Du¾ina studija ogranièena

Started by Bred, 03-09-2006, 19:39:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

pereca

Znate kako, Zakon se tumaci onako kako kome odgovara.
Ali za sada je vama rok da diplomirate do 1.10.2008.

Postoji inicijativa na Univerzitetu da se svima koji su upisali faks do 2000-te odobri mogucnost da studiraju tj.diplomiraju do 1.10.2011. jer se tako resio slican problem sa magistarskim studijama.
Ali to jos nije usvojeno na Univerzitetu (a ja mislim da ce biti uskoro)

Do tada ne pristajite na rok 01.10.2007., jer niste vi krivi sto je novi Zakon na nasem faksu poceo da se primenjuje tek od ove skolske godine.

stef

Quote from: pereca on 07-05-2007, 10:16:31
Znate kako, Zakon se tumaci onako kako kome odgovara.
Ali za sada je vama rok da diplomirate do 1.10.2008.

Postoji inicijativa na Univerzitetu da se svima koji su upisali faks do 2000-te odobri mogucnost da studiraju tj.diplomiraju do 1.10.2011. jer se tako resio slican problem sa magistarskim studijama.
Ali to jos nije usvojeno na Univerzitetu (a ja mislim da ce biti uskoro)

Do tada ne pristajite na rok 01.10.2007., jer niste vi krivi sto je novi Zakon na nasem faksu poceo da se primenjuje tek od ove skolske godine.
Meni su rekli pre 10 dana da je usvojeno...oni momci iz S unije...Proveri Peco molim te.

pereca

Provericu.
Moguce je da ima nesto novo u zadnjih desetak dana (dok se ja svrckam po Mediteranu, u Srbiji se donose krucijalne odluke  :) )

maracaca

Pereco,
Da li je usvojena inicijativa na Univerzitetu da se svima koji su upisali faks do 2000-te odobri mogucnost da studiraju tj.diplomiraju do 1.10.2011.


Hvala unapred na odgovoru

pereca

Jos ne znam.
Nazalost, opet nisam bila u Bg i neke okolnosti su me sprecile da se informisem.
Cim saznam - javljam vam.

Pozz

sokobiv

Pereco,sta ce se desiti sa nama koji smo upisali `99-te i jos smo na trecoj godini.Koji je rok zavrsetka faxa za nas?

Masha

Koliko sam ja upucena, onda ti je rok 4 godine - cetvrta, peta +2 jer zakon se primenjuje od oktobra 2006. a ti si tada upisao trecu godinu, ponovo ili ne, to nije vazno.

pereca

Masha je sve lepo razumela.  :cvet

sokobiv


pereca


chupa

Pereco,molim te,da li mozes da razjasnis sta se desava sa nama kojima je apsolventski staz ISTEKAO 2006. godine?Do kada imamo rok da diplomiramo?

stef


pereca

Prica se o 2011. godini, ali na Univerzitetu jos uvek to nije i zvanicno usvojeno.
Za sada po zakonu morate diplomirati do 1.oktobra 2008.
Ali gotovo sam sigurna da ce se usvojiti taj rok do 2011.

chupa

Hvala na brzom odgovoru  :cvet 

Natalija

 :help2:Jesam li vas dobro razumela da studenti koji su apsorvirali 2003 ili 2004, moraju da diplomiraju do 1.10.2008? :42: