Kup UEFA/Liga Kupa UEFA 2006/2007

Started by nasty girl, 27-09-2006, 08:39:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

nasty girl

Kup UEFA: Crveno-beli veruju u +3

Fudbaleri Crvene zvezde Alehandro Segundo Kastiljo i Ivan Randjeloviæ izjavili su da ¹ampion SCG mo¾e da nadoknadi zaostatak od dva gola i na revan¹ utakmici sa Liberecom izbori plasman u ligu Kupa UEFA.
"Oèekujem te¹ku utakmicu, ali Zvezda ima dobru ekipu i uveren sam da mo¾e da dostigne prednost. Moraæemo da od prvog minuta nametnemo jak ritam i da ¹to pre postignemo gol", rekao je Kastiljo na konferenciji za novinare u Beogradu.
Liberec je prvu utakmicu prvog kola Kupa UEFA kao domaæin dobio sa 2:0, ¹to jeste velika prednost ali, prema reèima golmana Randjeloviæa, ne i nedosti¾na.
"Liberec je izuzetna ekipa, bez istaknutih pojedinaca, ali vrlo jaka kao kolektiv. Moramo da udjemo motivisano i verujemo u sebe. Ja verujem i siguran sam da mo¾emo da lige Kupa UEFA", dodao je on.
Randjeloviæ je rekao i da njegov tim ne sme da ponovi gre¹ke iz prvog duela, pre svega da gubi koncetraciju i prima golove u poslednjim minutima.
"Sve zavisi od toga kako æemo mi uæi u duel", rekao je Randjeloviæ i pozvao navijaèe da u ¹to veæem broju ispune stadion Zvezde.
Golman Zvezde je naglasio i da medijske spekulacije o navodnom odlasku trenera Du¹ana Bajeviæa iz tima nisu uticale na igraèe.
Kastiljo je rekao da se polako privikava na novu sredinu i da poèetnih problema, pre svega u komunikaciji, ima sve manje.
"Prvi utisci po dolasku u Beograd su izuzetno povoljni. Znao sam da dolazim u veliki klub, a svi su me dobro prihvatili. Trenutno sam zadovoljan i trudiæu se da svojim igrama doprinesem rezultatima kluba", rekao je Kastiljo.
Ekvadorac je dodao i da mu je mnogo znaèio gol koji je dao Zemunu.
"Dosta mi je znaèio, pre svega, na planu samopouzdanja, a èini mi se i da saigraèi sada imaju vi¹e poverenja u mene. Poèeo sam da se oseæam kao deo ekipe", istakao je Kastiljo.
Kastiljo je potom u neformalnom razgovoru sa novinarima otkrio i da mu se najvi¹e dopada stil igre fudbalera sredine terena Èelsija Kloda Makelelea.
Utakmica izmedju Crvene zvezde i Libereca igraæe se u èetvrtak sa poèetkom u 20 sati.

hulio_salinas


Zemunac


avgogh

al' su se proslavili... (oba kluba)... da veseli kralj nije odbranio penal, bilo bi strasno... neka mu dignu spomenik, u znak zahvalnosti  :Bog

Vampire 666

29/09/2006 | Izvor: B92
Nað za B92: "Hvala navijaèima!"
Reuters
Reuters

Kapiten 'crno-belih' Albert Nað rekao je posle utakmice za B92 da je, pre svega, sreæan zbog navijaèa Partizana koji æe „imati priliku da i dalje gledaju evropske utakmice na svom stadionu.“

„Izdr¾ali smo veliki pritisak domaæeg tima, njih su svih 90 minuta nosili navijaèi i zahvaljujuæi igri u odbrani i izvanrednim odbranama Ivice Kralja, pro¹li dalje,“ rekao je posle utakmice Nað.

„U drugom poluvremenu igrali smo lo¹ije, nismo uspevali da zadr¾imo looptu i omoguæimo na¹oj odbrani da predahne. Igrali smo boja¾ljivije nego u prvom delu, oni su stvarali konstantan pritisak i dugim loptama nas stalno napadali. Tek smo ovde videli kolika je gre¹ka bio gol koji smo primili u fini¹u prve utakmice,“ ka¾e Nað, „Na kraju, jo¹ jednom hvala navijaèima koji su do¹li ovde i bodrili nas, drago mi je ¹to æe imati priliku da odgledaju jo¹ barem dve dobre utakmice na na¹em stadionu.“

®reb za liga¹ki deo Kupa UEFA na programu je u utorak, 3. oktobra, u Nionu, a Partizan æe, zahvaljujuæi rejtingu (30.600) biti u treæem ¹e¹iru.
Priredio: Milo¹ ©aranoviæ

Alnus Glutinosa


nasty girl

Bas sam srecna!!!! :loptica :loptica :loptica :loptica

hulio_salinas

tu¾no

svaka èast Partizanu, ali ¹ta je sa Zvezdom?

nisam mogao da verujem ¹ta se de¹ava... izgleda da svi sada plaæamo je*enu politiku prodaje mladih i dobrih igraèa...

oni èesi ili slovac (ne znam ni ¹ta su) su nas samleli... ajoooj

Alnus Glutinosa

Ne volim Zvezdu, ali stvarno jeste tuzno!
Mafija!  :box

hulio_salinas

da zna¹ Alnus...

tu ima najmanje fudbala...

moram priznati da mi je lepo kada ide glatko, ali kada je lo¹e, otvorim oèi i priznam da fudbal nije vi¹e ono ¹to je bio

lycos

..ne igraju za dres,niti za  gomilu vernix navijaca na severu..tekma je bila jadna,ko je gledao zna kako su igrali..

hulio_salinas

u pravu si lycos... mnogi ne zaslu¾uju grb na grudima i crveno-belo na dresu...

jedini koji su bili na visini zadatka, èitaj fenomenalni, jesu Gaj i Kastiljo... oni su veæi Srbi od svih onih ume¹ljenih zvezdica...

trinity

sta je zvezdasi zar se tako navija za klub koji se voli
Pa sta sad losa utakmica bice bolje sad je potrebno da vise nego ikada navijate za cz da se ovo prebrodi
P.S. Ja sam navijac Partizana i nikada nisam navijala za zvezdu ni kad igra u inostranstvu, a ni protiv nje, ali me nervira kad odmah pocnete da pljujete po klubu kad ide lose...
ZA DRUGE SE NAVIJA PARTIZAN SE VOLI

hulio_salinas

ne pljujemo po klubu... i grobari kritikuju svoje igraèe, pa za¹to mi ne smemo tatine i mamine sinove koji prljaju dres Zvezde...

pljujemo samo po mafija¹ima koji su pojeli i Partazana i Zvezdu...

naravno da æemo navijati za CZ i dalje, i narovno da joj neæemo okrenuti leða... sada smo samo malo razoèarani i to je sve...

treba nam malo (2-3) dana da se smirimo... opu¹teno...

darusaz

Оно јуче у Београду је било жалосно.  :hm Мада ни оно у Гронингену није било нешто много боље. Да не би расположеног Ивице Краља, било би 2:0 и ћаос црн'о-бели....