Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

avgogh

 i mislim da bi me trebalo nagraditi  :K  :wink:

Bred


avgogh

#197
E, posto nisi bio siroke ruke kad je trebalo da me nagradis, :-) sad cu da te razocaram... Setila sam se, da nam u februaru nisu dali kredit, dok se nije zavrsio upis letnjeg semestra... Hocu reci, cini mi se da ce kredit ipak biti u ponedeljak!

Bio danas kredit! :K

Bred

#198
Na beogradskoj op¹tini Vo¾dovac, u ulici Vojvode Stepe broj 25, otvorena je nova ekspozitura Banke. Radno vreme ekspoziture je, radnim danom od 8 do 19h, subotom od 08 do 14h.

--
NEZVANICNA informacija kaze da ce isplata kredita/stipendija poceti 26.12.2007. Ostale informacije ne znam.

marer_86

evo lpeih vesti :happy: :happy: :happy:

preuzeto sa sajta banke!

Isplata stipendija i kredita   19.12.2007   
Isplata stipendija uèenicima srednjih ¹kola, za mesec septembar, poèinje 20.12.2007. godine, a isplata studentskih kredita i stipendija æe poèeti 26.12.2007. godine.

Bred

kao sto ja napisah gore.

[off]kolega marer, do sada biste trebali znati da info o isplatama kredita/stipendija ide u ovu temu[/off]:!  :wink:

josefina87

jupiiiiiiiiiiiiiii... :~
idemo u shopping pre nove godine :igra:

alexica


Bred


alexica


Bred


marer_86

meni danas rekose na salteru da je isplata u cetvrtak ...  kao i uvek dan kasnije

Bojana 153

Posto prvi put pocinjem da primam stipendiju, trebam li da imam ziro racun?
Gde unovcavam cek?

Bred

ne treba ti.
treba da odes do filijale univerzal banke, nedavno je otvorena jedna u v.stepe skoro kod autokomande, procitaj ovu temu i tamo uzmes pare. Ili mozes cek da unovcis u NEKOJ od posta[u ovoj dole kod maxija ne moze tj bar nije moglo proslih godina] ali moze u onoj u b.jerkovic.  :wink:

sandric