je postiæi kompromis..nadajmo se da æe biti dva termina..
:cvet

Kremenko

Kad vec sve uzimate u obzir,imajte u vidu i II kolokvijum iz bromatologije koji je obavezan.Pretpostavljam da ce on biti sredinom maja posto poslednja grupa vezba prve nedelje maja.Samo se nadam da nece kompromis biti to da se ispit pomera za kasnije jer je jun jako blizu.

Darker

Ok, jeste nefer i sve to, ali nemojmo preterivati... :lol:

bla,bla,bla

Ja sam pre za to da ispit bude poèetkom maja,nego da se pomera za sredinu ili kraj maja,jer junski rok poèinje poèetkom juna,a ima te¾ih i obimnijih ispita od etike

5Nili

Pa naravno da je tako bolje jer ako bi imali 15.maja to bi skoro bio junski rok,s obzirom da julski krece oko 20.juna...samo sto odredjena grupa ljudi ide na medicinijadu i njima ne odgovara 6.maj. Ja sam cuo da su vec rezervisani  amfiteatri  za 15.maj,samo se ceka odluka profesora. Znaci, bice ili 6. ili 15.maj,jer koliko znam niko nije pitao za mogucnost da bude 2 termina. Tako su mi rekli odredjeni ljudi na faxu koji bi trebalo da su dobro upuceni

lijepa bosanka

Èekaæemo zvaniènu informaciju,ali nije dobro da bude samo 15-ti!! :nene:
To je,ba¹ ¹to ka¾e¹,skoro junski rok.. :wall:
Najbolje je i jedan i drugi termin,i zbog slave i medicinijade i apsolventske.. :hmm
Pa kome ¹ta odgovara!!

philoserbiana

evo,ovako...ne mora 6.maj...neka bude 9.maj  :happy:

majakf

ni meni ne odgovara 6.maj jer mi je tada slava. bila bih presrecna kada bi odlozili ispit za dan-dva jer sam i onako planirala da izadjem u maju. mislim da je 15.maj malo daleko jer ipak treba da mislimo i na pocetak junskog roka. otici cu sutra do asistenata pa cu videti sta moze da se uradi po ovom pitanju.