Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

nemojete se preterano radovati visini kredita...kada bude doslo da se vraca onda ce glava da vas boli  :wall:
ja sam svoj vratila,ali hvala Bogu nije bila velika suma jer sam i stipendiju primala    :wave:

acalibero

pa ne znam mnogo kasne, ma i ja primam stipendiju :ziveli

icka_vl


avgogh

o, boze, :wall: da li ce nas to obici kredit u mesecu kada treba da se kupuje prolecna garderoba?  :K

Bred

[off]pred izbore ce nesto biti sigurno[/off]  :wink:

majamil

philoserbiana,

imam jedno pitanje koje i nije za ovu temu, ali ne mogu da ti vidim mail.
Interesuje me kad i kako si to vratila kredit, kolike su kamate na to?
Ja sam moj koristila u 1. i 2. god., mojoj drugarici su u banci rekli kako se ne vraca kredit (ona je primala samo u 1. god. i ne znam koliki je prosek imala rada, ako je to vazno)i ja mislila da se ne vraca  :wall:

marer_86

pazite ovo

Ministarstvo prosvete re¹ilo je problem ka¹njenja uèenièkih i studentskih stipendija, koje æe od sada biti isplaæivane svakog meseca, a u narednom periodu sva dugovanja æe biti izmirena. Uèenièke stipendije u Srbiji kasnile su èetiri, a studentske dva meseca.

Problem finansiranja stipendija re¹en je tako ¹to je, na zahtev Ministarstva prosvete, Ministarstvo finansija odobrilo poveæanje dozvoljene meseène kvote Ministarstvu prosvete.

Bred


pereca

Mislim da je to nesto ovako:

Ministarstvo ima mesecni limit u trosenju novca, tj. transakcijama.
Usled nekih investicija, povecavaju se troskovi, ali treba da se ispostuju rokovi.
Onda zbog toga nastaje prenosenje planiranih isplata stpendija u naredi mesec, pa u naredni, pa u naredni...
I sad da stipendije ne bi vise kasnile, Ministarstvo finansija odobrava prekoracenje tog mesecnog limita transakcija i Ministarstvo prosvete moze da isplati studente i ucenike.

Ovo je samo moje razmisljanje, ne mora da znaci da je tako.  :hm

Bred


marer_86


Bred

QuoteIsplata studentskih kredita i stipendija koje dodeljuje Ministarstvo prosvete Republike Srbije, za mesece januar i februar 2008. godine, poèinje 28.03.2008. godine.

ubbad.co.yu


AnaCrvena

verovali ili ne,stigla su dva kredita danas i na nas fax!!!sad mi javila drugarica... :V

avgogh

ja podigla... pozurite, imate for jos petnaest minuta... :) nije se menjao iznos kredita...

avgogh

je l' ovo vazi i za nas?

Isplata stipendija 18.04.2008     
Isplata stipendija Fondacije za razvoj nauènog i umetnièkog podmlatka Republike Srbije, za mesec FEBRUAR 2008. godine, poèinje 23.04.2008. godine. 

ne vazi, a? dzaba sam se obradovala...