Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Gruja

Ok brede sorry!!!  :Bog   citao sam ali, ali sam uzgred video da su stariji studenti vec uzimali, pa sam mislio da se to malo razlikuje za nas brucose!!

Quote from: jecaperec on 28-11-2008, 22:11:42
pise na salteru krediti i stipendije u ponedeljak :~ :~ :~
Quote from: Bred on 24-11-2008, 20:34:50
Ja sam mislio da je acalibero pogresio u datumu medjutim video sam da je i na sajtu banke tako pisalo. to znaci da ce te vi na faxu verovatno u ponedeljak dobiti cekove ...
maki hvala na informaciji!!  :wink:

jecaperec

ljudi sta bi sa kreditima i stipendijama za 2008/09?   a005

acalibero

http://www.studentskisvet.com/info/20090212/redovni-krediti-i-stipendije-za-studente-i-djake

jecaperec

ja trazila po sajtu univerzal banke...i nista ...hvala :cvet

malavestica


Bred

Pa valjda u martu cete dobiti tri?

alexica

Ja cula danas da ce biti sledece nedelje posto isplacuju u pon. srednjoskolske pa smo mi dan-dva posle.

Bred

nastavak sa naslovne ....

Ministarstvo prosvete uputilo je 2. februara nalog Upravi za trezor u kojem tra¾i oko 188 miliona dinara isplatu za uèenièke i studentske kredite. Iako je Upravi za trezor po pravilu potrebno dva do tri dana da izvr¹i tra¾eni transfer sada kasne jer nisu bile usagla¹ene bud¾etske kvote.
- Iz Trezora su tra¾ili da usaglasimo bud¾etske kvote za januar i februar, kako bi mogli da nam isplate tra¾ena sredstva. Mislim da se sve to privodi kraju i oèekujem da æe naredne nedelje stiæi kredit. Srednjo¹kolci æe dobiti èetiri rate za septembar, oktobar, novembar i decembar, a studenti za novembar i decembar – ka¾e za „Blic” Zo­­ran Trneniæ, pomoænik ministra prosvete za uèenièki i studentski standard.

Blic

Wiseguy

Isplate uèenièkih i studenstkih kredita i stipendija od 27. februara

2009/02/24
Isplata uèenièkih kredita i stipendija za septembar, oktobar, novembar i decembar 2008. godine, poèinje 27.02.2009. god. u meseènom iznosu od 3.000,00 dinara.

Isplata studentskih kredita i stipendija za novembar i decembar 2008. godine, poèinje 27.02.2009. god. u meseènom iznosu od 5.100,00 dinara.

Jelena_Cvrle


Bred

 Isplata stipendija za novembar 2008.god (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2262.msg229041/topicseen.html#msg229041)

avgogh

je li danas kredit, ili u ponedeljak? ajde javite, molim vas! :)

maki


Bred

Prema NEZVANICNIM informacijama, isplata kredita bi trebala da pocne u petak ...

acalibero

izgleda da od isplate kredita i stipendija za sada nema nista, kod nas u Nisu na faksu neznaju nista a sa sajta ubb banke obavestenje za 26-ti je sklonjeno