Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

katarina

Ja sam se vise salila nego sto sam mislila ozbiljno, apropo toga da za drugi termin nema mesta! Al sto da ne.

makica

Da li se mozda zna da li ga prijavljujemo sad u martu za maj ili u aprilu za maj? :hmm

Darker

Ne zna se jo¹, dakle, ni¹ta... Èim se sazna-biæete blagovremeno obave¹teni.

philoserbiana

danas je moja drugarica iz grupe pitala na salteru i rekli su joj da ga sada prijavljujemo,kao za aprilski rok  :hmm
elem,sta da radimo  :hmm

Anabel Lee

Ispit osim IV godine imaju pravo da polazu i apsolventi. Tako da moramo voditi racuna i o njima, tj. da se ispit iz etike ne poklopi sa nekim od ispita u majskom roku. Sto se tice dva termina, to jeste optimalno resenje, i probacemo to da izvedemo. Juce smo na sastanku studentskog parlamenta dosta paznje posvetili tom pitanju. Sonja je zamolila prof Kuntic da direktno kontaktira profesora da ne pregovaramo sa asistentima. Cim se nesto bude znalo, javlajmo.

5Nili

Ne bih mnogo da pametujem,ali cudno mi je da neko od apsolvenata jos uvek nije dao etiku,ako ih i ima to je vise nego zanemarljiv broj...U svakom slucaju,bravo za predstavnike sto se bore za interese svih nas :wink:

pig_am_am

i prof. kuntic je rekla danas mojoj drugarici da se ispit prijavljuje za april...
tako da to mozemo da proglasimo sigurnim :K

malena

Pa stvarno nije u redu da postoji samo jedan termin jer su nam uskratili vec dva roka.. Znaci da etiku prijavimo sada a ispit kad nam bude...  :hmm :hmm

mima385

Ovo sa prijavljivanjem etike treba odmah da se resi jer je 25.03. sad u utorak. Dakle sta nam je ciniti?

philoserbiana

vec je koleginica rekla da je sigurno prijavljivanje za april.pitala je i moja drugarica,to je tacno  :cvet

pig_am_am

jest' da pise luda guda, al nisam bas toliko  :K

kunticka je rekla - ZA APRIL

:wave:

lijepa bosanka

Pa mogli su da napi¹u neko obavje¹tenje!!
Sigurno polovina ljudi ne zna.. :roll:
To je na¹ fax!!! :namcor :wall:

Nea

Obavestenje je postavljeno na oglasnoj tabli za cetvrtu godinu koja se nalazi preko puta saltera tako da je ova informacija zvanicna. Ne znam kada je postavljeno obavestenje, videla sam ga tek danas pre podne. Eto, imate vremena do utorka da prijavite etiku.

lijepa bosanka

Jel se raèuna utorak do 15h..ili do koliko veæ radi studentska slu¾ba? :hmm

Nea


Racuna se do utorka u podne.