Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

manojlo88

Pa dobicemo sve do Bozica...:D Cekaj,treba i septembar i oktobar da daju? To je veeelika novost za mene,ja sam mislio da je jul poslednji... Je l' to sigurno, Bred?

maki

da,da..
ali ja mislim da treba sve da nam isplate do kraja oktobra,zar ne?

Bred

da, da, APSOLUTNO sigurno manojlo, ne sumnjaj ...
:wink:

Pa tesko do kraja oktobra, veci su izgledi da taj poslednji cek dobijete u novembru ...  :wink:

bibi

Quote from: Bred on 25-09-2008, 12:26:08
duguju vam za jul, septembar i oktobar jos ...

Ne duguju za JUL,jer se za jul i avgust ne dobija,vec za jun,septembar i oktobar. :wink:

Bred


makky

Pa dobro, mozda jesu stipse sto daju samo 1. Ali je jos bolje kad shvatis da posle toga imamo jos 2!!!  :lol:
Samo neka daju...

AnaCrvena

ali neka ta dva poslednja spoje i daju odjednom-to su mi poslednja dva  kredita ,da se bar obradujem,kupim jaknu za zimu...  :kul:

maki

rekao mi je cika u Univerzal banci(nezvanicno naravno) da za deset dana stizu jos dva kredita..eto..

AnaCrvena

[off]al' su se profinile cike u ubb-ja sam juce unovcila cek i kad sam vec u banci,uplatila ispit...i taj cika i njegov kolega su dunuli u priznanicu,kao  za srecu,posto,kao,ko kod njih prijavi,nema sanse da padne! haha ako ce to da pomogne,svraticu tamo kad budem prijavljivala farmakologiju![/off]

jelena krsticic

bilo je vise nego vreme da isplate. ha,ha. kad ce za septembar i oktombar? :box :~

maki


alexica

e, i meni je brkati cika u UBB rekao da posle 15. dobijamo dva...sad kad posle 15. ???

sunchica

a da li neko mozda zna da li su povecali stipendije za srednjoskolce? prosle godine je bila samo 3000 :namcor

bibi

Kad povecaju studentima,tad ce i srednjoskolcima....a to biva kad poskupi dom,pre svega.... :cvet

bokadj

a koliko je stipendija studentima?