Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

#90
a nema ni kredita na faxu, bar ne danas :batina :namcor

zoe

Па биће сутра!!!
Колико пута треба да напишем да је дан који они наведу као започињање исплате заиста дан када банка издаје чекове факултетима... Тек сутрадан то студенти могу да подигну...

Bred

a koliko puta mi da ti kazemo da je to tako samo na NASEM fakultetu a da ostali fakulteti daju cekove studentima odmah taj dan?!?!??!?!??!

zoe

Није тачно!!!
Ја сам ту стипендију примала на другом факултету и знам шта причам!

Bred

Pa pogledaj samo sta su ostali pislai na ovoj temi. Necemo sad da brojimo i racunamo koji fakulteti primaju isti a koji naredni dan uglavnom je utisak da svi ostali dobijaju na vreme. Ja zanm sigurno za FON, FPN i  Poljoprivredni...

Maslacak

A za Bozu miloga...
zar je toliko strasno sacekati taj jedan dan? :K

avgogh

Quote from: Bred on 27-03-2007, 14:14:16
Pa pogledaj samo sta su ostali pislai na ovoj temi. Necemo sad da brojimo i racunamo koji fakulteti primaju isti a koji naredni dan uglavnom je utisak da svi ostali dobijaju na vreme. Ja zanm sigurno za FON, FPN i  Poljoprivredni...

da da, i gradjevina je dobila juce :)

sandric

kredit je stigao danas i naravno iznos je isti 5100..nista od povecanja

Bred

Maslacak, ako si sa 500din u novcaniku danima onda JESTE strasno sacekati i taj 1 dan... :)

makky

Ma 500 je WOW!
A bez dinara u novcaniku?!!!! Ali bukvalno, zaista. Dobro sam dozivela ovu crkavicu!
Ma nije problem taj 1 dan vec razmaci u isplacivanju...

makky

Cula sam da ce 25.og kredit! Juupiiiiiiii  :Bog

Bred

Isplata studentskih kredita i stipendija za mart 2007. godine   20.04.2007       
Isplata studentskih kredita i stipendija Ministarstva prosvete i sporta Republike Srbije, za mesec MART 2007. godine, poèinje 25. 04. 2007. godine.

:V

stef

 Ti krediti su velika prevara! Ako niste sigurni da necete morati uopste da ga vratite (diplomirate u roku i prosek iznad...),gledajte da raskinete ugovor! Ja nisam diplomirao u roku, i sada moram u ratama da vracam skoro duplo! 100 000 din u 60 rata! A oni su to izracunali kao 2000 din mesecno. :batina

Darker

isuse!!! dobro je, nikad mi nije palo na pamet...

pereca

Da, jos jedna nasa koleginica mora da vraca kredit na isti nacin.
Nije diplomirala u roku, ali ima prosek skoro 10,00.  :roll: