Kup UEFA/Liga Kupa UEFA 2006/2007

Started by nasty girl, 27-09-2006, 08:39:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

u Beogradu tu¾no i ostade tu¾no...

u Groningenu tu¾no, al' sada je veselo...

lycos

volim je CZ,ceo kraj je u tom fazonu...ne samo ova tekma, koliko su puta i pre toga razocarali..na primer_poslednje kolo kupa uefa po grupama prosle godine_primili gol u poslednjem minutu..ma daj...

hulio_salinas


Brian_May

Ne treba biti razocaran, to je jednostavno nasa realnost, mada se slazem s Piksijem, da je stabilizacija kluba trenutno vaznija....

Zemunac

mogli bi gore da stavite ono glasanje kao u ligi sampiona  "ko ce biti osvajac kupa uefa"
pa neke jace klubove tipa sevilja,leverkuzen,ajax,palermo....  mogu i neki iz lige sampiona za koje predpostavljamo da ce ispasti!

hulio_salinas

e dobra je fora Zemunac...

pa ajd otvori ti, da ti ne bi niko krao ideju... ba¹ kao ¹to si rekao... samo pretoèi na forum...

aj, pa da izglasavamo

Vampire 666

otvoricu ja, ali mislim da je jos rano...sacekacemo dok se ne zavsi takmicenje po grupama...

hulio_salinas

bio ¾reb za Ligu UEFA...
grupe su sledeæe:

Grupa A: Okser, Glazgov, Partizan, Livorno, Makabi Haifa.
Grupa B: Leverkuzen, Bri¾, Be¹ikta¹, Dinamo Bukure¹t, Totenhem.
Grupa C: Sevilja , AZ Alkmar, Slovan, Grashoper, Braga.
Grupa D: Parma, Lens, Herenven, Osasuna, Odenze.
Grupa E: Fajenord, Bazel, Visla, Blekburn, Nansi.
Grupa F: Ajaks, Sparta, Espanjol, Austrija Beè, Varegem
Grupa G: Panatinaikos, PS®, Rapid Bukure¹t, Hapoel TA, Mlada Boleslav.
Grupa H: Njukasl, Selta, Palermo, Fenerbahèe, Ajntraht

Partizan, realno, nije u te¹koj grupi... ima dobre ¹anse da "prezimi" u Evropi...

zakleti sam "Delija", ali sam od onih kojima je bitniji nacionalni (dr¾avni) interes od gra¹anskih (ratova) derbija...

navijaæu za srpski klub... ovog puta je to Partizan, ali... igra pod zastavom Srbije...

Zemunac

mogu da pobede livorno i okser, protiv rendzersa nema sta da traze, a sto se tice makabi haife taj klub je daleko jaci od makabi petach tikve, tako da ja pretpostavljam da ce biti treci...  ali posle u 16-ini final ispadaju jer su ostali (za koje pretpostavljamo da ce proci) daleko kvalitetniji od partizana!

hulio_salinas

to je realno stanje stvari... samo uz napomenu da Partizan mo¾e i protiv Makabija... ali i bez toga biæe dovoljno i bez toga...

a za 1/16 finala... videæemo na proleæe... ne bih ba¹ sada odmah iskljuèo PAR... mo¾e da iznenadi... o tom potom...
i...

trinity

da ali ne zaboravite da Partizan moze da izgubi od pet puta losijeg kluba a da dobije pet puta jaci tim
Moze svasta da se desi, ali ono sto je najbitnije da nam je dobar raspored utakmica

nasty girl

Partizan u grupi 'A' - ima li puta?

Fudbaleri beogradskog Partizana igraæe u A grupi liga¹kog dela Kupa UEFA sa ekipama francuskog Oksera, ¹kotskog Rend¾ersa iz Glazgova, italijanskog Livorna i izraelske ekipe Makabi iz Haife.

'Crno-beli', uèesnici Lige ¹ampiona 2003. godine i lige Kupa UEFA sledeæe sezone, bili su u treæem ¹e¹iru, a dobili su, prema rejtingu protivnika, 'podno¹ljivu' grupu, Okser i Rend¾ers nisu bili najjaèi u svojim ¹e¹irima, a Livorno i Makabi Haifa su, iako jake ekipe, zgodniji protivnici od, recimo, Fenerbahèea ili Totenhema koji su bili u èetvrtoj i petoj grupi timova po rejtingu.

Partizan æe sa Livornom i Okserom igrati u Beogradu, sa Makabijem u Izraelu, a u poslednjem kolu gostovaæe u Glazgovu.

Zemunac

Quote from: trinity on 04-10-2006, 17:28:44
da ali ne zaboravite da Partizan moze da izgubi od pet puta losijeg kluba a da dobije pet puta jaci tim
Moze svasta da se desi, ali ono sto je najbitnije da nam je dobar raspored utakmica


Ha!! koji to jaci klub partizan moza da dobije? da nije mozda groningen,maribor,dnjepar?!  :/

darusaz

Quote from: Zemunac on 04-10-2006, 17:04:35
mogu da pobede livorno i okser,

Ne znam za "Livorno", ali protiv "AJ Auxerre"-a nemaju ¹ta da tra¾e. Biæu malo subjektivan, ali PFC je izgubio od mog OFK "Beograda", a "romantièari" su pak dobili Francuze u Beogradu i tek u 85. minutu revan¹a u Francskoj izgubili ¹ansu za plasman u UEFA Kup. Od Francuza je posle nastradao i NK "Dinamo", a svojim igrama PFC mi ne ostavlja utisak da mo¾e ne¹to da izvuèe u toj utakmici. Elem, navijaæu za PFC na toj i ostalim utakmicama liga¹ke faze UEFA kupa.
Evo otvoren poziv, ako neko hoæe da ide da gleda FK "Partizan" - AJ "Auxerre" u Beogradu 29.11. mo¾e da mi se pridru¾i.

Dread Lord

Partizan-Livorno, karte od èetvrtka

Ulaznice za utakmicu Kupa UEFA Partizan – Livorno biæe pu¹tene u prodaju u èetvrtak, 26. oktobra.

Blagajne stadiona Partizana biæe otvorene svakog dana od 10 do 17 èasova, a ulaznice se prodaju po cenama od 600 (jug i sever), 1.200 (istok i zapad) i 2000 dinara (lo¾e).

Pored stadiona ulaznice za meè Partizan – Livorno mogu se kupiti i na prodajnim mestima Bilet Servisa (Trg Republike, IPS prodavnica i knji¾ara Mamut), preko call centra Bilet servisa, na prodajnom mestu Eventima na blagajni Doma omladine i u svim Komtrejd ¹opovima.

Utakmica Partizan – Livorno igra se 2. novembra, a poèinje u 19 èasova.

Izvor: B92-Sport (http://www.b92.net/sport)