Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

acosto

Jel moze neko da mi postavi tih 67 pitanja? Ovo sto sam nasao je nekih 116 pitanja napisana iz tri dela....

philoserbiana

acosto,ono sto ja imam je fotokopija skripte i odgovori na uglavnom sva pitanja,ali to su papirici,ne mogu da postavim na net  :>

Goku

Quote from: Goku on 14-05-2008, 15:26:17
  Za¹to pre 23-eg? Jel ima neki predrok i u maju?  :hmm

  Skaèio sam koliko je pitanje bilo glupo   :1

Quote from: acosto on 14-05-2008, 22:25:01
Jel moze neko da mi postavi tih 67 pitanja? Ovo sto sam nasao je nekih 116 pitanja napisana iz tri dela....

  Nemam skener, ali ta pitanja mo¾e¹ da naðe¹ u fotokopirnici na faxu ako bude¹ i¹ao gore.

malavestica

jos uvek bez obavestenja...  :roll:
pa nista, da se nadamo da ce biti pre 23., al' sta ako su oni lepo zaboravili da je prijava do 25tog, a 25.ti nedelja... ehm,ehmn

Anabel Lee

Napisala sam ja u cetvrtak asistentkinji mail da je pitam kada ce biti rezultati i da je podsetim da je prijava ispita do 23. maja. Ona mi je rekla da jos nisu pricale sa profesorom, ali ce ga zvati i cim bude imala vesti poslace mi mail, a ja cu obavestenje staviti na forum.

malavestica

pa fino  :~
dakle, bicemo blagovremeno obavesteni   :happy:
:cvet

Anabel Lee

Pa, da. Iskreno se nadam da æe mi javiti sutra, a ja æu ih jo¹ jednom podsetiti da je prijava ispita do 23. 05. za svaki sluèaj.

malavestica

e, a sta ako ne stigne profa da procita sve ono?  :smekerica:
ipak, svako je napisao makar 4 strane, a bilo nas je... poprilicno.. :hm :hm :hm
salim se... nadam se.. bice   :shock

milena

Asistenti su rekli da ce rezultati biti sutra.. A na netu mozda i veceras.. :wave:

pufnica

hvala puno..nadam se da ce biti uskoro rezultati .... :wave:

mina-L

ja se nesto bas i nisam raspisivala,e sad ne znam dal je bitan kvalitet il kvantitet?!jedva cekam rezultate! :hm

Nea


Mislim da je bitno i jedno i drugo sa  malo vecim akcentom na kvalitet... Ni ja se bas nisam rasopisala ali mislim da je bilo kvalitetno pa cemo videti... Joj i ja ne mogu da docekam rezultate, kacim se na sajt faksa svakih pola sata...

malavestica

a ko je rek'o za te rezultate? ja cula od kolega.. :hm
i kad je upis ocena, jel' se zna? e,da, moze da se odgovara za vecu ocenu ko nije zadovoljan  :wink:

malavestica

nema na sajtu nista, aman vise i sa ovim rezultatima!!  a005

Anabel Lee

ja sam se iskreno nadala da æu dobiti zvanièno obave¹tenje, ali ni¹ta od toga jo¹ uvek. Pretpostavljam da imaju nekih tehnièkih problema dok nisu izbacili ni¹ta, a znam i da je i  sa MIkroba trebalo da izbace re¹enja, pa jo¹ nisu, jer im nije radio komp kako treba.