Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

josefina87

da i ja ujedno da pitam jel mo¾e u isto vreme da se konkuri¹e i za stipendiju?

Maslacak

Koliko ja znam, ne mo¾e istovremeno i za jedno i za drugo.

Ali ako ima¹ èistu godinu i prosek iznad 8.5, nema razloga da ne konkuri¹e¹ za stipendiju, dobija¹ je sigurno.

Mada znam neke sluèajeve koji su, npr, konkurisali za kredit, a dobili stipendiju, i tako ne¹to... raspitaj se :happy:

josefina87

imam veæi prosek,ali ne znam koliki je uticaj proseka plata..
ove godine nisam dobila kredit zbog toga.. :roll:
a mnogo mi je bolje da se prijavim za stipendiju,bar ne moram da je vraæam i biæe mi jo¹ jedna motivacija da èistim godinu juna i imam dobar prosek!
a kako je moguæe da konkuri¹e¹ za kredit a dobije¹ stipendiju? :hmm

Bred

aman ljudi, zar vas moram da ucim da ovo nije tema za tAKVA pitanja?! :wall: nemojte da nam duplirate i uvecavate posao!

zara

Da li je na kraju stigao taj kredit ili ne?

zuza

Da stvarno, jel istina to za 2.jul?Jel zna neko nesto o tome?

Bred


zvecarka

na drugim forumima drugih fakulteta pustena je prica da mozda nece biti nista pre 15. a nama fakultet ne radi ! Tako da nista izgleda do septembra, ali ja sam ipak optimista! Mora da bude!!!!!!!!!!

tixy

Pa da, kao i obicno, organizacija na nivou... :box

zvecarka

#144
Cula sam da je oko 11. ali ne znam... videcemo.....  jel zna neko nesto o tome???

Chef


avgogh

I ja sa cula da ce biti oko jedanaestog, ali opet od jednog decka koji studira gradjevinu. Mada, ako njima bude tada, bice i nama jer se cek mora unovciti u roku od 30 dana od izdavanja... A ne verujem da jednom fakultetu banka moze da posalje, a drugom ne...

Bred

ali ljudi, da je to tacno, danas bi vec moralo da pise nesto na sajtu banke?

Hana

Na sajtu banke pise:
"Isplata studentskih kredita i stipendija, koje dodeljuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije, za mesec maj poèinje 12.07.2007. godine na svim Visoko¹kolskim ustanovama." 

Bred