Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

pig_am_am

mene svi pitaju kad su rezultati sutra...?  :shock
jel vi znate nesto o tome?

philoserbiana

 :shock sta?mislim da je to dezinformacija...ne verujem da je stigao da pregleda sve radove  :hm

katarina

Mislim da moze da se desi samo da sutra objave kad ce biti rezultati

shmizla

Moram da pitam, ne znam da li je neko vec pitao (nisam bila tu)...
Danas sam bila na faxu i videh da nema ocene iz etike za mene i jos neke ljude koji su polagali 24. aprila... Odem ja do instituta da vidim sta je to, kad me ona asistentkinja ubedjuje kao nisam potpisala rad, a ti nepotpisani radovi su pregledani, ali nisu znali kod koga da napisu ocenu, pa da ja dodjem kod profe, kad bude na faxu...E sad ja sam 100% sigurna da sam potpisala rad, i kad sam joj to rekla, ona je samo slegla ramenima... A naknadno sam cula od nekih ljudi da su neki radovi izgubljeni... Da li neko zna nesto o tome? Posto se ja spremam da opet sledece nedelje idem tamo, i slomicu im glave ako su izgubili rad?? I nemam nameru da opet polazem ili tako nesto...

pig_am_am

samo da vam kazem da jos uvek neki potpisani indeksi stoje preko puta skriptarnice, u jednoj kutiji... ako neko slucajno ne zna...

smizlo,jel si potpisala sve listove? ...ja ne znam nista da ti kazem o tome  :ohwell:

shmizla

Da sigurno sam potpisala svoj rad, ja to prvo uradim cim dobijem papir.. secam se da sam se toliko raspisala da sam trazila jos jedan papir, i sigurna sam da sam i taj potpisala... ne znam, nocas sam dosla u Bg, i tek sam danas cula za ovo... Icicu ja svakako u utorak rano na fax pa cu videti... Ako neko nesto zna, ili je u istoj situaciji, bilo bi korisno da napise nesto!  :wink:

malavestica

ma kako to, izgubili rad? i treba da se zalis tamo, vala i ja bih..
idem sutra do faxa, pa ako nesto pise za rezultate, javljam. O0

cartman

Зна ли ко штогод о резултатима? Ништа нам не рекоше на испиту

pig_am_am

pitala sam u petak asistentkinju,a ona kaze "bice obavestenje" ...

obavestenja jos nema  :roll: a oni su rekli na ispitu "za oko dve nedelje"  :ball2:

nadam se da ce biti na sajtu fakulteta. redovno pratim  :K pa cu da javim, ako slucajno izadju.

cartman

Рекоше нам данас асистенти да резултати неће бити пре краја следеће недеље

katarina


Goku

  Za¹to pre 23-eg? Jel ima neki predrok i u maju?  :hmm

Darker

Ne nego zato ¹to je do 23.eg prijava za junski rok. A kako da prijavljuje¹ etiku za jun, ako ne zna¹ da li si je polo¾io?

Shix

 :drama:
Boze,ovoliko zavrzlame nisam skoro dozivela oko nekog ispita...
mnogo mi je smesno sve ovo....
hihihi..

pig_am_am

 :funny:

samo da profesor ne pokvari oci citajuci silne sastave  :abso:

ko je napisao vise od tri papira - na lomacu!  :K

kult zmije!  :peace:


[off] opet sam prsla [/off]  :pst