Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

sta sigurno? duguju nam kredit za jun a zadnja isplata je bila samo jednog ceka za maj.

BK

Quote from: maki on 19-08-2007, 19:47:44
i jel bio jedan ili dva kredita..posto ga niko koga ja znam nije podigao,dal neko zna sigurmo?
Nazalost samo jedan.
P.S. Napisala sam vec u prethodnim porukama

Bred

#182
nisu ljudi naucili da citaju a morace vala, milom ili silom.  :wink:


-------------------
11.9.2007.

QuoteIsplata studentskih kredita i stipendija Ministarstva porosvete Republike Srbije, za mesece JUN i SEPTEMBAR 2007. godine, poèinje 19.09.2007.godine.

ubbad.co.yu

zvecarka

I naravno nece biti 19. vec kao i uvek dan posle??? Ali dobro, bar ce nam dati dve rate!

BK

I koliko nam onda jos duguju? Samo jedan za oktobar?

Bred


biki

Ja sam juce bila u Univerzal banci i rekli su mi da kredit stize 19.-og ili 20.-og ovog meseca tj sutra ili prekosutra

biki


saschka

 hej biki vidim da si nov/a, ali obicno citamo predhodne postove  :cvet

zvecarka

Zna li neko da li je bio danas kredit? Rekli su ali da li su ispunili obecanje?

Phenomenon

Zna li neko da kada je najkasnije moguce da se podigne cek sa saltera fakulteta?

zvecarka

moze se unovciti mesec dana od dana izdavanja a podignuti... pa ja sam jednom podigla tri nedelje posto je izdak ako ne i duze...

Phenomenon


avgogh

Kredit je najavljen za 11.10, tj za sutra, tj za danas! Ali, kod nas ce doci, verovatno, dan kasnije! Tad ce oni studenti koji su primali kredit, i koji su upisali godinu, dobiti onaj papir za nastavak primanja.

Bred

avgogh, kako se obradujem kad vidim tvojj post u ovoj temi  :cvet
evo i zvanicno
QuoteIsplata studentskih kredita i stipendija Ministartstva prosvete Republike Srbije, za mesec oktobar 2007. poèinje na svim Visoko¹kolskim ustanovama 11.10.2007. godine.
Uz èek, korisnici koji nisu na zavr¹noj godini studija, dobiæe prijavu za nastavak kori¹æenja kredita/stipendije, a studenti zavr¹nih godina obave¹tenje o datumu dospeæa kredita za otplatu, pravima i obavezama iz ugovora.
ubbad.co.yu